αναμετρήσεις

Argentina - Primera A

More…
  River Plate 21 : 00 Estudiantes L… Περισσότερες πληροφορίες
  Villa San Carlos 21 : 00 Boca Juniors Περισσότερες πληροφορίες

Australia - W-League

More…
35' Canberra United 1 - 0 Perth Glory Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
  Adelaide United 09 : 30 Newcastle Jets Περισσότερες πληροφορίες

Belgium - First Division Women

More…
  Wuustwezel 14 : 30 Eva's Tienen Περισσότερες πληροφορίες
  White Star Woluwé 15 : 00 Svelta Melsele Περισσότερες πληροφορίες
  Kontich 15 : 00 Famkes Merkem Περισσότερες πληροφορίες
  Zulte-Waregem 15 : 00 SG-Tertre-Hautrage Περισσότερες πληροφορίες
  Tongeren 15 : 00 Massenhoven Περισσότερες πληροφορίες
  Gent II 15 : 00 Moldavo Περισσότερες πληροφορίες
  Standard Liège II 16 : 30 Eendracht Aalst Περισσότερες πληροφορίες

Belgium - Second Division Women - Group A

More…
  Olsa Brakel 14 : 00 Beveren Περισσότερες πληροφορίες
  GFA Sinaai 14 : 30 Club Brugge Περισσότερες πληροφορίες
  Cerkelladies B… 14 : 30 Ruddervoorde Περισσότερες πληροφορίες
  Voorwaarts Zwe… 15 : 00 Sottegem Περισσότερες πληροφορίες
  SG-Tertre-Haut… 15 : 00 Egem Pittem Περισσότερες πληροφορίες
  Zulte-Waregem II 17 : 00 Maria-ter-Heide Περισσότερες πληροφορίες
  Gent III ΑΚΥΡ. Anderlues Περισσότερες πληροφορίες

Belgium - Second Division Women - Group B

More…
  Tongeren II 13 : 00 Chastre Περισσότερες πληροφορίες
  Ladies Genk II 14 : 30 Eendracht Louwel Περισσότερες πληροφορίες
  Sibret 14 : 30 Esperanza Pelt Περισσότερες πληροφορίες
  OH Leuven II 15 : 00 Miecroob Veltem Περισσότερες πληροφορίες
  Mechelen 16 : 45 Anderlecht II Περισσότερες πληροφορίες
  RFC de Liege 17 : 00 Sterrebeek Περισσότερες πληροφορίες
  Moldavo II 19 : 00 Standard Liège III Περισσότερες πληροφορίες

Bulgaria - Women's League

More…
  Super Sport 12 : 00 Sevlievo Περισσότερες πληροφορίες

Czech Republic - 2. Liga Women

More…
  Pardubice 15 : 30 ABC Bránik Περισσότερες πληροφορίες

FYR Macedonia - Prva ŽFL

More…
  Dragon 2014 13 : 00 Tiverija Περισσότερες πληροφορίες

Germany - 2. Bundesliga Women

More…
  Herforder SV 14 : 00 Meppen Περισσότερες πληροφορίες

Germany - Regionalliga Women - Nord

More…
  Walddörfer SV 12 : 00 Bramfelder SV Περισσότερες πληροφορίες

Germany - Regionalliga Women - Südwest

More…
  Saarbrücken II 14 : 30 Speyer Περισσότερες πληροφορίες
  Riegelsberg 18 : 30 Siegelbach Περισσότερες πληροφορίες

Hungary - Nöi NB II

More…
  Kelen 10 : 00 Eger Περισσότερες πληροφορίες

Luxembourg - Ligue 1 Women

More…
  Progrès Niederkorn 19 : 00 Racing Περισσότερες πληροφορίες
  Entente Itzig-… 19 : 00 Rosport-USBC-C… Περισσότερες πληροφορίες
  Bettembourg 19 : 00 Mamer Περισσότερες πληροφορίες
  Colmarberg 19 : 00 Jeunesse Jungl… Περισσότερες πληροφορίες
  Ell 19 : 00 Entente Litge… Περισσότερες πληροφορίες

N/C America - CONCACAF Women's U20

More…
  St. Kitts and … 01 : 30 Dominican Repu… Περισσότερες πληροφορίες

Netherlands - Topklasse Women

More…
  Buitenveldert 14 : 30 Barendrecht Περισσότερες πληροφορίες
  Alkmaar II 15 : 00 PEC Zwolle II Περισσότερες πληροφορίες
  DTS Ede 15 : 00 Wartburgia Περισσότερες πληροφορίες
  Ter Leede 15 : 15 SSS Περισσότερες πληροφορίες
  ADO Den Haag II 17 : 00 RCL Περισσότερες πληροφορίες
  Eindhoven 17 : 30 Saestum Περισσότερες πληροφορίες

Netherlands - Hoofdklasse Women

More…
  Ter Leede II 12 : 30 VIOD Περισσότερες πληροφορίες
  Klarenbeek 14 : 00 Be Quick '28 Περισσότερες πληροφορίες
  Rijnvogels 14 : 30 Odysseus '91 Περισσότερες πληροφορίες
  Heerenveen TT 14 : 30 IJzendijke Περισσότερες πληροφορίες
  SteDoCo 14 : 30 Heerenveense Boys Περισσότερες πληροφορίες
  Reiger Boys 15 : 00 RVVH Περισσότερες πληροφορίες

Netherlands - Eerste Klasse Women - Group A

More…
  Be Quick '28 II 11 : 45 Saestum II Περισσότερες πληροφορίες
  Smerdiek 13 : 00 RVVH II Περισσότερες πληροφορίες
  IJFC 14 : 00 Barendrecht II Περισσότερες πληροφορίες
  Berkel 15 : 00 Wartburgia II Περισσότερες πληροφορίες
  't Goy 15 : 00 DSS Περισσότερες πληροφορίες
  Sporting '70 15 : 00 Oranje Nassau Περισσότερες πληροφορίες

Netherlands - Eerste Klasse Women - Group B

More…
  Oranje Nassau II 12 : 00 Stiens Περισσότερες πληροφορίες
  ASC '62 14 : 30 AZSV Περισσότερες πληροφορίες
  ACV 14 : 30 ONS Sneek Περισσότερες πληροφορίες
  HTC 14 : 30 VIOD II Περισσότερες πληροφορίες
  Vitesse 63 14 : 30 Hollandscheveld Περισσότερες πληροφορίες
  de Weide 15 : 00 Knickerbockers Περισσότερες πληροφορίες

Poland - Women's Cup

More…
  Stomil Olsztyn 13 : 00 UKS Łódź Περισσότερες πληροφορίες

Slovenia - 1. Zenska Liga

More…
  Teleing GMT 11 : 00 Ankaran Hrvatini Περισσότερες πληροφορίες

Spain - 1ª Nacional Women - Group 1

More…
  Racing Féminas 12 : 00 Vimenor Περισσότερες πληροφορίες

Spain - 1ª Nacional Women - Group 6

More…
  San Antonio Pilar ΑΝΑΒ. San Marcos-Icod Περισσότερες πληροφορίες
  Aguiluchas ΑΝΑΒ. Iregui-San Bar… Περισσότερες πληροφορίες
  Juan Grande ΑΝΑΒ. Unión Viera Περισσότερες πληροφορίες
  Firgas ΑΝΑΒ. Montaña Alta Περισσότερες πληροφορίες
  Furia Arona ΑΝΑΒ. Geneto del Teide Περισσότερες πληροφορίες
  La Garita ΑΝΑΒ. Las Torres Περισσότερες πληροφορίες
  Flor de Lis Norte ΑΝΑΒ. Yoñe Περισσότερες πληροφορίες

Spain - 1ª Nacional Women - Group 7

More…
  Minerva 16 : 30 Plaza Argel Περισσότερες πληροφορίες
  Valencia II 18 : 00 Lorca Περισσότερες πληροφορίες

World - Friendlies Women

More…
  Thailand 11 : 00 New Zealand Περισσότερες πληροφορίες

Επιλογή Ημερομηνίας