14 Οκτώβριος 2017

14 Οκτώβριος 2017

Argentina - Primera A

More…
  Sociedad Hebraica ΑΝΑΒ. River Plate Περισσότερες πληροφορίες
  Platense ΑΝΑΒ. San Lorenzo Περισσότερες πληροφορίες
  UAI Urquiza ΑΝΑΒ. UBA Περισσότερες πληροφορίες
  Villa San Carlos ΑΝΑΒ. Atlanta Περισσότερες πληροφορίες
  Excursionistas ΑΝΑΒ. Estudiantes L… Περισσότερες πληροφορίες
  Huracán ΑΝΑΒ. El Porvenir Περισσότερες πληροφορίες
  Boca Juniors ΑΝΑΒ. Deportivo Morón Περισσότερες πληροφορίες

Austria - 2. Frauenliga

More…
ΟΑ. Altenmarkt II 1 - 5 Carinthians Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. St. Pölten-Spr… 4 - 0 Feldkirchen/S.… Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Horn 3 - 2 Landhaus II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Sturm Graz II 3 - 2 Südburgenland II Περισσότερες πληροφορίες

Belarus - Premier League Women

More…
ΟΑ. Zorka-BDU 3 - 1 Bobruichanka Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Neman 6 - 1 Slavyanka Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες

Belgium - First Division Women

More…
ΟΑ. SG-Tertre-Hautrage 2 - 2 Gent II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Massenhoven 6 - 0 Eva's Tienen Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Eendracht Aalst 5 - 0 Wuustwezel Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Zulte-Waregem 1 - 1 Kontich Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Famkes Merkem 1 - 2 Svelta Melsele Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Standard Liège II 2 - 1 White Star Woluwé Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Moldavo 0 - 2 Tongeren Περισσότερες πληροφορίες

Belgium - Second Division Women - Group A

More…
ΟΑ. Beveren 1 - 5 Voorwaarts Zwe… Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Club Brugge 5 - 2 Egem Pittem Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Olsa Brakel 0 - 3 SG-Tertre-Haut… Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Ruddervoorde 1 - 1 Sottegem Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Maria-ter-Heide 2 - 2 Gent III Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Zulte-Waregem II 3 - 3 GFA Sinaai Περισσότερες πληροφορίες
  Anderlues ΑΚΥΡ. Cerkelladies B… Περισσότερες πληροφορίες

Belgium - Second Division Women - Group B

More…
ΟΑ. Miecroob Veltem 4 - 1 Esperanza Pelt Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Anderlecht II 2 - 6 Ladies Genk II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Eendracht Louwel 3 - 2 Tongeren II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. RFC de Liege 0 - 2 Sibret Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Mechelen 1 - 2 OH Leuven II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Chastre 1 - 1 Standard Liège III Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Sterrebeek 1 - 0 Moldavo II Περισσότερες πληροφορίες

Bosnia and Herzegovina - Premijer Ženska Liga

More…
  Radnik Bumerang ΑΝΑΒ. Lokomotiva Περισσότερες πληροφορίες
  Sloga Petrovo ΑΝΑΒ. Gradina Περισσότερες πληροφορίες
  SFK 2000 ΑΝΑΒ. Iskra Περισσότερες πληροφορίες
  Fortuna Živinice ΑΝΑΒ. Banja Luka Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Lokomotiva 7 - 0 Sloga Petrovo Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Iskra 1 - 0 Fortuna Živinice Περισσότερες πληροφορίες

Brazil - Carioca Women

More…
ΟΑ. Duque de Caxias 3 - 0 América RJ Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Flamengo 5 - 0 Brasileirinho Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Barcelona 2 - 0 Portuguesa RJ Περισσότερες πληροφορίες

Bulgaria - Women's League

More…
  Paldin ΑΝΑΒ. Etar VT Περισσότερες πληροφορίες
  Beroe ΑΝΑΒ. Super Sport Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Sportika 3 - 0 Sevlievo Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Olympia 0 - 14 NSA Sofia Περισσότερες πληροφορίες

Croatia - First League Women

More…
ΟΑ. Split 5 - 0 Viktorija Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Neretva 4 - 0 Katarina Zrinski Περισσότερες πληροφορίες

Czech Republic - 1. Liga Women

More…
ΟΑ. Slovan Liberec 0 - 0 Dukla Praha Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Hradec Králové 1 - 9 Slavia Praha Περισσότερες πληροφορίες

Czech Republic - 2. Liga Women

More…
ΟΑ. Pardubice 1 - 2 FC Olomouc Περισσότερες πληροφορίες

Denmark - Elitedivisionen

More…
ΟΑ. BSF 0 - 2 Brøndby Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Odense Q 1 - 3 KoldingQ Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Fortuna Hjørring 8 - 0 Varde Περισσότερες πληροφορίες

Denmark - 1st Division Women - Group 1

More…
ΟΑ. Birkerød 1 - 6 Damsø Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Greve 8 - 0 Kolding B Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Herlufsholm 2 - 3 B 93 Περισσότερες πληροφορίες

Denmark - 1st Division Women - Group 2

More…
ΟΑ. SønderjyskE 3 - 7 Vildbjerg Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. VSK Aarhus II 2 - 5 Thisted Περισσότερες πληροφορίες

Estonia - Meistriliiga Women - Championship Round

More…
ΟΑ. 10 Premium 0 - 4 Levadia Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Pärnu 1 - 1 Flora Περισσότερες πληροφορίες

Estonia - Meistriliiga Women - Relegation Round

More…
ΟΑ. Noortekoondis 1 - 2 Tammeka Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Tallinna Kalev 2 - 2 Lootos Περισσότερες πληροφορίες

Europe - UEFA U17 Championship Women

More…
ΟΑ. Slovakia U17 0 - 1 Scotland U17 Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. England U17 10 - 0 Latvia U17 Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες

Finland - Women's Cup - Final

More…
ΟΑ. PK-35 Vantaa 0 - 1 HJK Περισσότερες πληροφορίες

Finland - Women's Cup - Small Final

More…
ΟΑ. Hertta 3 - 0 Wimma Περισσότερες πληροφορίες

Germany - Regionalliga Women - Süd

More…
ΟΑ. Crailsheim 1 - 1 Alberweiler Περισσότερες πληροφορίες

Germany - Regionalliga Women - West

More…
ΟΑ. Borussia M'gla… 6 - 2 Germania Hauen… Περισσότερες πληροφορίες

Hungary - Nöi Magyar Kupa

More…
ΟΑ. Astra Hungary Π 1 - 1 Π Győri ETO Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Nyiregyháza Sp… Π 1 - 1 Π Nyírség Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Kőbányáért 0 - 13 Diósgyőri VTK Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Kelen 1 - 2 Újpest Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. ZTE 0 - 19 Ferencváros Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Szent Mihály 1 - 3 Viktória Szomb… Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. MTK 3 - 0 Kóka Περισσότερες πληροφορίες

Luxembourg - Ligue 1 Women

More…
ΟΑ. Wormeldange-Mu… 3 - 5 Bettembourg Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Colmarberg 3 - 5 Entente Itzig-… Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Ell 1 - 4 Progrès Niederkorn Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Entente Litge… 3 - 3 Schifflange Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Jeunesse Jungl… 2 - 1 Racing Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Mamer 1 - 3 Rosport-USBC-C… Περισσότερες πληροφορίες

Netherlands - Topklasse Women

More…
ΟΑ. SSS 0 - 1 Wartburgia Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. RCL 1 - 0 Barendrecht Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Alkmaar II 1 - 2 DTS Ede Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. PEC Zwolle II 1 - 4 Saestum Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. ADO Den Haag II 0 - 2 Buitenveldert Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Ter Leede 4 - 2 Eindhoven Περισσότερες πληροφορίες

Netherlands - Hoofdklasse Women

More…
ΟΑ. Ter Leede II 3 - 2 Klarenbeek Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. RVVH 0 - 2 Odysseus '91 Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Heerenveen TT 4 - 1 SteDoCo Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. VIOD 0 - 0 Heerenveense Boys Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Reiger Boys 0 - 1 Rijnvogels Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. IJzendijke 0 - 4 Be Quick '28 Περισσότερες πληροφορίες

Netherlands - Eerste Klasse Women - Group A

More…
ΟΑ. RVVH II 5 - 0 Barendrecht II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Smerdiek 1 - 4 IJFC Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. DSS 3 - 2 Saestum II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. 't Goy 2 - 3 Berkel Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Sporting '70 2 - 0 Be Quick '28 II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Oranje Nassau 5 - 2 Wartburgia II Περισσότερες πληροφορίες

Netherlands - Eerste Klasse Women - Group B

More…
ΟΑ. VIOD II 2 - 4 AZSV Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Oranje Nassau II 2 - 3 de Weide Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. HTC 2 - 3 Vitesse 63 Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. ACV 1 - 2 ASC '62 Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Stiens 1 - 1 Knickerbockers Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. ONS Sneek 2 - 1 Hollandscheveld Περισσότερες πληροφορίες

New Zealand - National Women's League

More…
ΟΑ. Canterbury Uni… 4 - 1 WaiBOP Utd Περισσότερες πληροφορίες

Norway - Toppserien

More…
ΟΑ. Klepp 2 - 0 Medkila Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Vålerenga 2 - 2 Trondheims-Ørn Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Arna-Bjørnar 0 - 2 Røa Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες

Norway - 1. Division Women

More…
ΟΑ. Grei 0 - 1 KIL / Hemne Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Kongsvinger 1 - 3 Urædd Περισσότερες πληροφορίες

Poland - Ekstraliga Women

More…
ΟΑ. Olimpia Szczecin 2 - 4 Mitech Żywiec Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Czarni Sosnowiec 3 - 2 UJ Kraków Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Górzno 2 - 1 Biała Podlaska Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. UKS Łódź 3 - 0 Wrocław Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Górnik Łęczna 0 - 1 Wałbrzych Περισσότερες πληροφορίες

Poland - I Liga Women - North

More…
  Bydgoszcz ΑΚΥΡ. Stargard Szcze… Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Stomil Olsztyn 1 - 1 Tomaszów Mazow… Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Medyk Konin II 4 - 1 Raszyn Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Sztorm Gdańsk 2 - 0 Lechia Gdańsk Περισσότερες πληροφορίες

Poland - I Liga Women - South

More…
  Katowice ΑΚΥΡ. Bogdańczowice Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Wanda Kraków 0 - 0 Gol Częstochowa Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Rolnik Biedrzy… 1 - 1 Tarnovia Tarnów Περισσότερες πληροφορίες

Romania - Superliga

More…
ΟΑ. Olimpia Cluj 3 - 0 ASA Târgu Mureş Περισσότερες πληροφορίες

Romania - Cupa României Feminin

More…
ΟΑ. Banat Girls 3 - 0 Atletic Drobeta Περισσότερες πληροφορίες

Serbia - Super Liga Žene

More…
ΟΑ. Vojvodina 3 - 2 Požarevac Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Mašinac Niš 2 - 0 Rad Beograd Περισσότερες πληροφορίες

Slovakia - I Liga Women

More…
ΟΑ. SLC Banská Bys… 1 - 2 NMŠK 1922 Brat… Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Žilina 0 - 2 Spartak Myjava Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Slovan Bratislava 11 - 0 Zemplín Michalovce Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Nitra 1 - 3 Partizán Bardejov Περισσότερες πληροφορίες

South America - Copa Libertadores Femenina

More…
ΟΑ. Cerro Porteño 2 - 2 Colo-Colo Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Osasco Audax 6 - 1 Deportivo Ita Περισσότερες πληροφορίες

Spain - Primera División Femenina

More…
ΟΑ. Real Betis 4 - 0 Real Sociedad Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Barcelona 2 - 0 Valencia Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Rayo Vallecano 0 - 4 Levante Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες

Spain - 1ª Nacional Women - Group 4

More…
ΟΑ. Extremadura 2 - 2 Pozoalbense Περισσότερες πληροφορίες

Spain - 1ª Nacional Women - Group 6

More…
ΟΑ. San Marcos-Icod 3 - 1 Geneto del Teide Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Aguiluchas 0 - 11 Juan Grande Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Iregui-San Bar… 2 - 3 Las Torres Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Llamoro 1 - 2 San Antonio Pilar Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Costa Adeje 1 - 2 Añaza Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Firgas 2 - 0 Castillo Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Flor de Lis Norte 1 - 7 Unión Viera Περισσότερες πληροφορίες

Sweden - Damallsvenskan

More…
ΟΑ. Limhamn Bunkef… 1 - 0 Kvarnsveden Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Djurgården 1 - 1 Vittsjö Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Hammarby 6 - 1 KIF Örebro Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες

Sweden - Elitettan

More…
ΟΑ. Mallbacken 4 - 1 Holmalund Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Umeå 3 - 0 Hovås Billdal Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Sundsvall 2 - 0 Västerås BK 30 Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. AIK 1 - 0 Uppsala Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες

Switzerland - Nationalliga A Women

More…
ΟΑ. Basel 7 - 0 Luzern Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Aarau 0 - 4 Young Boys Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Yverdon 1 - 1 Lugano Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Zürich 2 - 2 Grasshopper Περισσότερες πληροφορίες

Switzerland - Nationalliga B Women

More…
ΟΑ. Therwil 0 - 0 Amriswil-Kirchberg Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Schlieren 1 - 1 Femina Kicker… Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Kloten 0 - 0 St. Gallen Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Aïre-le-Lignon 0 - 1 Zürich II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Thun 1 - 2 Walperswil Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Chênois GE 0 - 1 Derendingen Περισσότερες πληροφορίες

Ukraine - Premier League Women

More…
ΟΑ. Legenda 0 - 0 Yatran'-Bazis Περισσότερες πληροφορίες

USA - NWSL

More…
ΟΑ. North Carolin… 0 - 1 Portland Thorns Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες

Επιλογή Ημερομηνίας

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 8 +25 22
2 8 +19 20
3 8 +10 17
4 8 +0 15
5 8 +5 13