αναμετρήσεις

27/02 Σ 20/02 Σ21/02 Κ22/02 Δ23/02 Τ24/02 Τ25/02 Π26/02 Π Σήμερα 28/02 Κ01/03 Δ02/03 Τ03/03 Τ04/03 Π05/03 Π06/03 Σ

Βέλγιο - Super League

More…
ΟΑ.
Eendracht Aalst 0 - 4 Anderlecht
ΟΑ.
Standard Liège 1 - 0 White Star Woluwe

Βέλγιο - 1e Nationale Women

More…
 
Eva's Tienen ΑΚΥΡ. Anderlecht II
 
Voorwaarts Zwevezele ΑΚΥΡ. RFC de Liege
 
Moldavo ΑΚΥΡ. Famkes Merkem
 
Ladies Genk II ΑΚΥΡ. SG-Tertre-Hautrage
 
Kontich ΑΚΥΡ. Gent II
 
Mechelen ΑΚΥΡ. Massenhoven
 
Standard Liège II ΑΚΥΡ. Wuustwezel

Βέλγιο - 2e Klasse Women - Group A

More…
 
Egem Pittem ΑΚΥΡ. Svelta Melsele
 
SG-Tertre-Hautrage II ΑΚΥΡ. Wolvertem Merchtem
 
Havinnes ΑΚΥΡ. Zulte-Waregem II
 
Bredene ΑΚΥΡ. Sottegem
 
Olsa Brakel ΑΚΥΡ. Bosdam Beveren
 
Club Brugge II ΑΚΥΡ. Gent III
 
Eendracht Mazenzele ΑΚΥΡ. Eendracht Aalst II

Βέλγιο - 2e Klasse Women - Group B

More…
 
Heist ΑΚΥΡ. Alken
 
Chastre II ΑΚΥΡ. White Star Woluwe II
 
Westerlo ΑΚΥΡ. Aywaille
 
VVC Brasschaat ΑΚΥΡ. Olympic Charleroi
 
Mechelen II ΑΚΥΡ. Vosselaar
 
Loyers ΑΚΥΡ. Irlande-Auderghem
 
Standard Liège III ΑΚΥΡ. Sibret

Βραζιλία - Carioca Women

More…
ΟΑ.
Flamengo 1 - 0 Fluminense
ΟΑ.
Boavista 3 - 2 América RJ
ΟΑ.
Angra dos Reis 1 - 1 Portuguesa RJ

Γαλλία - Feminine Division 1

More…
ΟΑ.
Montpellier 1 - 1 Dijon Δείτε τους αγώνες
ΟΑ.
Bordeaux 6 - 0 Le Havre Δείτε τους αγώνες
ΟΑ.
Paris FC 0 - 0 Guingamp
ΟΑ.
Fleury 91 1 - 2 Stade de Reims Δείτε τους αγώνες
ΟΑ.
Soyaux 0 - 2 Olympique Lyonnais Δείτε τους αγώνες
ΟΑ.
PSG 4 - 0 Issy Δείτε τους αγώνες

Δανία - Women's Cup

More…
ΟΑ.
Thy ThistedQ 3 - 2 Nordsjælland
ΟΑ.
Køge 1 - 0 Fortuna Hjørring

Δημοκρατία της Τσεχίας - 1. Liga Women

More…
 
Slovan Liberec ΑΝΑΒ. Slavia Praha
 
Sparta Praha 13 : 00 Horní Heršpice

Ελβετία - Nationalliga A Women

More…
ΟΑ.
Young Boys 6 - 0 Lugano
ΟΑ.
Zürich 3 - 1 St. Gallen
ΟΑ.
Basel 0 - 2 Servette Chênois
ΟΑ.
Grasshopper 2 - 1 Luzern

Ελβετία - Nationalliga B Women

More…
 
Derendingen ΑΝΑΒ. Thun
 
Yverdon ΑΝΑΒ. Zürich II
 
Schlieren ΑΝΑΒ. Walperswil
 
Rapperswil Jona ΑΝΑΒ. Aarau
 
Luzern II ΑΝΑΒ. Femina Kickers Worb

Ισλανδία - League Cup Women A

More…
ΟΑ.
Breidablik 2 - 2 Fylkir
ΟΑ.
Stjarnan 3 - 1 Tindastóll
ΟΑ.
FH 2 - 4 Thór / KA

Ισπανία - Primera División Femenina

More…
ΟΑ.
Eibar 0 - 3 Barcelona Δείτε τους αγώνες
ΟΑ.
Sporting de Huelva 1 - 2 Levante Δείτε τους αγώνες
ΟΑ.
Valencia 2 - 2 Granadilla Tenerife Δείτε τους αγώνες
ΟΑ.
Real Betis 1 - 0 Athletic Club Δείτε τους αγώνες

Ισπανία - Primera Nacional Femenina - Group 1

More…
ΟΑ.
Racing Santander II 3 - 2 Sporting Gijón II
ΟΑ.
Deportivo La Coruña II 6 - 0 Atlético Arousana
ΟΑ.
Real Oviedo II 4 - 0 Oceja

Ισπανία - Primera Nacional Femenina - Group 2

More…
ΟΑ.
Real Sociedad II 1 - 1 Arratia
ΟΑ.
Aurrerá Vitoria 2 - 3 Tolosa

Ισπανία - Primera Nacional Femenina - Group 3

More…
ΟΑ.
Riudoms 4 - 2 Europa
ΟΑ.
Zaragoza II 3 - 2 Igualada

Ισπανία - Primera Nacional Femenina - Group 4

More…
ΟΑ.
Cádiz 1 - 1 Cáceres II
ΟΑ.
Badajoz 1 - 1 Almería

Ισπανία - Primera Nacional Femenina - Group 5

More…
ΟΑ.
Zamora Amigos Duero 3 - 1 Dinamo Guadalajara
ΟΑ.
Olímpico de León 2 - 0 Torrelodones
ΟΑ.
San Pío X 0 - 1 DNS de Belen
ΟΑ.
Rayo Vallecano II 1 - 3 Tres Cantos

Ισπανία - Primera Nacional Femenina - Group 6

More…
 
Julio Suárez 20 : 00 Las Torres
 
Güímar 20 : 30 Geneto del Teide
 
Furia Arona 21 : 00 Llamoro

Ιταλία - Serie A Women

More…
ΟΑ.
Pink Sport Bari 1 - 6 Milan Δείτε τους αγώνες
ΟΑ.
Napoli 0 - 1 Sassuolo Δείτε τους αγώνες
ΟΑ.
Florentia 2 - 0 Fiorentina Δείτε τους αγώνες
ΟΑ.
Internazionale 1 - 0 Hellas Verona Δείτε τους αγώνες

Ιταλία - Primavera Women

More…
 
Roma CF U19 15 : 30 Napoli U19
 
Perugia U19 17 : 00 Lazio U19

Λουξεμβούργο - Ligue 1 Women

More…
ΟΑ.
Wormeldange-Munsbach-CSG 18 - 0 Progrès Niederkorn
ΟΑ.
Mamer 3 - 0 Rosport-Berd-Christnach
ΟΑ.
Wincrange 2 - 1 Entente Itzig-Canach
ΟΑ.
Jeunesse Junglinster 9 - 1 Sporting Bertrange
ΟΑ.
Young Boys 0 - 2 Ell
ΟΑ.
Fola Esch 0 - 20 Racing
ΟΑ.
Bettembourg 14 - 0 Swift Hesperingen

Μεξικό - Liga MX Femenil

More…
ΟΑ.
Mazatlán 2 - 2 Atlas
ΟΑ.
Juárez 1 - 1 Atlético San Luis

Ολλανδία - Topklasse Women

More…
 
Saestum ΑΝΑΒ. Eindhoven
 
Eldenia ΑΝΑΒ. Ter Leede
 
DSS ΑΝΑΒ. Wartburgia
 
RVVH ΑΝΑΒ. Be Quick '28
 
Rijnvogels ΑΝΑΒ. DTS Ede
 
Woezik ΑΝΑΒ. SSS

Ολλανδία - Hoofdklasse Women

More…
 
Barendrecht ΑΝΑΒ. ACV
 
Knickerbockers ΑΝΑΒ. RCL
 
Stiens ΑΝΑΒ. Wartburgia II
 
Oranje Nassau ΑΝΑΒ. Heerenveense Boys
 
Reiger Boys ΑΝΑΒ. Sparta / JVOZ
 
Saestum II ΑΝΑΒ. Berkum

Ολλανδία - Eerste Klasse Women - Group A

More…
 
RVVH II ΑΝΑΒ. IJFC
 
CSW ΑΝΑΒ. Ter Leede II
 
Hercules ΑΝΑΒ. Berkel
 
Sporting '70 ΑΝΑΒ. Blauw Geel '55
 
DZC '68 ΑΝΑΒ. SSS II
 
't Gooi ΑΝΑΒ. IJzendijke

Ολλανδία - Eerste Klasse Women - Group B

More…
 
Oranje Nassau II ΑΝΑΒ. Epe
 
Klarenbeek ΑΝΑΒ. Winsum
 
Helpman ΑΝΑΒ. Be Quick '28 II
 
Vitesse '63 ΑΝΑΒ. De Weide
 
ASC '62 ΑΝΑΒ. HZVV
 
AZSV ΑΝΑΒ. Sint Annaparochie

Ουγγαρία - Nöi NB II - Keleti

More…
ΟΑ.
Kazincbarcika 2 - 4 Nyiregyháza Spartacus
 
Nagymágocs ΑΚΥΡ. Hatvan
ΟΑ.
Gyulai Amazonok 0 - 4 Újpest

Ουγγαρία - Nöi NB II - Nyugati

More…
ΟΑ.
SC Sopron 1 - 7 Nimród SE
ΟΑ.
Csepel Utánpótlás 0 - 9 Puskás
ΟΑ.
ZTE 2 - 0 Szentlőrinc
ΟΑ.
Fehérvár 0 - 2 MLE

Παγκόσμιο - Club Friendlies Women

More…
 
Klepp ΑΚΥΡ. Avaldsnes
 
KIF Örebro 13 : 00 Älvsjö AIK
 
Vittsjö 14 : 00 Kalmar
 
Røa ΑΚΥΡ. Kolbotn
 
Hammarby 14 : 00 Kristianstad
 
Neulengbach 14 : 00 Horn
 
Växjö 15 : 30 Borgeby
 
Häcken 16 : 00 Eskilstuna United

ΠΓΔΜ - Prva ŽFL

More…
ΟΑ.
Shkëndija 1 - 0 Junajted
ΟΑ.
Atletiko 0 - 4 Istatov

Πορτογαλί - 1a Divisão Women

More…
ΟΑ.
Albergaria 0 - 1 Sporting Braga

Σερβία - Super Liga Žene

More…
ΟΑ.
Sloga Radnički 1 - 0 Mašinac Niš

Ταϊλάνδη - Thai Women's League 1

More…
 
MH Nakhonsi 09 : 30 BGC Asian Scholars

Φινλανδία - Women's Cup

More…
 
Ilves 11 : 45 Åland United

Επιλογή Ημερομηνίας

18+ GambleAware