Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
|
Νικητής 1ου ημιτελικού | - | Νικητής 2ου ημιτελικού |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Σάββατο | |||||
|
Brann / Barcelona | - | Chelsea | ||
Σάββατο | |||||
|
Chelsea | - | Brann / Barcelona | ||
συγκ. | Chelsea | ||||
Σάββατο | |||||
|
Olympique Lyonnais | - | Häcken / PSG | ||
Σάββατο | |||||
|
Häcken / PSG | - | Olympique Lyonnais | ||
συγκ. | Olympique Lyonnais |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τρίτη | |||||
FT
|
Ajax | 0 - 3 | Chelsea | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Chelsea | 1 - 1 | Ajax | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Chelsea | 4 - 1 | Ajax | ||
Τρίτη | |||||
FT
|
SL Benfica | 1 - 2 | Olympique Lyonnais | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Olympique Lyonnais | 4 - 1 | SL Benfica | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Olympique Lyonnais | 6 - 2 | SL Benfica | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Häcken | 1 - 2 | PSG | Δείτε τους αγώνες | |
Πέμπτη | |||||
|
PSG | Häcken | |||
συγκ. | PSG | 2 - 1 | Häcken | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Brann | 1 - 2 | Barcelona | Δείτε τους αγώνες | |
Πέμπτη | |||||
|
Barcelona | Brann | |||
συγκ. | Barcelona | 2 - 1 | Brann |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Ferencváros | 7 - 0 | Spartak Myjava | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
SFK 2000 | 5 - 3 | Flora | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
ŽNK Mura | 7 - 1 | Ljuboten | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Shelbourne | 3 - 0 | Cardiff City | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
BIIK Kazygurt | 4 - 2 | Cliftonville | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Hajvalia | 0 - 6 | Fomget Gençlik | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Køge | 3 - 1 | KÍ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Sturm Graz | 0 - 0 | Stjarnan | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Lokomotiv Stara Zagora | 0 - 0 | GKS Katowice | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Brøndby | 2 - 1 | Minsk | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Slovácko | 3 - 0 | Okzhetpes | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Linköping | 3 - 0 | Kryvbas | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Juventus | 1 - 1 | Eintracht Frankfurt | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Olimpia Cluj | 0 - 0 | Kiryat Gat | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Arsenal | 3 - 3 | Paris FC | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Spartak Subotica | 2 - 1 | KuPS | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Απόλλων Ladies | 3 - 0 | Samegrelo | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Ajax | 3 - 0 | Dinamo-BGU | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Vorskla Poltava | 3 - 0 | Osijek | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Glasgow City | 3 - 0 | Gintra | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
St. Pölten | 3 - 0 | ΠΑΟΚ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Zürich | 3 - 1 | Birkirkara | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Vllaznia | 1 - 2 | Valur | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
SL Benfica | 4 - 0 | RFS | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Levante | 2 - 3 | Twente | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Anderlecht | 0 - 3 | Brann | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Vålerenga | 2 - 2 | Celtic | Δείτε τους αγώνες |