αναμετρήσεις

Australia - NSW Pre-season Cup

More…
  Football NSW I… 03 : 00 Macarthur Rams Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Illawarra Stin… 1 - 2 North Shore Ma… Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Emerging Jets 2 - 5 Manly United Περισσότερες πληροφορίες

Cyprus - First Division Women

More…
ΟΑ. Champions Ypsona 0 - 10 Απόλλων Ladies Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Barcelona FA 7 - 3 Πάφια Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. ΑΜΟΚ Χρυσομιλιά 0 - 2 Kokkinochoria Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Omonia Lefkothea 1 - 4 ΑΕ Αμμόχωστος Περισσότερες πληροφορίες

Czech Republic - Women's Cup

More…
ΟΑ. Slovácko 0 - 4 Sparta Praha Περισσότερες πληροφορίες

England - WSL 2

More…
  Everton ΑΝΑΒ. Durham Women Περισσότερες πληροφορίες

England - Premier League N / S Women - North

More…
ΟΑ. Huddersfield Town 2 - 2 Fylde Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Blackburn Rovers 3 - 0 Newcastle United Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Middlesbrough 2 - 1 Bradford City Περισσότερες πληροφορίες

England - Premier League N / S Women - South

More…
ΟΑ. Cardiff City LFC 8 - 0 Swindon Town Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Queens Park Ra… 0 - 2 Lewes Περισσότερες πληροφορίες

England - Premier League Division One - Midlands

More…
  Loughborough Foxes ΑΝΑΒ. Radcliffe Olym… Περισσότερες πληροφορίες
  Wolverhampton ΑΝΑΒ. Rotherham United Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Leicester City LFC 3 - 5 Birmingham/Wes… Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Sporting Khalsa 1 - 1 Solihull Περισσότερες πληροφορίες

England - Premier League Division One - Northern

More…
ΟΑ. Hull City LFC 4 - 2 Chorley Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Morecambe 2 - 5 Guiseley Vixens Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Blackpool Wre… 2 - 2 Liverpool Feds Περισσότερες πληροφορίες
  Brighouse Town ΑΝΑΒ. Crewe Alexandr… Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Brighouse Town 4 - 0 Mossley Hill Περισσότερες πληροφορίες

England - Premier League Division One - South-East

More…
ΟΑ. Norwich City 0 - 9 Gillingham Περισσότερες πληροφορίες
  Milton Keynes Dons ΑΝΑΒ. Gillingham Περισσότερες πληροφορίες

England - Premier League Division One - South-West

More…
  Exeter City ΑΝΑΒ. Chichester City Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Brislington 3 - 4 Larkhall Athletic Περισσότερες πληροφορίες
  Exeter City ΑΝΑΒ. Cheltenham Tow… Περισσότερες πληροφορίες
  Larkhall Athletic ΑΝΑΒ. Southampton Saints Περισσότερες πληροφορίες
  Maidenhead United ΑΝΑΒ. Keynsham Town Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Shanklin 0 - 2 Basingstoke Περισσότερες πληροφορίες
  St Nicholas ΑΝΑΒ. Brislington Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Plymouth Argyle 5 - 2 Keynsham Town Περισσότερες πληροφορίες

England - FA Women's Cup

More…
ΟΑ. Durham Women Π 2 - 2 Π Everton Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Coventry United 0 - 1 Aston Villa Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Millwall Lionesses 3 - 1 Nottingham Forest Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. West Bromwich … 2 - 1 Leicester City WFC Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Tottenham Hotspur 1 - 0 Brighton & Hov… Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Sheffield 0 - 1 Doncaster Belles Περισσότερες πληροφορίες

France - Feminine Division 2 - Group A

More…
ΟΑ. Lorient 1 - 1 Boulogne Περισσότερες πληροφορίες

France - Feminine Division 2 - Group B

More…
ΟΑ. Grenoble Foot 38 7 - 1 Nîmes Metropol… Περισσότερες πληροφορίες

France - Coupe de France Féminine

More…
  Metz 13 : 00 Rodez Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Mérignac 2 - 4 Hénin-Beaumont Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. La Roche-sur-Yon 2 - 4 Juvisy Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Domont 0 - 16 Montpellier Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Tours 0 - 11 PSG Περισσότερες πληροφορίες
  Rousset-Ste Vi… 15 : 00 Saint-Étienne Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Soyaux 2 - 1 VGA Saint-Maur Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Guingamp 0 - 5 Olympique Lyonnais Περισσότερες πληροφορίες

Germany - Frauen Bundesliga

More…
ΟΑ. Borussia M'gla… 0 - 2 FFC Frankfurt Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Wolfsburg 4 - 1 SC Sand Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. SGS Essen 1 - 1 Duisburg Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. USV Jena 1 - 1 Bayer Leverkusen Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες

Germany - 2. Bundesliga Women - Nord

More…
ΟΑ. Cloppenburg 2 - 0 Meppen Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Henstedt-Ulzburg 4 - 1 Hohen Neuendorf Περισσότερες πληροφορίες
  Union Berlin ΑΝΑΒ. Bramfelder SV Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Herforder SV 1 - 9 Turbine Potsdam II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Gütersloh 0 - 0 Wolfsburg II Περισσότερες πληροφορίες

Germany - 2. Bundesliga Women - Süd

More…
ΟΑ. Bayern München II 3 - 1 Saarbrücken Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Sindelfingen 2 - 0 Crailsheim Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. FFC Frankfurt II 1 - 1 Hoffenheim II Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Köln 2 - 1 Sand II Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Schott Mainz 2 - 0 Niederkirchen Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Weinberg 1 - 0 Hessen Wetzlar Περισσότερες πληροφορίες

Germany - Regionalliga Women

More…
  DUWO 08 ΑΝΑΒ. Limmer Περισσότερες πληροφορίες

Greece - Panelinio Protathlima

More…
  Larissa 13 : 00 Elpides Karditsas Περισσότερες πληροφορίες
  Olimpiada Imittou 14 : 00 Οδυσσέας Γλυφάδας Περισσότερες πληροφορίες
  Αρης 14 : 00 Avantes Chalkida Περισσότερες πληροφορίες

Israel - State Cup Women

More…
  Ironi Ramat Ha… 18 : 30 Maccabi Kishronot Περισσότερες πληροφορίες
  Hapoel Be'er Sheva 19 : 00 Bnot Sakhnin Περισσότερες πληροφορίες
  Hapoel Petach … 19 : 00 Maccabi Kiryat Gat Περισσότερες πληροφορίες
  Bnot Netanya 19 : 40 ASA Tel Aviv Περισσότερες πληροφορίες

Italy - Serie B Women - Group A

More…
ΟΑ. Amicizia Lagaccio 1 - 1 Molassana Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Torino 1 - 3 Ligorna Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Atletico Oristano 0 - 6 Novese Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Alessandria 1 - 0 Caprera Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Musiello 1 - 3 Juventus Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Empoli 6 - 2 Lucchese Περισσότερες πληροφορίες

Italy - Serie B Women - Group B

More…
ΟΑ. Vittorio Veneto 1 - 1 Sassuolo Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Imolese 1 - 2 Virtus Padova Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Gordige 0 - 3 Udinese Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Grifo Perugia 2 - 0 Marcon Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Sammarinese 7 - 0 La Saponeria U… Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Padova 5 - 2 Arezzo Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. New Team Ferrara 0 - 3 Castelvecchio Περισσότερες πληροφορίες

Italy - Serie B Women - Group C

More…
ΟΑ. Riozzese 4 - 3 Milan Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. San Bonifacio 1 - 1 Unterland Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Südtirol 0 - 6 Real Meda Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Clarentia Trento 1 - 3 Fimauto Valpol… Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Vicenza 0 - 0 Azzurra San Ba… Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Fortitudo Mozz… 1 - 1 Orobica Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Inter Milano 3 - 0 Azalee Περισσότερες πληροφορίες

Italy - Serie B Women - Group D

More…
ΟΑ. Salento 1 - 0 Roma XIV Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Roma 7 - 0 Nebrodi Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Domina Neapolis 0 - 3 Napoli Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Grifone Giallo… 1 - 2 Lazio Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Napoli Dream Team 2 - 2 Latina Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Bari 1 - 0 Apulia Trani Περισσότερες πληροφορίες

Netherlands - Hoofdklasse Women

More…
ΟΑ. Someren 3 - 0 Victoria Boys Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Prinses Irene 3 - 1 Fortuna Wormerveer Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Venray 4 - 1 Nuenen Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Buitenveldert II 2 - 3 Fortuna '54 Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. DSE 2 - 0 Venlosche Boys Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Kolping Boys 0 - 2 Eindhoven Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. 't Zand 3 - 1 Maarssen Περισσότερες πληροφορίες

Netherlands - Eerste Klasse Women - Group C

More…
ΟΑ. Rigtersbleek 5 - 0 Purmerland Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Witkampers 3 - 0 De Zweef Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Eldenia II 1 - 5 Berghuizen Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. RKDEO 5 - 2 WVC Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Alcmaria Victrix 1 - 4 SDO Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Hoogland 4 - 0 Velsen Περισσότερες πληροφορίες

Netherlands - Eerste Klasse Women - Group D

More…
ΟΑ. Bekkerveld 0 - 0 Nooit Gedacht Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Trekvogels 6 - 0 SSS '18 Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. OVV ’67 1 - 1 Schijf Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Bavel 2 - 0 Baronie Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Gelre 3 - 0 VDZ Arnhem Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Amstenrade 2 - 1 BSC Περισσότερες πληροφορίες

Portugal - 1a Divisão Women

More…
ΟΑ. Valadares Gaia 5 - 1 Vilaverdense Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Sporting Braga 7 - 0 Benfica Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Albergaria 2 - 0 Viseu 2001 Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. A-dos-Francos 1 - 6 Sporting CP Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. CAC 0 - 7 Boavista Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Belenenses 0 - 1 Ouriense Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Estoril Praia 2 - 0 União Ferreirense Περισσότερες πληροφορίες

Scotland - SWPL Cup

More…
  East Fife 14 : 00 Hibernian Περισσότερες πληροφορίες
  Aberdeen 15 : 00 Glasgow Girls Περισσότερες πληροφορίες
  Celtic 15 : 00 Forfar Farmington Περισσότερες πληροφορίες
  Hearts 15 : 00 Hamilton Acade… Περισσότερες πληροφορίες
  Rangers 15 : 00 Hutchison Vale Περισσότερες πληροφορίες
  Stirling Unive… 15 : 00 Buchan Περισσότερες πληροφορίες
  Jeanfield Swifts 17 : 00 Glasgow City Περισσότερες πληροφορίες
  Motherwell 17 : 00 Spartans Περισσότερες πληροφορίες

Spain - Primera División Women

More…
ΟΑ. Oiartzun 2 - 0 Tacuense Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Valencia 2 - 0 Sporting de Huelva Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Levante 2 - 1 Espanyol Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Santa Teresa 1 - 0 Real Sociedad Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. UDG Tenerife Sur 2 - 0 Transportes Al… Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Barcelona 3 - 0 Rayo Vallecano Περισσότερες πληροφορίες

Spain - 1ª Nacional Women - Group 1

More…
ΟΑ. Atlético Arousana 0 - 5 Deportivo de L… Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Gijón FF 1 - 1 Victoria Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Femiastur 2 - 2 Oviedo Moderno Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Monte 3 - 1 Tordoia Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Atlántida Matamá 2 - 0 FVPR El Olivo Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Sárdoma 1 - 1 Ave Fénix Racing Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Friol 3 - 1 Sporting Gijón Περισσότερες πληροφορίες

Spain - 1ª Nacional Women - Group 2

More…
ΟΑ. DNS de Belen 0 - 1 Añorga Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Aurrerá de Vitoria 2 - 1 Logroño Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Gasteizko 1 - 1 Arratia Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Eibar 0 - 1 Pauldarrak Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Mulier 1 - 2 San Ignacio Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Athletic Club II 3 - 0 Marino Περισσότερες πληροφορίες

Spain - 1ª Nacional Women - Group 3

More…
ΟΑ. Sabadell 3 - 3 Son Sardina Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. L'Estartit 1 - 2 Espanyol II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Seagull 1 - 1 Sant Gabriel Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Collerense 0 - 1 Europa Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. AEM 0 - 4 Barcelona II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Igualada 6 - 1 Porto Cristo Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Pallejà 2 - 1 Levante Las Planas Περισσότερες πληροφορίες

Spain - 1ª Nacional Women - Group 4

More…
ΟΑ. Peña El Valle 1 - 3 Monachil Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. La Solana 3 - 0 Luis de Camoens Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Granada 6 - 1 Sporting de Hu… Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. El Naranjo 0 - 0 Santa Teresa II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Málaga 4 - 0 Extremadura Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. La Rambla 1 - 5 Cáceres Περισσότερες πληροφορίες

Spain - 1ª Nacional Women - Group 5

More…
ΟΑ. San Pío X 1 - 2 Alhóndiga Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Parquesol 0 - 2 Tacón Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Amigos Duero 1 - 3 Atlético Madrid II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Torrelodones 0 - 0 Rayo Vallecano II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Madrid CF 7 - 0 Olímpico Madrid Περισσότερες πληροφορίες
  Dinamo Guadalajara 16 : 00 Vallecas Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Pozuelo Alarcón 1 - 0 Guadamur Περισσότερες πληροφορίες

Spain - 1ª Nacional Women - Group 6

More…
  Puerto Cruz ΑΚΥΡ. Tacuense II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Costa Adeje 1 - 5 Tarsa Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. San Antonio Pilar 1 - 0 Sanse Περισσότερες πληροφορίες
  Güímar 17 : 30 Casablanca Περισσότερες πληροφορίες

Spain - 1ª Nacional Women - Group 7

More…
ΟΑ. Aldaia 4 - 1 Murcia Féminas Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Transportes Al… 1 - 1 Elche Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Almassora 1 - 2 Levante II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Villarreal 2 - 0 Mislata Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Ciudad de Benidorm 0 - 2 Lorca Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Alhama 0 - 1 Albacete Περισσότερες πληροφορίες

Sweden - Svenska Cupen Women

More…
ΟΑ. Östersund 0 - 5 Kvarnsveden Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Piteå Π 1 - 1 Π Eskilstuna United Περισσότερες πληροφορίες

Turkey - Bayanlar Ligi Women

More…
  Ilkadim Beledi… 10 : 00 Konak Belediyesi Περισσότερες πληροφορίες
  Amasya Eğitimspor ΑΚΥΡ. Beşiktaş Περισσότερες πληροφορίες
  Ataşehir Beled… 10 : 30 Adana Idmanyur… Περισσότερες πληροφορίες
  1207 Antalyaspor 11 : 00 Kireçburnu Περισσότερες πληροφορίες
  Trabzon İdman … 14 : 00 Karadeniz Ereğ… Περισσότερες πληροφορίες

World - Other Competition Matches Women

More…
  Heidelberg United 05 : 00 Calder United Περισσότερες πληροφορίες

World - Club Friendlies Women

More…
  Western Pride 08 : 30 University of QLD Περισσότερες πληροφορίες

Επιλογή Ημερομηνίας