Τετάρτη 20/05/2020
|
FT
|
Istra 1961
|
|
HNK Gorica
|
|
Τετάρτη 20/05/2020
|
FT
|
Χράντετς Κράλοβε
|
|
Náchod
|
|
Τετάρτη 20/05/2020
|
FT
|
Ουίπεστ
|
|
Paks
|
|
Τετάρτη 20/05/2020
|
FT
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
Μποέμιανς 1905
|
|
Τετάρτη 20/05/2020
|
FT
|
Βοϊβοντίνα
|
|
Bačka Palanka
|
|
Τετάρτη 20/05/2020
|
FT
|
Πρίμπραμ
|
|
Vlašim
|
|
Πέμπτη 21/05/2020
|
FT
|
Καρβίνα
|
|
Frýdek-Místek
|
|
Πέμπτη 21/05/2020
|
FT
|
Λίνγκμπι
|
|
Μπρόντμπι
|
|
Παρασκευή 22/05/2020
|
FT
|
Radnički Niš
|
|
Radnik Surdulica
|
|
Παρασκευή 22/05/2020
|
FT
|
Kaposvári Rákóczi
|
|
Paks
|
|
Παρασκευή 22/05/2020
|
FT
|
Έσμπιεργκ
|
|
Φρεντερίτσια
|
|
Παρασκευή 22/05/2020
|
FT
|
Παρτιζάν
|
|
Zemun
|
|
Παρασκευή 22/05/2020
|
FT
|
Κοπεγχάγη
|
|
Οντένσε
|
|
Παρασκευή 22/05/2020
|
FT
|
Ααλμποργκ
|
|
Μίντιλαντ
|
|
Παρασκευή 22/05/2020
|
FT
|
Ράντερς
|
|
Χιέρινγκ
|
|
Παρασκευή 22/05/2020
|
FT
|
Ντιναμό Κιέβου
|
|
Rukh Vynnyky
|
|
Παρασκευή 22/05/2020
|
FT
|
Oleksandria
|
|
Βόρσκλα Πολτάβα
|
|
Παρασκευή 22/05/2020
|
FT
|
Kolding
|
|
Σοντερίσκε
|
|
Παρασκευή 22/05/2020
|
FT
|
Minai
|
|
Λβιβ
|
|
Παρασκευή 22/05/2020
|
FT
|
Σάλτσμπουργκ
|
|
Βάτενς
|
|
Παρασκευή 22/05/2020
|
FT
|
Διναμό Ζάγκρεμπ
|
|
Οσιγιεκ
|
|
Σάββατο 23/05/2020
|
00:00
|
Ρούνταρ
|
-
|
Mura
|
|
Σάββατο 23/05/2020
|
FT
|
Bravo
|
|
Brinje Grosuplje
|
|
Σάββατο 23/05/2020
|
FT
|
Puskás
|
|
Csákvári TK
|
|
Σάββατο 23/05/2020
|
FT
|
Ερυθρός Αστέρας
|
|
Grafičar
|
|
Σάββατο 23/05/2020
|
FT
|
Diósgyőr
|
|
Kisvárda
|
|
Σάββατο 23/05/2020
|
FT
|
Βέιλε
|
|
Σίλκεμποργκ
|
|
Σάββατο 23/05/2020
|
11:00
|
Μάριμπορ
|
-
|
Nafta
|
|
Σάββατο 23/05/2020
|
FT
|
Ντομζάλε
|
|
Dob
|
|
Σάββατο 23/05/2020
|
FT
|
Voždovac
|
|
Kolubara
|
|
Σάββατο 23/05/2020
|
FT
|
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
|
Senica
|
|
Σάββατο 23/05/2020
|
15:30
|
Kolos Kovalivka
|
-
|
Olimpik Donetsk
|
|
Σάββατο 23/05/2020
|
FT
|
Βοϊβοντίνα
|
|
Spartak Subotica
|
|
Σάββατο 23/05/2020
|
FT
|
Διναμό Ζάγκρεμπ
|
|
HNK Gorica
|
|
Σάββατο 23/05/2020
|
FT
|
Σλάβεν Κοπρίβνιτσα
|
|
Ιντερ Ζάπρεσιτς
|
|
Σάββατο 23/05/2020
|
FT
|
Ολίμπια
|
|
Aluminij
|
|
Κυριακή 24/05/2020
|
FT
|
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
|
Rukh Vynnyky
|
|
Κυριακή 24/05/2020
|
FT
|
Obolon' Kyiv
|
|
Desna
|
|
Κυριακή 24/05/2020
|
FT
|
Ριέκα
|
|
Istra 1961
|
|
Δευτέρα 25/05/2020
|
FT
|
Desna
|
|
Cherkashchyna-Akademiya
|
|
Τρίτη 26/05/2020
|
FT
|
Κόγκε
|
|
LFA
|
|
Τρίτη 26/05/2020
|
FT
|
Χόμπρο
|
|
Βίμποργκ
|
|
Τρίτη 26/05/2020
|
FT
|
Μπρόντμπι
|
|
Λίνγκμπι
|
|
Τρίτη 26/05/2020
|
FT
|
Triglav
|
|
Ολίμπια
|
|
Τρίτη 26/05/2020
|
FT
|
Κοπεγχάγη
|
|
Σοντερίσκε
|
|
Τρίτη 26/05/2020
|
FT
|
Oleksandria
|
|
Cherkashchyna-Akademiya
|
|
Τρίτη 26/05/2020
|
FT
|
Wolfsberger AC
|
|
Μάτερσμπουργκ
|
|
Τρίτη 26/05/2020
|
FT
|
Αντμίρα
|
|
Στουρμ Γκρατς
|
|
Τρίτη 26/05/2020
|
FT
|
Γκόριτσα
|
|
Tabor Sežana
|
|
Τρίτη 26/05/2020
|
FT
|
Οντένσε
|
|
Ααλμποργκ
|
|
Τρίτη 26/05/2020
|
FT
|
Fjölnir
|
|
HK
|
|
Τετάρτη 27/05/2020
|
FT
|
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
|
Obolon' Kyiv
|
|
Τετάρτη 27/05/2020
|
FT
|
Ντιναμό Κιέβου
|
|
Olimpik Donetsk
|
|
Τετάρτη 27/05/2020
|
FT
|
Αούστρια Βιέννης
|
|
Χάρτμπεργκ
|
|
Τετάρτη 27/05/2020
|
FT
|
Λίντσερ
|
|
Σεντ Πόλτεν
|
|
Τετάρτη 27/05/2020
|
FT
|
Beroe
|
|
Etar VT
|
|
Τετάρτη 27/05/2020
|
FT
|
Ludogorets
|
|
Τσέρνο Μόρε
|
|
Τετάρτη 27/05/2020
|
FT
|
Μάριμπορ
|
|
Κόπερ
|
|
Τετάρτη 27/05/2020
|
FT
|
Šmartno
|
|
Ρούνταρ
|
|
Τετάρτη 27/05/2020
|
FT
|
Βαλούρ
|
|
Κέφλαβικ
|
|
Τετάρτη 27/05/2020
|
FT
|
KR
|
|
Stjarnan
|
|
Πέμπτη 28/05/2020
|
FT
|
Ραπίντ Βιέννης
|
|
Horn
|
|
Πέμπτη 28/05/2020
|
FT
|
Thór
|
|
Φίλκιρ
|
|
Παρασκευή 29/05/2020
|
FT
|
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
|
Sereď
|
|
Παρασκευή 29/05/2020
|
FT
|
Liefering
|
|
Austria Klagenfurt
|
|
Παρασκευή 29/05/2020
|
FT
|
Senica
|
|
Podbrezová
|
|
Παρασκευή 29/05/2020
|
FT
|
Ντόρνμπερν
|
|
Βάκερ Ίνσμπουργκ
|
|
Παρασκευή 29/05/2020
|
FT
|
Ριντ
|
|
Amstetten
|
|
Παρασκευή 29/05/2020
|
FT
|
Λέφσκι Σόφιας
|
|
Vitosha Bistritsa
|
|
Παρασκευή 29/05/2020
|
FT
|
Tsarsko selo
|
|
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
|
|
Παρασκευή 29/05/2020
|
FT
|
Botev Plovdiv
|
|
Σλάβια Σόφιας
|
|
Παρασκευή 29/05/2020
|
FT
|
Κάπφενμπεργκ
|
|
Lafnitz
|
|
Παρασκευή 29/05/2020
|
FT
|
Aluminij
|
|
Ντομζάλε
|
|
Παρασκευή 29/05/2020
|
FT
|
Trenčín
|
|
Σπαρτάκ Τρνάβα
|
|
Παρασκευή 29/05/2020
|
FT
|
Ludogorets
|
|
Dunav ot Ruse
|
|
Παρασκευή 29/05/2020
|
FT
|
Διναμό Ζάγκρεμπ
|
|
Ιντερ Ζάπρεσιτς
|
|
Σάββατο 30/05/2020
|
FT
|
Pohronie
|
|
Ρουζόμπεροκ
|
|
Σάββατο 30/05/2020
|
FT
|
Ρόζενμποργκ
|
|
Μπόντο Γκλιμτ
|
|
Σάββατο 30/05/2020
|
FT
|
Οντ Γκρένλαντ
|
|
Σπάρτα Σάρπσμποργκ
|
|
Σάββατο 30/05/2020
|
FT
|
Γκρίντναβικ
|
|
Fjölnir
|
|
Σάββατο 30/05/2020
|
FT
|
Dalvík / Reynir
|
|
Grótta
|
|
Σάββατο 30/05/2020
|
FT
|
FH
|
|
Φραμ
|
|
Σάββατο 30/05/2020
|
FT
|
Βόρφαρτς Στέιρ
|
|
Juniors OÖ
|
|
Σάββατο 30/05/2020
|
FT
|
Χάουγκεσουντ
|
|
Μπραν
|
|
Σάββατο 30/05/2020
|
FT
|
Ολίμπια
|
|
Γκόριτσα
|
|
Σάββατο 30/05/2020
|
FT
|
Beroe
|
|
Arda
|
|
Σάββατο 30/05/2020
|
FT
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
|
|
Botev Vratsa
|
|
Σάββατο 30/05/2020
|
FT
|
Ακράνες
|
|
Víkingur Ólafsvík
|
|
Σάββατο 30/05/2020
|
FT
|
Ρούνταρ
|
|
Dekani
|
|
Σάββατο 30/05/2020
|
FT
|
Τσέρνο Μόρε
|
|
Etar VT
|
|
Σάββατο 30/05/2020
|
FT
|
KA
|
|
Φίλκιρ
|
|
Σάββατο 30/05/2020
|
FT
|
Τσέλιε
|
|
Triglav
|
|
Σάββατο 30/05/2020
|
FT
|
Μάριμπορ
|
|
Bravo
|
|
Σάββατο 30/05/2020
|
FT
|
Tabor Sežana
|
|
Κόπερ
|
|
Κυριακή 31/05/2020
|
FT
|
Μόλντε
|
|
Σόγκνταλ
|
|
Κυριακή 31/05/2020
|
FT
|
KA
|
|
ÍH
|
|
Κυριακή 31/05/2020
|
FT
|
Breidablik
|
|
Βαλούρ
|
|
Δευτέρα 01/06/2020
|
00:00
|
Gnistan
|
-
|
EIF
|
|
Δευτέρα 01/06/2020
|
FT
|
Víkingur Reykjavík
|
|
Stjarnan
|
|
Δευτέρα 01/06/2020
|
FT
|
KR
|
|
Κέφλαβικ
|
|
Τρίτη 02/06/2020
|
FT
|
Στρόμσγκοντσετ
|
|
Στάμπαεκ
|
|
Τρίτη 02/06/2020
|
FT
|
KA
|
|
Magni
|
|
Τετάρτη 03/06/2020
|
FT
|
Μπραν
|
|
Ασάνε Ούλσετ
|
|
Τετάρτη 03/06/2020
|
FT
|
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
|
Nitra
|
|
Πέμπτη 04/06/2020
|
FT
|
Μόλντε
|
|
Κρίστιανσουντ
|
|
Πέμπτη 04/06/2020
|
FT
|
Οντ Γκρένλαντ
|
|
Σταρτ
|
|
Πέμπτη 04/06/2020
|
FT
|
ΜιΚι Μικέλι
|
|
Μικέλι
|
|
Πέμπτη 04/06/2020
|
FT
|
Μιοντάλεν
|
|
Βαλερένγκα
|
|
Πέμπτη 04/06/2020
|
FT
|
Stjørdals-Blink
|
|
Ρόζενμποργκ
|
|
Παρασκευή 05/06/2020
|
FT
|
Beijing Guoan
|
|
Tianjin Jinmen Tiger
|
|
Παρασκευή 05/06/2020
|
FT
|
Βαλερένγκα
|
|
Jerv
|
|
Παρασκευή 05/06/2020
|
FT
|
Κότκα
|
|
ΠΕΠΟ
|
|
Παρασκευή 05/06/2020
|
FT
|
Sereď
|
|
Dukla Banská Bystrica
|
|
Παρασκευή 05/06/2020
|
FT
|
EIF
|
|
Ίντερ Τούρκου
|
|
Παρασκευή 05/06/2020
|
18:00
|
Νόρμπι Μπόρας
|
-
|
Εστερς
|
|
Παρασκευή 05/06/2020
|
FT
|
Κέφλαβικ
|
|
Grótta
|
|
Παρασκευή 05/06/2020
|
FT
|
Βαλούρ
|
|
Φίλκιρ
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Sepsi
|
|
Chindia Târgovişte
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Universitatea Craiova
|
|
Viitorul
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Ελσίνκι
|
|
Gnistan
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Βαντούζ
|
|
Ζυρίχη
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Λουκέρνη
|
|
Σαφχάουζεν
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Ααράου
|
|
Τουν
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Σόγκνταλ
|
|
Ααλεσουντ
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
SJK
|
|
Χάκα
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Γιβάσκιλα
|
|
TPV Τάμπερε
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Σπάρτα Σάρπσμποργκ
|
|
Σάντεφιορντ
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Γιουνγκ Μπόις
|
|
Λωζάνη
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Βιντερτούρ
|
|
Γιουβέντους
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Τούρκου
|
|
PIF
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Universitatea Craiova
|
|
Viitorul
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Henan
|
|
Cangzhou Mighty Lions
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Σερβέτ
|
|
Ξαμάξ
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
AC Ούλου
|
|
JS Hercules
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Χόνκα
|
|
Λάχτι
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Ροβανιέμι
|
|
Kajaani
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
MuSa
|
|
P-Iirot
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Κουόπιο
|
|
KPV Κοκόλα
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Stjarnan
|
|
Leiknir Reykjavík
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
|
Pohronie
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Nitra
|
|
Ρουζόμπεροκ
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Μιλικόσκι
|
|
Sudet
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Εκομάξ Κλουζ
|
|
Hermannstadt
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Astra
|
|
Ραπίντ Βουκουρεστίου
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Σάντνες Ουλφ
|
|
Βίκινγκ
|
|
Σάββατο 06/06/2020
|
FT
|
Hebei FC
|
|
Changchun Yatai
|
|
Κυριακή 07/06/2020
|
FT
|
SJK Akatemia
|
|
GBK Κοκόλα
|
|
Κυριακή 07/06/2020
|
FT
|
Breidablik
|
|
HK
|
|
Κυριακή 07/06/2020
|
FT
|
Λοκομοτίβ Μόσχας
|
|
Ντιναμό Μόσκας
|
|
Δευτέρα 08/06/2020
|
FT
|
Μόλντε
|
|
Μπραν
|
|
Δευτέρα 08/06/2020
|
FT
|
Ρούμπιν Καζάν
|
|
Κρίλια
|
|
Δευτέρα 08/06/2020
|
FT
|
Βαλούρ
|
|
Kórdrengir
|
|
Δευτέρα 08/06/2020
|
FT
|
Εκομάξ Κλουζ
|
|
Gaz Metan Mediaş
|
|
Τρίτη 09/06/2020
|
FT
|
Λίλεστρομ
|
|
Κρίστιανσουντ
|
|
Τρίτη 09/06/2020
|
FT
|
Βαλερένγκα
|
|
Μπόντο Γκλιμτ
|
|
Τρίτη 09/06/2020
|
FT
|
Ζυρίχη
|
|
Ααράου
|
|
Τρίτη 09/06/2020
|
FT
|
Βιλ
|
|
Βαντούζ
|
|
Τρίτη 09/06/2020
|
FT
|
Κότκα
|
|
PeKa
|
|
Τρίτη 09/06/2020
|
FT
|
Στρόμσγκοντσετ
|
|
Ράουφος
|
|
Τρίτη 09/06/2020
|
FT
|
Στάμπαεκ
|
|
Οντ Γκρένλαντ
|
|
Τρίτη 09/06/2020
|
FT
|
Ρόζενμποργκ
|
|
Ράνχαϊμ Τρόντχαϊμ
|
|
Τρίτη 09/06/2020
|
FT
|
Σεντ Γκάλεν
|
|
Σαφχάουζεν
|
|
Τρίτη 09/06/2020
|
FT
|
Βάασα
|
|
VIFK
|
|
Τετάρτη 10/06/2020
|
13:00
|
Ιλβες
|
-
|
SJK
|
|
Τετάρτη 10/06/2020
|
FT
|
Λουκέρνη
|
|
Λωζάνη
|
|
Τετάρτη 10/06/2020
|
FT
|
Σταντ Λωζάνη Ούτσι
|
|
Σερβέτ
|
|
Τετάρτη 10/06/2020
|
FT
|
KPV Κοκόλα
|
|
Γιάρο
|
|
Τετάρτη 10/06/2020
|
FT
|
Σάντεφιορντ
|
|
Μιοντάλεν
|
|
Τετάρτη 10/06/2020
|
FT
|
Χάουγκεσουντ
|
|
Βίκινγκ
|
|
Τετάρτη 10/06/2020
|
FT
|
Ελσίνκι
|
|
Χόνκα
|
|
Τετάρτη 10/06/2020
|
FT
|
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
|
|
Χαλ
|
|
Τετάρτη 10/06/2020
|
FT
|
Σπάρτα Σάρπσμποργκ
|
|
Σταρτ
|
|
Πέμπτη 11/06/2020
|
FT
|
Ίντερ Τούρκου
|
|
MuSa
|
|
Παρασκευή 12/06/2020
|
FT
|
AC Ούλου
|
|
Ροβανιέμι
|
|
Παρασκευή 12/06/2020
|
FT
|
Χάκα
|
|
Τούρκου
|
|
Παρασκευή 12/06/2020
|
FT
|
Σιόν
|
|
Κιάσο
|
|
Παρασκευή 12/06/2020
|
15:00
|
Κόνγκσβινγκερ
|
-
|
Grorud
|
|
Παρασκευή 12/06/2020
|
FT
|
Γιουνγκ Μπόις
|
|
Βιντερτούρ
|
|
Παρασκευή 12/06/2020
|
FT
|
Σαφχάουζεν
|
|
Ζυρίχη
|
|
Παρασκευή 12/06/2020
|
FT
|
Universitatea Craiova
|
|
Chindia Târgovişte
|
|
Παρασκευή 12/06/2020
|
FT
|
Μάριεχαμν
|
|
EIF
|
|
Σάββατο 13/06/2020
|
00:00
|
Κάρντιφ
|
-
|
Σουόνσι
|
|
Σάββατο 13/06/2020
|
FT
|
Changchun Yatai
|
|
Beijing BSU
|
|
Σάββατο 13/06/2020
|
FT
|
Τρόμσο
|
|
KFUM Οσλο
|
|
Σάββατο 13/06/2020
|
FT
|
Λάχτι
|
|
Gnistan
|
|
Σάββατο 13/06/2020
|
FT
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
|
Arsenal Tula
|
|
Σάββατο 13/06/2020
|
14:00
|
Σάντνες Ουλφ
|
-
|
Egersund
|
|
Σάββατο 13/06/2020
|
FT
|
Βαντούζ
|
|
Λουκέρνη
|
|
Σάββατο 13/06/2020
|
FT
|
Σεντ Γκάλεν
|
|
Ααράου
|
|
Σάββατο 13/06/2020
|
16:00
|
Τουν
|
-
|
Κρινς
|
|
Σάββατο 13/06/2020
|
FT
|
Ξαμάξ
|
|
Σταντ Λωζάνη Ούτσι
|
|
Σάββατο 13/06/2020
|
FT
|
Γκρασχόπερς
|
|
Λουγκάνο
|
|
Σάββατο 13/06/2020
|
FT
|
Krasnodar
|
|
Sochi
|
|
Σάββατο 13/06/2020
|
FT
|
Dnipro-1
|
|
Inhulets'
|
|
Κυριακή 14/06/2020
|
FT
|
Χαμ Καμ
|
|
Στρόμεν
|
|
Κυριακή 14/06/2020
|
FT
|
Λοκομοτίβ Μόσχας
|
|
Tambov
|
|
Δευτέρα 15/06/2020
|
FT
|
Λίλεστρομ
|
|
Jerv
|
|
Δευτέρα 15/06/2020
|
FT
|
Σάντνες Ουλφ
|
|
Egersund
|
|
Τρίτη 16/06/2020
|
FT
|
Κόνγκσβινγκερ
|
|
Ράνχαϊμ Τρόντχαϊμ
|
|
Τρίτη 16/06/2020
|
FT
|
Κρινς
|
|
Γιουβέντους
|
|
Τετάρτη 17/06/2020
|
12:00
|
Beijing Guoan
|
-
|
Shandong Taishan
|
|
Τετάρτη 17/06/2020
|
FT
|
EIF
|
|
HIFK
|
|
Τετάρτη 17/06/2020
|
FT
|
SJK
|
|
Βάασα
|
|
Τετάρτη 17/06/2020
|
FT
|
Βαλερένγκα
|
|
Grorud
|
|
Τετάρτη 17/06/2020
|
FT
|
CSKA 1948 Sofia
|
|
Belasitsa
|
|
Πέμπτη 18/06/2020
|
FT
|
Χίμκι
|
|
Σίνικ Γιάροσλαβ
|
|
Πέμπτη 18/06/2020
|
FT
|
Μιλικόσκι
|
|
Gnistan
|
|
Πέμπτη 18/06/2020
|
FT
|
Μάριεχαμν
|
|
Åland
|
|
Πέμπτη 18/06/2020
|
FT
|
ΕουΠα
|
|
MuSa
|
|
Πέμπτη 18/06/2020
|
FT
|
Ράουφος
|
|
Στρόμεν
|
|
Παρασκευή 19/06/2020
|
FT
|
Ουλενσάκερ Κίσα
|
|
Κόνγκσβινγκερ
|
|
Παρασκευή 19/06/2020
|
19:00
|
Σάντνες Ουλφ
|
-
|
Βαρντ Χάουγκεσουντ
|
|
Σάββατο 20/06/2020
|
FT
|
Guangzhou
|
|
Shenzhen
|
|
Σάββατο 20/06/2020
|
FT
|
KFUM Οσλο
|
|
Λίλεστρομ
|
|
Σάββατο 20/06/2020
|
FT
|
Χαμ Καμ
|
|
Σόγκνταλ
|
|
Σάββατο 20/06/2020
|
FT
|
CSKA 1948 Sofia
|
|
Septemvri Simitli
|
|
Δευτέρα 22/06/2020
|
15:00
|
Σάντνες Ουλφ
|
-
|
Jerv
|
|
Δευτέρα 22/06/2020
|
FT
|
Egersund
|
|
Jerv
|
|
Τρίτη 23/06/2020
|
FT
|
KPV Κοκόλα
|
|
SJK Akatemia
|
|
Τετάρτη 24/06/2020
|
FT
|
Shanghai Shenhua
|
|
Nantong Zhiyun
|
|
Τετάρτη 24/06/2020
|
FT
|
HIFK
|
|
Μάριεχαμν
|
|
Τετάρτη 24/06/2020
|
FT
|
SJK
|
|
Ροβανιέμι
|
|
Τετάρτη 24/06/2020
|
FT
|
CSKA 1948 Sofia
|
|
Montana
|
|
Πέμπτη 25/06/2020
|
FT
|
Χαμ Καμ
|
|
Ράουφος
|
|
Πέμπτη 25/06/2020
|
FT
|
Μικέλι
|
|
Μιλικόσκι
|
|
Πέμπτη 25/06/2020
|
FT
|
Μπρίνε
|
|
Φλέκεροϊ
|
|
Πέμπτη 25/06/2020
|
FT
|
Χαμ Καμ
|
|
Ράουφος
|
|
Παρασκευή 26/06/2020
|
FT
|
Κόνγκσβινγκερ
|
|
Λίλεστρομ
|
|
Παρασκευή 26/06/2020
|
FT
|
Ουλενσάκερ Κίσα
|
|
Τρόμσο
|
|
Παρασκευή 26/06/2020
|
FT
|
Τορπέντο Μόσχας
|
|
Olimp-Dolgoprudny
|
|
Παρασκευή 26/06/2020
|
FT
|
KFUM Οσλο
|
|
Grorud
|
|
Παρασκευή 26/06/2020
|
FT
|
Σάντνες Ουλφ
|
|
Egersund
|
|
Παρασκευή 26/06/2020
|
FT
|
Ασάνε Ούλσετ
|
|
Florø
|
|
Σάββατο 27/06/2020
|
FT
|
Wuhan Yangtze
|
|
Nantong Zhiyun
|
|
Σάββατο 27/06/2020
|
FT
|
Spartak Moskva II
|
|
Kazanka
|
|
Σάββατο 27/06/2020
|
FT
|
Cangzhou Mighty Lions
|
|
Henan
|
|
Σάββατο 27/06/2020
|
FT
|
Guangzhou City
|
|
Guangzhou
|
|
Σάββατο 27/06/2020
|
FT
|
Jerv
|
|
Arendal
|
|
Σάββατο 27/06/2020
|
FT
|
CSKA 1948 Sofia
|
|
Strumska slava
|
|
Σάββατο 27/06/2020
|
FT
|
Σόγκνταλ
|
|
Øygarden
|
|
Δευτέρα 29/06/2020
|
FT
|
Irtysh Omsk
|
|
Chertanovo
|
|
Δευτέρα 29/06/2020
|
FT
|
Χίμκι
|
|
Σατούρν
|
|
Τρίτη 30/06/2020
|
FT
|
Τορπέντο Μόσχας
|
|
Chertanovo
|
|
Παρασκευή 03/07/2020
|
FT
|
Krasnodar II
|
|
Chayka
|
|
Σάββατο 04/07/2020
|
00:00
|
Ντάλας
|
-
|
New York City
|
|
Σάββατο 04/07/2020
|
FT
|
Cangzhou Mighty Lions
|
|
Beijing BSU
|
|
Σάββατο 04/07/2020
|
FT
|
Dalian Pro
|
|
Qingdao FC
|
|
Σάββατο 04/07/2020
|
FT
|
Πέρουβελς
|
|
Dottignies
|
|
Σάββατο 04/07/2020
|
FT
|
Budafoki MTE
|
|
Pécsi MFC
|
|
Σάββατο 04/07/2020
|
FT
|
Αντερλεχτ
|
|
Σαρλερουά
|
|
Σάββατο 04/07/2020
|
FT
|
Guangzhou
|
|
Guangzhou City
|
|
Σάββατο 04/07/2020
|
FT
|
Henan
|
|
Shaanxi Chang'an
|
|
Σάββατο 04/07/2020
|
FT
|
Σεντ Ετιέν
|
|
Rumilly Vallières
|
|
Σάββατο 04/07/2020
|
FT
|
Κβικ Χάλντεν
|
|
Μπάερουμ
|
|
Σάββατο 04/07/2020
|
14:00
|
Μαλίν
|
-
|
Ρεντ Σταρ Βάασλαντ
|
|
Σάββατο 04/07/2020
|
FT
|
Florø
|
|
Sotra
|
|
Σάββατο 04/07/2020
|
FT
|
Varsenare
|
|
Οστάνδη
|
|
Σάββατο 04/07/2020
|
FT
|
Φρέντρικσταντ
|
|
Φραμ Λάρβικ
|
|
Σάββατο 04/07/2020
|
FT
|
Χίμκι
|
|
Spartak Moskva II
|
|
Σάββατο 04/07/2020
|
FT
|
Μπρίνε
|
|
Βαρντ Χάουγκεσουντ
|
|
Σάββατο 04/07/2020
|
FT
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ
|
|
Σερκλ Μπριζ
|
|
Σάββατο 04/07/2020
|
FT
|
Σταντάρ Λιέγης
|
|
Κόρτραϊκ
|
|
Σάββατο 04/07/2020
|
FT
|
Rotor Volgograd
|
|
Volgar Astrakhan
|
|
Σάββατο 04/07/2020
|
FT
|
Κλαμπ Μπριζ
|
|
Λέουβεν
|
|
Σάββατο 04/07/2020
|
FT
|
Λυών
|
|
Νις
|
|
Κυριακή 05/07/2020
|
00:00
|
Minnesota United
|
-
|
Κολόμπους
|
|
Κυριακή 05/07/2020
|
FT
|
Τορπέντο Μόσχας
|
|
Veles
|
|
Κυριακή 05/07/2020
|
FT
|
Zlatibor Čajetina
|
|
Spartak Subotica
|
|
Τρίτη 07/07/2020
|
FT
|
Zlatibor Čajetina
|
|
Mladost Lučani
|
|
Τρίτη 07/07/2020
|
FT
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ
|
|
Σαρλερουά
|
|
Τρίτη 07/07/2020
|
FT
|
Inđija
|
|
Metalac GM
|
|
Τρίτη 07/07/2020
|
FT
|
Rad Beograd
|
|
Proleter Novi Sad
|
|
Τετάρτη 08/07/2020
|
FT
|
Κλαμπ Μπριζ
|
|
Beerschot
|
|
Τετάρτη 08/07/2020
|
FT
|
Budafoki MTE
|
|
Gyirmót
|
|
Τετάρτη 08/07/2020
|
FT
|
CSKA 1948 Sofia
|
|
Minyor Pernik
|
|
Τετάρτη 08/07/2020
|
FT
|
Αντβέρπ
|
|
Εουπεν
|
|
Τετάρτη 08/07/2020
|
FT
|
Radnik Surdulica
|
|
Dubočica
|
|
Τετάρτη 08/07/2020
|
FT
|
Inđija
|
|
Spartak Subotica
|
|
Τετάρτη 08/07/2020
|
FT
|
Geel
|
|
Σιντ Τρούιντεν
|
|
Πέμπτη 09/07/2020
|
FT
|
Ρεμς
|
|
Τρουά
|
|
Πέμπτη 09/07/2020
|
19:00
|
Eendracht Termien
|
-
|
Γκενκ
|
|
Παρασκευή 10/07/2020
|
FT
|
Chertanovo
|
|
Strogino
|
|
Παρασκευή 10/07/2020
|
FT
|
Baltika
|
|
Rodina Moskva
|
|
Παρασκευή 10/07/2020
|
FT
|
Chertanovo
|
|
Kaluga
|
|
Παρασκευή 10/07/2020
|
FT
|
Κόρτραϊκ
|
|
Σαρλερουά
|
|
Παρασκευή 10/07/2020
|
FT
|
Javor
|
|
Σεβοϊνό
|
|
Παρασκευή 10/07/2020
|
FT
|
Τορπέντο Μόσχας
|
|
Spartak Moskva II
|
|
Παρασκευή 10/07/2020
|
FT
|
Baltika
|
|
Tver
|
|
Παρασκευή 10/07/2020
|
FT
|
Σεντ Ετιέν
|
|
Νις
|
|
Παρασκευή 10/07/2020
|
FT
|
Αζαξιό
|
|
Μπαστιά
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Rotor Volgograd
|
|
Sokol Saratov
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
CSKA 1948 Sofia
|
|
Kariana Erden
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Cangzhou Mighty Lions
|
|
Shandong Taishan
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Χόνβεντ
|
|
Siófok
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Γκιόρι ΕΤΟ
|
|
Budafoki MTE
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Αντερλεχτ
|
|
Σιντ Τρούιντεν
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Union Sandersdorf
|
|
Chemie Leipzig
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Altglienicke
|
|
Τένις Μπορούσια
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Λίπσταντ
|
|
Kirchhörder SC
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Χίμκι
|
|
Kazanka
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Κόρτραϊκ
|
|
Σερκλ Μπριζ
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Σίνικ Γιάροσλαβ
|
|
Torpedo Vladimir
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Borac Banja Luka
|
|
Spartak Subotica
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Atom Novovoronezh
|
|
Avangard Kursk
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Chambly-Oise
|
|
Μπουλόν
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Νάπρεντακ
|
|
Mladost Lučani
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Ομόνοια
|
|
Δόξα Κατωκοπιάς
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Krasnodar II
|
|
Akron
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Κλαμπ Μπριζ
|
|
Μαλίν
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Proleter Novi Sad
|
|
Spartak Subotica
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Rad Beograd
|
|
Metalac GM
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Voždovac
|
|
Sloga Kraljevo
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Κάεν
|
|
Παρί FC
|
|
Σάββατο 11/07/2020
|
FT
|
Bačka Palanka
|
|
TSC
|
|
Κυριακή 12/07/2020
|
FT
|
Nizhny Novgorod
|
|
Atlant-Shakhtar
|
|
Κυριακή 12/07/2020
|
FT
|
Nizhny Novgorod
|
|
Tekstilshchik
|
|
Δευτέρα 13/07/2020
|
FT
|
Radnik Bijeljina
|
|
Spartak Subotica
|
|
Δευτέρα 13/07/2020
|
FT
|
Baltika
|
|
Σατούρν
|
|
Δευτέρα 13/07/2020
|
FT
|
Proleter Novi Sad
|
|
Sloga Požega
|
|
Δευτέρα 13/07/2020
|
FT
|
Mladost Lučani
|
|
Spartak Subotica
|
|
Δευτέρα 13/07/2020
|
FT
|
Baltika
|
|
Olimp-Dolgoprudny
|
|
Δευτέρα 13/07/2020
|
FT
|
Chayka
|
|
Alaniya Vladikavkaz
|
|
Τρίτη 14/07/2020
|
FT
|
Beijing Guoan
|
|
Zhejiang
|
|
Τρίτη 14/07/2020
|
FT
|
SKA Khabarovsk
|
|
Τσέρνο Νοβορόσισκ
|
|
Τρίτη 14/07/2020
|
FT
|
Μοντεβιδέο Γουόντερερς
|
|
Rampla Juniors
|
|
Τρίτη 14/07/2020
|
FT
|
SKA Khabarovsk
|
|
Vista Gelendzhik
|
|
Τρίτη 14/07/2020
|
FT
|
Inđija
|
|
Borac Banja Luka
|
|
Τρίτη 14/07/2020
|
FT
|
Proleter Novi Sad
|
|
Javor
|
|
Τρίτη 14/07/2020
|
FT
|
Strausberg
|
|
Μπερλίν Ανκαρασπόρ
|
|
Τετάρτη 15/07/2020
|
FT
|
ΜΤΚ
|
|
III. Kerületi TUE
|
|
Τετάρτη 15/07/2020
|
FT
|
Rad Beograd
|
|
Spartak Subotica
|
|
Τετάρτη 15/07/2020
|
FT
|
Ολυμπιακός Λευκωσίας
|
|
Karmiotissa
|
|
Τετάρτη 15/07/2020
|
17:00
|
Ρεμς
|
-
|
Πέρουβελς
|
|
Τετάρτη 15/07/2020
|
FT
|
Γκενκ
|
|
Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ
|
|
Τετάρτη 15/07/2020
|
FT
|
Οπτικ Ρατενάου
|
|
Viktoria Berlin
|
|
Τετάρτη 15/07/2020
|
FT
|
Σεντ Ετιέν
|
|
Σαρλερουά
|
|
Τετάρτη 15/07/2020
|
FT
|
Λε Μαν
|
|
Παρί FC
|
|
Τετάρτη 15/07/2020
|
FT
|
Νάπρεντακ
|
|
Zlatibor Čajetina
|
|
Τετάρτη 15/07/2020
|
FT
|
Csákvári TK
|
|
TSC
|
|
Τετάρτη 15/07/2020
|
FT
|
Radnik Surdulica
|
|
Jagodina
|
|
Τετάρτη 15/07/2020
|
FT
|
Tacuarembó
|
|
Cerro Largo
|
|
Πέμπτη 16/07/2020
|
00:00
|
Chertanovo
|
-
|
Rodina Moskva
|
|
Πέμπτη 16/07/2020
|
FT
|
Baltika
|
|
Dinamo Bryansk
|
|
Πέμπτη 16/07/2020
|
10:30
|
Chertanovo
|
-
|
Rodina Moskva
|
|
Πέμπτη 16/07/2020
|
FT
|
Irtysh Omsk
|
|
Volgar Astrakhan
|
|
Πέμπτη 16/07/2020
|
FT
|
Ρεν
|
|
Σατορού
|
|
Πέμπτη 16/07/2020
|
FT
|
Pirin Blagoevgrad
|
|
CSKA 1948 Sofia
|
|
Πέμπτη 16/07/2020
|
FT
|
Ερυθρός Αστέρας
|
|
IMT Novi Beograd
|
|
Πέμπτη 16/07/2020
|
FT
|
Παρτιζάν
|
|
Trepča
|
|
Πέμπτη 16/07/2020
|
FT
|
Νις
|
|
Σέλτικ
|
|
Πέμπτη 16/07/2020
|
FT
|
Καμπούρ
|
|
Χαρκεμάσε Μπόις
|
|
Πέμπτη 16/07/2020
|
FT
|
Λυών
|
|
Ρέιντζερς
|
|
Παρασκευή 17/07/2020
|
00:00
|
Γκρενόμπλ
|
-
|
Σεντ Ετιέν
|
|
Παρασκευή 17/07/2020
|
00:00
|
Shanghai Shenhua
|
-
|
Beijing Guoan
|
|
Παρασκευή 17/07/2020
|
FT
|
Shandong Taishan
|
|
Beijing Chengfeng
|
|
Παρασκευή 17/07/2020
|
FT
|
Baltika
|
|
Τορπέντο Μόσχας
|
|
Παρασκευή 17/07/2020
|
FT
|
Nizhny Novgorod
|
|
Murom
|
|
Παρασκευή 17/07/2020
|
FT
|
Inđija
|
|
Radnik Bijeljina
|
|
Παρασκευή 17/07/2020
|
FT
|
Μετς
|
|
Σεράινγκ
|
|
Παρασκευή 17/07/2020
|
FT
|
Γκενκ
|
|
Εξέλσιορ
|
|
Παρασκευή 17/07/2020
|
FT
|
Erndtebrück
|
|
TSV Steinbach
|
|
Παρασκευή 17/07/2020
|
FT
|
Γκρενόμπλ
|
|
Λυών Ντισέρ
|
|
Παρασκευή 17/07/2020
|
FT
|
Dob
|
|
Budafoki MTE
|
|
Παρασκευή 17/07/2020
|
FT
|
Σοσό
|
|
Σενουά
|
|
Παρασκευή 17/07/2020
|
FT
|
Σερκλ Μπριζ
|
|
Μονακό
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
00:00
|
Πλαμπενέκ
|
-
|
Μπρεστ
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Μαλίν
|
|
Βέστερλο
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Λοριάν
|
|
Κονκαρνό
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Kaposvári Rákóczi
|
|
Paks
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Λέουβεν
|
|
RWDM
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Čukarički
|
|
Krupa na Vrbasu
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Porz
|
|
Φορτούνα Κολωνίας
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Οπτικ Ρατενάου
|
|
Eintracht Oranienburg
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Μπέργκις Γκλάντμπαχ
|
|
Germania Ratingen
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Κίκερς Όφενμπαχ
|
|
Ερασιτέχνες Γκρόιτερ Φιρτ
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Altglienicke
|
|
Blau-Weiß 90 Berlin
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Σίνικ Γιάροσλαβ
|
|
Tekstilshchik
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Rotor Volgograd
|
|
Legion
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
15:00
|
Σταντάρ Λιέγης
|
-
|
Λέουβεν
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Ντεν Μπος
|
|
Nivo Sparta
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Λέουβεν
|
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Brežice
|
|
ΜΤΚ
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
15:30
|
Σεντ Ετιέν
|
-
|
Αντερλεχτ
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Avangard Kursk
|
|
Atom Novovoronezh
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Medic
|
|
Chayka
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
16:00
|
Ντινζέ
|
-
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Σαρλερουά
|
|
Fola Esch
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Εουπεν
|
|
Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Πέρουβελς
|
|
Λιλ
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Ρεμς
|
|
Δουνκέρκη
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
SKA Khabarovsk
|
|
Biolog
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Σιντ Τρούιντεν
|
|
Beerschot
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Arda
|
|
Hebar 1918
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Αντβέρπ
|
|
Ουτρέχτη
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Ναντ
|
|
Νιόν
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Οσέρ
|
|
Επινάλ
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Chambly-Oise
|
|
Μποβέ
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Mladost Lučani
|
|
Παρτιζάν
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Javor
|
|
Borac Banja Luka
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Παρί FC
|
|
Ντιζόν
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Σταντάρ Λιέγης
|
|
Μαλίν
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Ανόρθωση
|
|
Απόλλων Λεμεσού
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Radomlje
|
|
ΜΤΚ
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
18:00
|
Σιντ Ελουά Βίνκελ Σπορτ
|
-
|
Οστάνδη
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Κλαμπ Μπριζ
|
|
Γάνδη
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
ΑΕΚ
|
|
Ομόνοια Αραδίππου
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
ΑΠΟΕΛ
|
|
Δόξα Κατωκοπιάς
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
18:00
|
Τούμπιζε
|
-
|
Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Κάεν
|
|
Κουεβί
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Νις
|
|
Ρέιντζερς
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Βάσας
|
|
TSC
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Cerro Largo
|
|
Tacuarembó
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
MVV
|
|
Χέλμοντ Σπορτ
|
|
Σάββατο 18/07/2020
|
FT
|
Λυών
|
|
Σέλτικ
|
|
Κυριακή 19/07/2020
|
FT
|
Nizhny Novgorod
|
|
Atlant-Shakhtar
|
|
Κυριακή 19/07/2020
|
FT
|
BSC Σαντ 05
|
|
Τένις Μπορούσια
|
|
Κυριακή 19/07/2020
|
FT
|
Μπερλίν Ανκαρασπόρ
|
|
Viktoria Berlin
|
|
Κυριακή 19/07/2020
|
FT
|
Μπέργκις Γκλάντμπαχ
|
|
Hilden
|
|
Κυριακή 19/07/2020
|
FT
|
Κίκερς Όφενμπαχ
|
|
Schott Mainz
|
|
Κυριακή 19/07/2020
|
FT
|
Ζάμαλεκ
|
|
Σμούχα
|
|
Κυριακή 19/07/2020
|
FT
|
CSKA 1948 Sofia
|
|
Etar VT
|
|
Κυριακή 19/07/2020
|
FT
|
Μαρσέιγ
|
|
Pinzgau Saalfelden
|
|
Δευτέρα 20/07/2020
|
FT
|
Chertanovo
|
|
Olimp-Dolgoprudny
|
|
Δευτέρα 20/07/2020
|
FT
|
Σίνικ Γιάροσλαβ
|
|
Σατούρν
|
|
Δευτέρα 20/07/2020
|
FT
|
Irtysh Omsk
|
|
Baltika
|
|
Δευτέρα 20/07/2020
|
FT
|
Baltika
|
|
Dinamo Moskva II
|
|
Δευτέρα 20/07/2020
|
FT
|
Brilon
|
|
Μόσελβιτς
|
|
Δευτέρα 20/07/2020
|
FT
|
Metalac GM
|
|
Ερυθρός Αστέρας
|
|
Τρίτη 21/07/2020
|
FT
|
Novosibirsk
|
|
Τομ Τομσκ
|
|
Τρίτη 21/07/2020
|
FT
|
Τορπέντο Μόσχας
|
|
Torpedo Vladimir
|
|
Τρίτη 21/07/2020
|
FT
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ
|
|
RWDM
|
|
Τρίτη 21/07/2020
|
FT
|
Λανς
|
|
Γάνδη
|
|
Τρίτη 21/07/2020
|
FT
|
Τορπέντο Μόσχας
|
|
Kazanka
|
|
Τρίτη 21/07/2020
|
FT
|
Φερεντσβάρος
|
|
Χάλαντας
|
|
Τρίτη 21/07/2020
|
FT
|
URSL Visé
|
|
Σαρλερουά
|
|
Τρίτη 21/07/2020
|
FT
|
Slovan Duslo Šaľa
|
|
Zlaté Moravce
|
|
Τρίτη 21/07/2020
|
FT
|
Τουλούζ
|
|
Σετ
|
|
Τρίτη 21/07/2020
|
FT
|
Ντε Τρέφερς
|
|
Ντε Γκράαφστσαπ
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
00:00
|
Chambly-Oise
|
-
|
Λανς
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
SKA Khabarovsk
|
|
Yenisey
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Javor
|
|
Jedinstvo Ub
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Αντβέρπ
|
|
Ρόντα
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Rotor Volgograd
|
|
Mashuk-KMV
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Φερεντσβάρος
|
|
Frýdek-Místek
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Βέστερλο
|
|
Σιντ Τρούιντεν
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Δόξα Κατωκοπιάς
|
|
ΑΕΚ
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Cholet
|
|
Ανζέ
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Ρεμς
|
|
Χάβρη
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
SKA Khabarovsk
|
|
Yenisey
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Paks
|
|
Dorogi
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Ερμής Αραδίππου
|
|
Ολυμπιακός Λευκωσίας
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Ε.Ν.Παραλιμνίου
|
|
Karmiotissa
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Sereď
|
|
Petržalka
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
17:00
|
Ζάμαλεκ
|
-
|
Ελ Γκέϊς
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Σλοβάτσκο Στάρε Μέστο
|
|
Blansko
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Septemvri Simitli
|
|
Arda
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Puskás
|
|
TSC
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
18:00
|
Αλεν
|
-
|
Μόσελβιτς
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Αουερμπαχ
|
|
International Leipzig
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Beroe
|
|
Etar VT
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Κλαμπ Μπριζ
|
|
Ντινζέ
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Νέα Σαλαμίνα
|
|
Α.Ε. Λεμεσού
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Pohronie
|
|
Dukla Banská Bystrica
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Kisvárda
|
|
Kazincbarcika
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Παρτιζάν
|
|
Zlatibor Čajetina
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Σταντάρ Λιέγης
|
|
Μονακό
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Μπεζιέρ
|
|
Αζαξιό
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
18:00
|
Γκινγκάμπ
|
-
|
Αβρανς
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Λουντβίγκσφελντερ
|
|
Altglienicke
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Χεϊμστέτεν
|
|
Μαρσέιγ
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Lok Stendal
|
|
Τένις Μπορούσια
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Ajka
|
|
Χόνβεντ
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Περπιζάν
|
|
Πο
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Σιντ Ελουά Βίνκελ Σπορτ
|
|
Σερκλ Μπριζ
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Γάνδη
|
|
Λυών
|
|
Τετάρτη 22/07/2020
|
FT
|
Ρέιντζερς
|
|
Μάδεργουελ
|
|
Πέμπτη 23/07/2020
|
FT
|
Čukarički
|
|
Novi Pazar
|
|
Πέμπτη 23/07/2020
|
FT
|
Ζάμαλεκ
|
|
Πύραμιντς
|
|
Πέμπτη 23/07/2020
|
FT
|
Ασγουάν
|
|
ΕΝΠΠΙ
|
|
Πέμπτη 23/07/2020
|
FT
|
Dekani
|
|
Budafoki MTE
|
|
Πέμπτη 23/07/2020
|
FT
|
Eintracht Mahlsdorf
|
|
Lichtenberg
|
|
Πέμπτη 23/07/2020
|
20:00
|
Τάντα
|
-
|
Αλ Μάσρι
|
|
Παρασκευή 24/07/2020
|
FT
|
Ομνιγουορλντ
|
|
Utrecht II
|
|
Παρασκευή 24/07/2020
|
15:00
|
Κόρτραϊκ
|
-
|
RWDM
|
|
Παρασκευή 24/07/2020
|
FT
|
Μέταλουργκ Λίπετσκ
|
|
Fakel
|
|
Παρασκευή 24/07/2020
|
FT
|
Αμιάν
|
|
Μπουλόν
|
|
Παρασκευή 24/07/2020
|
FT
|
Μετς
|
|
Σαρλερουά
|
|
Παρασκευή 24/07/2020
|
16:00
|
ΕΝΠΠΙ
|
-
|
Ελ Γκέϊς
|
|
Παρασκευή 24/07/2020
|
FT
|
Αλ Αχλί
|
|
Σμούχα
|
|
Παρασκευή 24/07/2020
|
FT
|
Ακρίτας Χλώρακας
|
|
Ε.Ν.Παραλιμνίου
|
|
Παρασκευή 24/07/2020
|
FT
|
Στρασβούργο
|
|
Νιμ
|
|
Παρασκευή 24/07/2020
|
FT
|
ΕΝΠΠΙ
|
|
Τάντα
|
|
Παρασκευή 24/07/2020
|
17:30
|
Βικτόρια Πλζεν
|
-
|
Baník Sokolov
|
|
Παρασκευή 24/07/2020
|
FT
|
Σοσό
|
|
Λυών Ντισέρ
|
|
Παρασκευή 24/07/2020
|
FT
|
Δουνκέρκη
|
|
Chambly-Oise
|
|
Παρασκευή 24/07/2020
|
FT
|
Βαλανσιέν
|
|
Πέρουβελς
|
|
Παρασκευή 24/07/2020
|
FT
|
Ελ Γκέϊς
|
|
Αλ Μάσρι
|
|
Παρασκευή 24/07/2020
|
FT
|
Ravensburg
|
|
Ιλέρτισεν
|
|
Παρασκευή 24/07/2020
|
FT
|
Luckenwalde
|
|
Hertha Zehlendorf
|
|
Παρασκευή 24/07/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Ανόβερο
|
|
Αρμίνια Ανόβερου
|
|
Παρασκευή 24/07/2020
|
FT
|
Μπαγιόν
|
|
Αζαξιό
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
00:00
|
Etar VT
|
-
|
Τσέρνο Μόρε
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Ludogorets
|
|
Montana
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Paks
|
|
Budaörs
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Metalac GM
|
|
Takovo
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Senica
|
|
Malacky
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Podbrezová
|
|
Ρουζόμπεροκ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Σεράινγκ
|
|
Μαλίν
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Οπτικ Ρατενάου
|
|
Νεουστρέλιτς
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Skalica
|
|
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Mezőkövesd
|
|
DEAC
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Puskás
|
|
Soroksár SC
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Γκιόρι ΕΤΟ
|
|
Ζαλαεγκερζέγκι
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Μπρενσόι
|
|
Ishøj
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Paks
|
|
Pécsi MFC
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Αλκμααρ
|
|
Γκενκ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Ανόβερο
|
|
BW Schwalbe Tündern
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Μανχάιμ
|
|
Ερασιτέχνες Χόφενχαϊμ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Σίνικ Γιάροσλαβ
|
|
Tekstilshchik
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Union Fürstenwalde
|
|
Teutonia Ottensen
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Ντε Γκράαφστσαπ
|
|
Χέλμοντ Σπορτ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Φορτούνα Σιτάρντ
|
|
Ντόρντρεχτ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Χασία Μπίνγκεν
|
|
Ερασιτέχνες Μάιντς
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Jeddeloh
|
|
Hansa Friesoythe
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Wermelskirchen
|
|
Βουπερτάλερ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
RSV Eintracht
|
|
Μπάμπελσμπεργκ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Ααχεν
|
|
TSV Steinbach
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Frechen
|
|
Φορτούνα Κολωνίας
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Bačka Palanka
|
|
Inđija
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Mecklenburg Schwerin
|
|
Αϊντραχτ Νόρντερστεντ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Ντεν Μπος
|
|
Ντε Τρέφερς
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Τορπέντο Μόσχας
|
|
Znamya Noginsk
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Ντινζέ
|
|
Σερκλ Μπριζ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Tus Garbsen
|
|
Χάβελσε
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Τορπέντο Μόσχας
|
|
Dinamo Bryansk
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ
|
|
Σιντ Τρούιντεν
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
DAC 1904
|
|
Μαρσέιγ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Οστάνδη
|
|
Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
16:00
|
Sodingen
|
-
|
Ερασιτέχνες Σάλκε
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Αντερλεχτ
|
|
Ναντ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
16:00
|
ΕΝΠΠΙ
|
-
|
Ελ Ενταγκ Ελ Χάρμπι
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Senica
|
|
Blansko
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Salyut-Belgorod
|
|
Avangard Kursk
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Μάδεργουελ
|
|
Χάμιλτον
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Zlatibor Čajetina
|
|
Radnički Sr. Mitrovica
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Σπαρτάκ Τρνάβα
|
|
Pohronie
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Ρέιντζερς
|
|
Κόβεντρι
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Δόξα Κατωκοπιάς
|
|
Karmiotissa
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Τέλσταρ
|
|
Ντεν Χάαγκ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Ανόρθωση
|
|
ΑΕΚ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Komárno
|
|
Sereď
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Εθνικός Αχνας
|
|
Ομόνοια
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
17:00
|
Γκρενόμπλ
|
-
|
Ιβερντόν
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Ροντέ
|
|
Μπουρζ Περονάς
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Forte Taganrog
|
|
Chayka
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Λόβετς
|
|
Etar VT
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Ντεμπρετσένι
|
|
Kisvárda
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Σλάβια Σόφιας
|
|
Arda
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
17:30
|
Tsarsko selo
|
-
|
Sportist Svoge
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Ανζέ
|
|
Μπορντό
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Κλαμπ Μπριζ
|
|
Λιλ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Metalac GM
|
|
Novi Pazar
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
ΑΠΟΕΛ
|
|
Ερμής Αραδίππου
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
18:00
|
Beerschot
|
-
|
Κόρτραϊκ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Ζίλινα
|
|
Trenčín
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Απόλλων Λεμεσού
|
|
Α.Ε. Λεμεσού
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Νέα Σαλαμίνα
|
|
Omonia Psevda
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Zlaté Moravce
|
|
Σλοβάτσκο Στάρε Μέστο
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Yenisey
|
|
Krasnodar II
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Σταντάρ Λιέγης
|
|
Νις
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Szeged-Csanád
|
|
Ουίπεστ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Diósgyőr
|
|
FC Košice
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Κόπερ
|
|
ΜΤΚ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Radomlje
|
|
Budafoki MTE
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Κλερμόν
|
|
Τρουά
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Οσέρ
|
|
Ρεντ Σταρ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Νιόρ
|
|
Λαβάλ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Radnički Niš
|
|
Radnički Pirot
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Μπριοσέν
|
|
Μπρεστ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Beroe
|
|
CSKA 1948 Sofia
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Σβάρτε Λέου
|
|
Αντβέρπ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Ντιφερντάνζ
|
|
Νανσί
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Kolubara
|
|
Voždovac
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
19:00
|
Σετ
|
-
|
Μοντπελιέ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Λέουβεν
|
|
Μαλίν
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Χόνβεντ
|
|
Ζίλινα
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Ντεσέλ Σπορτ
|
|
Βέστερλο
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Ερυθρός Αστέρας
|
|
Νάπρεντακ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Χάλαντας
|
|
Φέχερβαρ
|
|
Σάββατο 25/07/2020
|
FT
|
Φλουμινένσε
|
|
Μποταφόγκο
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
Beerschot
|
|
Πάτρο Εϊσντεν Μαασμέχελεν
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
Spelle-Venhaus
|
|
Σβαρτς Βάις Ρέχντεν
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
Irtysh Omsk
|
|
Kaluga
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
EVV
|
|
Φένλο
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
Eintracht Mahlsdorf
|
|
Μπερλίν Ανκαρασπόρ
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
Viktoria Berlin
|
|
Teutonia Ottensen
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
Pampow
|
|
Αϊντραχτ Νόρντερστεντ
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
Σέλτικ
|
|
Ρος Κάουντι
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
14:00
|
Süderelbe
|
-
|
Χέιντερ
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
Scharnebeck
|
|
Αλτόνα 93
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
Φόλενταμ
|
|
Φίτεσε
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
Κλαμπ Μπριζ
|
|
Knokke
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
Veles
|
|
Chertanovo
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
16:00
|
Λόκερεν
|
-
|
Νιούβκερκεν Σιντ-Νίκλαας
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
ΕΝΠΠΙ
|
|
Μασρ
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
Nizhny Novgorod
|
|
Murom
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
Yenisey
|
|
Kuban Pavlovskaya
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
SKA Khabarovsk
|
|
Zenit Irkutsk
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
Φερεντσβάρος
|
|
Brežice
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
Αλ Μάσρι
|
|
Σμούχα
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
Ισμαΐλι
|
|
Μισρ Λελ Μακάσα
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
Παρτιζάν
|
|
Proleter Novi Sad
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
|
Polissya
|
|
Κυριακή 26/07/2020
|
FT
|
Ζάμαλεκ
|
|
Γουάντι Ντέγκλα
|
|
Δευτέρα 27/07/2020
|
FT
|
Φερεντσβάρος
|
|
NŠ Drava
|
|
Δευτέρα 27/07/2020
|
FT
|
Σέλτικ
|
|
Χιμπέρνιαν
|
|
Δευτέρα 27/07/2020
|
FT
|
Rotor Volgograd
|
|
Dinamo Stavropol
|
|
Δευτέρα 27/07/2020
|
16:00
|
Ασγουάν
|
-
|
Αλ Μοκαλούν
|
|
Δευτέρα 27/07/2020
|
FT
|
Μασρ
|
|
Ελ Γκούνα
|
|
Δευτέρα 27/07/2020
|
FT
|
Ανόρθωση
|
|
Αρης Λεμεσού
|
|
Δευτέρα 27/07/2020
|
FT
|
Κόπερ
|
|
Budafoki MTE
|
|
Δευτέρα 27/07/2020
|
FT
|
Αλ Μάσρι
|
|
Ελ Γκέϊς
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
00:00
|
Τρουά
|
-
|
Σεντ Ετιέν
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
12:00
|
Μπρέντα
|
-
|
Ρεντ Σταρ Βάασλαντ
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
16:00
|
Σπάρτα Πράγας
|
-
|
Loko Vltavín
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
FT
|
Hapoel Kfar Saba
|
|
Χάποελ Ραμάτ Γκαν
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
FT
|
Γάνδη
|
|
Μετς
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
FT
|
Αλ Αχλί
|
|
Ελ Γκούνα
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
FT
|
Στρασβούργο
|
|
Μοντπελιέ
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
FT
|
Ζάμαλεκ
|
|
Τάντα
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
17:00
|
Χαράς Ελ Χοντούντ
|
-
|
Ελ Γκέϊς
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
FT
|
FA 2000
|
|
Fremad Valby
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
FT
|
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
|
Φέχερβαρ
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
FT
|
Χάβρη
|
|
Ανζέ
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
FT
|
BFC Ντιναμό
|
|
Οπτικ Ρατενάου
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
FT
|
Αλ Μοκαλούν
|
|
Ασγουάν
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
FT
|
Μπνέι Σακχίν
|
|
Ασντοντ
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
FT
|
Μπάμπελσμπεργκ
|
|
Hertha Zehlendorf
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
FT
|
Galanta
|
|
Sereď
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
FT
|
Μπρέντα
|
|
Σπάρτα Νίικερκ
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
FT
|
URSL Visé
|
|
Σταντάρ Λιέγης
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
FT
|
RSV Eintracht
|
|
Τένις Μπορούσια
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
FT
|
Ερυθρός Αστέρας
|
|
Borac Banja Luka
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
FT
|
Μπελφόρτ
|
|
Σοσό
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
FT
|
Νέα Σαλαμίνα
|
|
Ζαλαεγκερζέγκι
|
|
Τρίτη 28/07/2020
|
FT
|
Ντε Τρέφερς
|
|
Ος
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
00:00
|
Ζάμαλεκ
|
-
|
Ασγουάν
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
|
Veres Rivne
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Μπριοσέν
|
|
Νιόρ
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Třinec
|
|
Sigma Olomouc II
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
11:00
|
Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε
|
-
|
Slavoj Vyšehrad
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Φορτούνα Κολωνίας
|
|
Ελβερσμπεργκ
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Τσέρνο Μόρε
|
|
Sozopol
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Λίντσερ
|
|
Senica
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Χόλστερμπρο
|
|
Ringkøbing
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Kisvárda
|
|
Zlaté Moravce
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Δόξα Κατωκοπιάς
|
|
Ε.Ν.Παραλιμνίου
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Ερμής Αραδίππου
|
|
ΑΣΙΛ
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Chrudim
|
|
Pardubice
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Α.Ε. Λεμεσού
|
|
Kouris Erimi
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Αλ Μοκαλούν
|
|
Ελ Γκούνα
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Πύραμιντς
|
|
Αλ Μάσρι
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Ασγουάν
|
|
Γουάντι Ντέγκλα
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Le Puy Foot
|
|
Τρουά
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Γκρενόμπλ
|
|
Μπουρζ Περονάς
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Σίγμα Ολομουτς
|
|
Slovan Rosice
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Σλοβάτσκο Στάρε Μέστο
|
|
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Pafos
|
|
Auda
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Krieschow
|
|
Κότμπους
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Απόλλων Λεμεσού
|
|
Αρης Λεμεσού
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Νέα Σαλαμίνα
|
|
Ομόνοια Αραδίππου
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
ΑΕΚ
|
|
Karmiotissa
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Ολυμπιακός Λευκωσίας
|
|
ΑΠΟΕΛ
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Tsarsko selo
|
|
CSKA 1948 Sofia
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Κρετέιγ
|
|
Οσέρ
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Ζάμαλεκ
|
|
Ελ Γκέϊς
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Καρλ Τσάις Ιένα
|
|
Αϊντραχτ Μπάμπεργκ
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Τσέρνο Μόρε
|
|
Dobrudzha 1919
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Ολυμπιακός
|
|
Ομόνοια
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Βιλεφράνς
|
|
Βαλανσιέν
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Βεστφαλία Χέρνε
|
|
Ερασιτέχνες Μπορούσια Ντόρτμουντ
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
19:00
|
Knokke
|
-
|
Σερκλ Μπριζ
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
19:00
|
Λόκερεν
|
-
|
Χάμε
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Χόνβεντ
|
|
Siófok
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Βουπερτάλερ
|
|
Germania Ratingen
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
19:00
|
Rödinghausen
|
-
|
BW Lohne
|
|
Τετάρτη 29/07/2020
|
FT
|
Πύραμιντς
|
|
Αλ Μάσρι
|
|
Πέμπτη 30/07/2020
|
FT
|
Σιντ Τρούιντεν
|
|
Ρεντ Σταρ Βάασλαντ
|
|
Πέμπτη 30/07/2020
|
FT
|
RB Leipzig
|
|
Βόλφσμπουργκ
|
|
Πέμπτη 30/07/2020
|
FT
|
Ομόνοια
|
|
Ζαλαεγκερζέγκι
|
|
Πέμπτη 30/07/2020
|
FT
|
Ντε Γκράαφστσαπ
|
|
Αϊντχόφεν
|
|
Παρασκευή 31/07/2020
|
00:00
|
Νιμ
|
-
|
Γκρενόμπλ
|
|
Παρασκευή 31/07/2020
|
FT
|
Φίτεσε
|
|
Βέστερλο
|
|
Παρασκευή 31/07/2020
|
16:00
|
Κόρτραϊκ
|
-
|
Λιλ
|
|
Παρασκευή 31/07/2020
|
FT
|
Λοριάν
|
|
Μπρεστ
|
|
Παρασκευή 31/07/2020
|
FT
|
Blansko
|
|
Μπρνο
|
|
Παρασκευή 31/07/2020
|
FT
|
Uničov
|
|
Prostějov
|
|
Παρασκευή 31/07/2020
|
FT
|
Δουνκέρκη
|
|
Κουεβί
|
|
Παρασκευή 31/07/2020
|
FT
|
Γκρενόμπλ
|
|
Νιμ
|
|
Παρασκευή 31/07/2020
|
FT
|
Botev Plovdiv
|
|
Etar VT
|
|
Παρασκευή 31/07/2020
|
FT
|
Εουπεν
|
|
Σιντ Τρούιντεν
|
|
Παρασκευή 31/07/2020
|
FT
|
Ιρέ
|
|
Μοντπελιέ
|
|
Παρασκευή 31/07/2020
|
FT
|
Ολιμπίκ Σαρλερουά
|
|
Σαρλερουά
|
|
Παρασκευή 31/07/2020
|
FT
|
Nitra
|
|
Μπάνικ Οστράβα
|
|
Παρασκευή 31/07/2020
|
FT
|
Τουλούζ
|
|
Πο
|
|
Παρασκευή 31/07/2020
|
FT
|
Ρόντα
|
|
Μέερσεν
|
|
Παρασκευή 31/07/2020
|
FT
|
Ομπερνάουλαντ
|
|
Viktoria Berlin
|
|
Παρασκευή 31/07/2020
|
FT
|
MVV
|
|
Ντεν Χάαγκ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
00:00
|
Μπορντό
|
-
|
Ναντ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
00:00
|
Φέχερβαρ
|
-
|
Μάτερσμπουργκ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
00:00
|
Olympique Marcquois
|
-
|
Ρεμς
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Zlaté Moravce
|
|
Μπάνικ Οστράβα
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Prostějov
|
|
Zlínsko
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
10:00
|
Οσέρ
|
-
|
Τρουά
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Μετς
|
|
Μαλίν
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Κόρτραϊκ
|
|
Ντινζέ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Baník Sokolov
|
|
Ústí nad Labem
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Βικτόρια Ζίσκοφ
|
|
Γιάμπλονετς '97
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Αντερλεχτ
|
|
RWDM
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Χέλμοντ Σπορτ
|
|
UNA
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ
|
|
Γάνδη
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Βικτόρια Πλζεν
|
|
Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Σπάρτα Πράγας
|
|
Táborsko
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Admira Praha
|
|
Μποέμιανς 1905
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Τέπλιτσε
|
|
Χράντετς Κράλοβε
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Πέρουβελς
|
|
Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Λίμπερετς
|
|
Chrudim
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
Třinec
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Λυών Ντισέρ
|
|
Βαλανσιέν
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Μπρενσόι
|
|
Slagelse B&I
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Hillerød
|
|
Skovshoved
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
KFUM Roskilde
|
|
Αβεντέρε
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Trenčín
|
|
Pohronie
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Μπρέμερ
|
|
Viktoria Berlin
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Γκενκ
|
|
Λανς
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Berliner SC
|
|
Lichtenberg
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Οπτικ Ρατενάου
|
|
Lok Stendal
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Hertha Zehlendorf
|
|
Μπερλίν Ανκαρασπόρ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
Třinec
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Union Fürstenwalde
|
|
Eintracht Mahlsdorf
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
13:00
|
Γιονγκ PSV
|
-
|
Εξέλσιορ Μαασλούις
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Χόλστερμπρο
|
|
Θίστεντ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Μόσελβιτς
|
|
Einheit Rudolstadt
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Přepeře
|
|
Λίμπερετς
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Κότμπους
|
|
Varnsdorf
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
14:00
|
Τασμανία
|
-
|
Μπάμπελσμπεργκ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Eintracht Oranienburg
|
|
Ερασιτέχνες Χέρτα Βερολίνου
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Ομνιγουορλντ
|
|
Γιονγκ Αγιαξ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Οστάνδη
|
|
Σερκλ Μπριζ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Χάβελσε
|
|
Αϊντραχτ Νόρντερστεντ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Ναϊμέγκεν
|
|
LONGA '30
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
14:00
|
Χάνσα Λούνεμπεργκ
|
-
|
Μαϊεντχόφερ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Altglienicke
|
|
Νεουστρέλιτς
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Τσέμνιτσερ
|
|
Μπάγερουθ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Αϊντραχτ Ρέινε
|
|
Σπορτφρεούντε Λότε
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
TSV Steinbach
|
|
Εσεν
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Βουπερτάλερ
|
|
Kray
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Φράιμπουργκ
|
|
Ερασιτέχνες Στουτγκάρδης
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Eldagsen
|
|
Ερασιτέχνες Βέρντερ Βρέμης
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Στάμφορντ
|
|
Πίτερμπρο
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
ASWH
|
|
Ντόρντρεχτ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Βικτόρια Ζίσκοφ
|
|
Králův Dvůr
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Λιλ
|
|
Αντερλεχτ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Σταντάρ Λιέγης
|
|
Ρεμς
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Ουίπεστ
|
|
Diósgyőr
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Μπρέντα
|
|
Χέρενφεν
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
FSV Bernau
|
|
Τένις Μπορούσια
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Αλτόνα 93
|
|
Μαϊεντχόφερ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Βάνλεσε
|
|
Τάρνμπι
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Γκενκ
|
|
Λανς
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Σοσό
|
|
Ντιζόν
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
ΜΤΚ
|
|
Sereď
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
TB Uphusen
|
|
Σβαρτς Βάις Ρέχντεν
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
16:00
|
Καρλ Τσάις Ιένα
|
-
|
International Leipzig
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Wildeshausen
|
|
VFB Ολντενμπουργκ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Bevern
|
|
Jeddeloh
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Olimpik Donetsk
|
|
Polissya
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Harsum
|
|
Ερασιτέχνες Βέρντερ Βρέμης
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Ουνιβερσιτάριο Λίμα
|
|
Sport Boys
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Karmiotissa
|
|
Ονήσιλος Σωτήρας
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Σαρλερουά
|
|
Αζαξιό
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Καμπούρ
|
|
Τσβόλε
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
DAC 1904
|
|
Νις
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Pardubice
|
|
Βισότσινα Γίχλαβα
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
17:00
|
Σαρλερουά
|
-
|
Ναντ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Kisvárda
|
|
Ρουζόμπεροκ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Senica
|
|
Σλοβάτσκο Στάρε Μέστο
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Trenčín
|
|
Ζλιν
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Χόνβεντ
|
|
Paks
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Οσέρ
|
|
Λε Μαν
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Σπαρτάκ Τρνάβα
|
|
Σίγμα Ολομουτς
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
17:00
|
Αγουενιό
|
-
|
Στρασβούργο
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Lokomotiv Sofia 1929
|
|
CSKA 1948 Sofia
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Σταντάρ Λιέγης
|
|
Ρεμς
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Ουτρέχτη
|
|
Αλκμααρ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Ρεν
|
|
Ανζέ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Παρί FC
|
|
Ρεντ Σταρ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
18:00
|
Νανσί
|
-
|
Στρασβούργο
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Ερμής Αραδίππου
|
|
Ε.Ν.Παραλιμνίου
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Puskás
|
|
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
18:00
|
Δόξα Κατωκοπιάς
|
-
|
Α.Ε. Λεμεσού
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Βιλεφράνς
|
|
Τρουά
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Ροντέ
|
|
Κλερμόν
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
18:00
|
Γκινγκάμπ
|
-
|
Νιόρ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Κάεν
|
|
Χάβρη
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
18:00
|
Σατορού
|
-
|
Ορλεάν
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Αϊντραχτ Φρανκφούρτης
|
|
Μονακό
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Σεντ Ετιέν
|
|
Μπορντό
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Εθνικός Αχνας
|
|
Οθέλλος Αθηένου
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Φέχερβαρ
|
|
Mura
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Ζίλινα
|
|
Πουχόφ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
18:30
|
Μπλάου-Βάις Λίντσερ
|
-
|
Ried II
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Αμιάν
|
|
Chambly-Oise
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Μπαστιά
|
|
Μοντπελιέ
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Μάριμπορ
|
|
Beltinci
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Χρόνινγκεν
|
|
Χέρακλες
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Γκοϊάς
|
|
Κουιάμπα
|
|
Σάββατο 01/08/2020
|
FT
|
Αλιάνζα Λίμα
|
|
Deportivo Municipal
|
|
Κυριακή 02/08/2020
|
00:00
|
Zemplín Michalovce
|
-
|
Mezőkövesd
|
|
Κυριακή 02/08/2020
|
FT
|
Μποταφόγκο
|
|
Φλουμινένσε
|
|
Κυριακή 02/08/2020
|
10:30
|
Mecklenburg Schwerin
|
-
|
Χέιντερ
|
|
Κυριακή 02/08/2020
|
FT
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
|
Rotor Volgograd
|
|
Κυριακή 02/08/2020
|
FT
|
Ντρόχτερσεν / Ασελ
|
|
Κούρσλακ-Νοενγκάμε
|
|
Κυριακή 02/08/2020
|
12:00
|
Ερασιτέχνες Ανόβερο
|
-
|
Wolfenbüttel
|
|
Κυριακή 02/08/2020
|
12:00
|
Ricklingen
|
-
|
HSC Hannover
|
|
Κυριακή 02/08/2020
|
FT
|
Τσέλιε
|
|
Radomlje
|
|
Κυριακή 02/08/2020
|
FT
|
Essen
|
|
VFB Ολντενμπουργκ
|
|
Κυριακή 02/08/2020
|
FT
|
Bendestorf
|
|
Αϊντραχτ Νόρντερστεντ
|
|
Κυριακή 02/08/2020
|
FT
|
Γκο Αχεντ Ιγκλς
|
|
Τέλσταρ
|
|
Κυριακή 02/08/2020
|
14:30
|
Ερασιτέχνες Ανόβερο
|
-
|
Μπρέμερ
|
|
Κυριακή 02/08/2020
|
16:00
|
Ερασιτέχνες Γκλάντμπαχ
|
-
|
Σέρμπεκ
|
|
Κυριακή 02/08/2020
|
FT
|
Χίμκι
|
|
Ντιναμό Μόσκας
|
|
Κυριακή 02/08/2020
|
FT
|
ΕΝΠΠΙ
|
|
Μισρ Λελ Μακάσα
|
|
Κυριακή 02/08/2020
|
FT
|
Ανόρθωση
|
|
ΑΠΟΕΛ
|
|
Κυριακή 02/08/2020
|
FT
|
Απόλλων Λεμεσού
|
|
ΑΕΚ
|
|
Δευτέρα 03/08/2020
|
00:00
|
Ασγουάν
|
-
|
Ελ Ενταγκ Ελ Χάρμπι
|
|
Δευτέρα 03/08/2020
|
FT
|
Ρούμπιν Καζάν
|
|
KAMAZ
|
|
Δευτέρα 03/08/2020
|
FT
|
Raków Częstochowa
|
|
Korona Kielce
|
|
Δευτέρα 03/08/2020
|
FT
|
Σάλτσμπουργκ
|
|
Bravo
|
|
Δευτέρα 03/08/2020
|
FT
|
Ishøj
|
|
FA 2000
|
|
Δευτέρα 03/08/2020
|
FT
|
Ρόντα
|
|
Αϊντχόφεν
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Κλαμπ Μπριζ
|
|
Πέτανιε
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Καρλ Τσάις Ιένα
|
|
Μόσελβιτς
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Χαράς Ελ Χοντούντ
|
|
Αλ Ιτιχάντ
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Μποέμιανς 1905
|
|
Chrudim
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Ελ Γκέϊς
|
|
Αλ Μοκαλούν
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Tabor Sežana
|
|
Φερεντσβάρος
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Peterborough Sports
|
|
Πίτερμπρο
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Κρου
|
|
Connah's Quay
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Λοριάν
|
|
Ρεν
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Ροντέ
|
|
Νιμ
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Επινάλ
|
|
Νανσί
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Bischofswerdaer FV
|
|
Varnsdorf
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Aluminij
|
|
Rogaška
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Aluminij
|
|
Fužinar
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Fremad Valby
|
|
Φρεμ
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Νίσμπι
|
|
Οντένσε
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Οπτικ Ρατενάου
|
|
BSC Σαντ 05
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Χάνσα Λούνεμπεργκ
|
|
Λούμπεκ
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Μπορντό
|
|
Τουλούζ
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Νέα Σαλαμίνα
|
|
Ομόνοια
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Pays de Saint-Omer
|
|
Δουνκέρκη
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Οτερουπ
|
|
Ντάλουμ
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
19:15
|
Μπούτσμπαχ
|
-
|
Unterföhring
|
|
Τρίτη 04/08/2020
|
FT
|
Ντε Τρέφερς
|
|
Ναϊμέγκεν
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
00:00
|
Ελ Ενταγκ Ελ Χάρμπι
|
-
|
Ισμαΐλι
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Σίγμα Ολομουτς
|
|
Μπρνο
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Τσέλιε
|
|
NŠ Drava
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Λίμπερετς
|
|
Βικτόρια Ζίσκοφ
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Μπάνικ Οστράβα
|
|
Třinec
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Γάνδη
|
|
Σεράινγκ
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Βίσλα Κρακοβίας
|
|
Stal Mielec
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Γκρέβε
|
|
Αβάρτα
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Λανς
|
|
Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Γιονγκ Αγιαξ
|
|
Τέλσταρ
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Κάεν
|
|
Βαν
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Olimpik Donetsk
|
|
Chayka
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Λβιβ
|
|
Polissya
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Chambly-Oise
|
|
Λαβάλ
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Σλάβια Πράγας
|
|
Σεντ Πόλτεν
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Γιάμπλονετς '97
|
|
Pardubice
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
17:00
|
Ουίπεστ
|
-
|
Kisvárda
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Jagiellonia Białystok
|
|
Znicz Pruszków
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
|
Ζλιν
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Κόπερ
|
|
Φερεντσβάρος
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Α.Ε. Λεμεσού
|
|
Αρης Λεμεσού
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Δόξα Κατωκοπιάς
|
|
Ολυμπιακός Λευκωσίας
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Ορλεάν
|
|
Οσέρ
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Σμούχα
|
|
Τάντα
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Přepeře
|
|
Χράντετς Κράλοβε
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Varnsdorf
|
|
Ομπερλάουσιτς
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Ομόνοια Αραδίππου
|
|
Ανόρθωση
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
18:00
|
VfL Halle
|
-
|
Μπάμπελσμπεργκ
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Karmiotissa
|
|
Απόλλων Λεμεσού
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Νέα Σαλαμίνα
|
|
ΑΣΙΛ
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Baník Sokolov
|
|
Ostrov
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Budafoki MTE
|
|
Οσιγιεκ
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Φόλενταμ
|
|
RKAV Φόλενταμ
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
18:00
|
Γκρενόμπλ
|
-
|
Νιόν
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Χάβρη
|
|
Κουεβί
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Ροντέ
|
|
Βιλεφράνς
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
18:00
|
Bourges 18
|
-
|
Οσέρ
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Αμιάν
|
|
Βαλανσιέν
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Ρεμς
|
|
Μάριμπορ
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Podbeskidzie
|
|
Hutnik Kraków
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
18:00
|
Sokol Brozany
|
-
|
Ústí nad Labem
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
18:00
|
Ε.Ν.Παραλιμνίου
|
-
|
Ομόνοια
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Λανς
|
|
Παρί FC
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Μπρέντα
|
|
Μπαρόνιε
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Κλερμόν
|
|
Σατορού
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Αλκμααρ
|
|
Τσβόλε
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Φορτούνα Ντίσελντορφ
|
|
SC Velbert
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Μπουσό Ντουρ Ντορινάζ
|
|
RWDM
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Φάλκενσε-Φίνκενκρουγκ
|
|
Τένις Μπορούσια
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Slagelse B&I
|
|
Køge Nord
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
EVV
|
|
Χέλμοντ Σπορτ
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Jeddeloh
|
|
Atlas Delmenhorst
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
19:30
|
Lierse K
|
-
|
Λοντερσέελ
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
FT
|
Πάτρο Εϊσντεν Μαασμέχελεν
|
|
Σεράινγκ
|
|
Τετάρτη 05/08/2020
|
20:30
|
Μαρσέιγ
|
-
|
Μοντπελιέ
|
|
Πέμπτη 06/08/2020
|
FT
|
Μποέμιανς 1905
|
|
Táborsko
|
|
Πέμπτη 06/08/2020
|
FT
|
Arka Gdynia
|
|
Olimpia Elbląg
|
|
Πέμπτη 06/08/2020
|
12:00
|
Ολίμπια
|
-
|
Σπάρτα Πράγας
|
|
Πέμπτη 06/08/2020
|
FT
|
Olimpik Donetsk
|
|
Dinaz Vyshhorod
|
|
Πέμπτη 06/08/2020
|
FT
|
Αλ Μοκαλούν
|
|
Γουάντι Ντέγκλα
|
|
Πέμπτη 06/08/2020
|
FT
|
Γκόριτσα
|
|
Σπάρτα Πράγας
|
|
Πέμπτη 06/08/2020
|
FT
|
Nørresundby
|
|
Θίστεντ
|
|
Πέμπτη 06/08/2020
|
19:00
|
Ντινζέ
|
-
|
Σπάρτα Πάτεγκεμ
|
|
Πέμπτη 06/08/2020
|
FT
|
Meckelfeld
|
|
Χάνσα Λούνεμπεργκ
|
|
Πέμπτη 06/08/2020
|
FT
|
SG-Tertre-Hautrage
|
|
Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
00:00
|
Polissya
|
-
|
Ζόρια Λούχανς
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
00:00
|
Aluminij
|
-
|
Videm
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
00:00
|
Πογκόν
|
-
|
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Ντιζόν
|
|
Μετς
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
11:00
|
Βάτενς
|
-
|
Βικτόρια Πλζεν
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Χέρενφεν
|
|
Φίτεσε
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Χάνσα Ροστόκ
|
|
Μπερλίν Ανκαρασπόρ
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Ντιναμό Κιέβου
|
|
Veres Rivne
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Ελ Ενταγκ Ελ Χάρμπι
|
|
Μασρ
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Γκρενόμπλ
|
|
Pays de Grasse
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Αλταχ
|
|
Βικτόρια Πλζεν
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
17:00
|
Ραπίντ Βιέννης
|
-
|
Μπάνικ Οστράβα
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
17:30
|
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
|
-
|
Πογκόν
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
ΑΠΟΕΛ
|
|
ΑΕΚ
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Ερμής Αραδίππου
|
|
Karmiotissa
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Hankofen-Hailing
|
|
Schalding-Heining
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Bravo
|
|
Tabor Sežana
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
18:00
|
Σεντ Ετιέν
|
-
|
Χέρτα
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Αντμίρα
|
|
Wiener SC
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Εθνικός Αχνας
|
|
Δόξα Κατωκοπιάς
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Rogaška
|
|
Σλοβάτσκο Στάρε Μέστο
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Marienlyst
|
|
SfB-Oure
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Ατρόμητος
|
|
ΠΑΟΚ
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Etelsen
|
|
Ερασιτέχνες Βέρντερ Βρέμης
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Γκλάντμπαχ
|
|
Frechen
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Karlslunde
|
|
KFUM Roskilde
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Εμεν
|
|
Καμπούρ
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Τβέντε
|
|
Εξέλσιορ 31
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Μπούτσμπαχ
|
|
Gurten
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Σελιγκενπόρτεν
|
|
Eichstätt
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Ντρόχτερσεν / Ασελ
|
|
Ομπερνάουλαντ
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Σβάινφουρτ
|
|
ATSV Erlangen
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Χόλστερμπρο
|
|
Χέρνινγκ
|
|
Παρασκευή 07/08/2020
|
FT
|
Schott Mainz
|
|
Speyer
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
00:00
|
Μπρέντα
|
-
|
Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
00:00
|
Γκινγκάμπ
|
-
|
Χάβρη
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
00:00
|
Jagiellonia Białystok
|
-
|
Βίσλα Πλοκ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
00:00
|
Stal Mielec
|
-
|
Korona Kielce
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
00:00
|
Sandecja Nowy Sącz
|
-
|
Puszcza Niepołomice
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Chambly-Oise
|
|
Ρεντ Σταρ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Chomutov
|
|
Baník Sokolov
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Μποέμιανς 1905
|
|
Γιάμπλονετς '97
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
10:00
|
Μπενέσοφ
|
-
|
Βικτόρια Ζίσκοφ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Φέχερβαρ
|
|
Ουίπεστ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
10:00
|
Schott Mainz
|
-
|
FC Gießen
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Χράντετς Κράλοβε
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Γιονγκ Αγιαξ
|
|
Γιονγκ Αλκμααρ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Třinec
|
|
Οπάβα
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Τέπλιτσε
|
|
Ντούκλα Πράγας
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Ντινζέ
|
|
Lierse K
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Ελβερσμπεργκ
|
|
Diefflen
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Ντεν Μπος
|
|
Ρόντα
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Χέλμοντ Σπορτ
|
|
OSS '20
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε
|
|
Táborsko
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Βισότσινα Γίχλαβα
|
|
Μπρνο
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
11:00
|
Budafoki MTE
|
-
|
Diósgyőr
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Paks
|
|
Diósgyőr
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
11:00
|
Ος
|
-
|
Εξέλσιορ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Στουτγκάρδη
|
|
Σαντχάουζεν
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Arka Gdynia
|
|
Chojniczanka Chojnice
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
Λίμπερετς
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Ντούισμπουργκ
|
|
Μίνστερ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Ροτενμπέργκερ
|
|
Ομπερνάουλαντ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Β 93
|
|
Hillerød
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Μπρενσόι
|
|
Φρεμ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Νίσμπι
|
|
Μίντελφαρτ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Μπλόκχους
|
|
Skjold Sæby
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
ΑΒ Κοπεγχάγης
|
|
BSF
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Hutnik Kraków
|
|
Resovia Rzeszów
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Ααχεν
|
|
TVD Velbert
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Jagiellonia Białystok
|
|
Kalisz
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Καρβίνα
|
|
Líšeň
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Bristol Manor Farm
|
|
Μπρίστολ Ρόβερς
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Κορίνθιαν-Κάζουαλς
|
|
Γουίμπλεντον
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Κρου
|
|
Bala Town
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
HSC Hannover
|
|
Ανόβερο
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Χόφενχαϊμ
|
|
Πιρμάσενς
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Βάνλεσε
|
|
Slagelse B&I
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Holbæk B&I
|
|
Skovshoved
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Νουνίτον Ταουν
|
|
Σουίντον
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Γκεντόφτε Βανγκέντε
|
|
Αβάρτα
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
12:30
|
Raków Częstochowa
|
-
|
Lechia Gdańsk
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
13:00
|
Μποέμιανς 1905
|
-
|
Γιάμπλονετς '97
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Podbeskidzie
|
|
Βίσλα Κρακοβίας
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Ústí nad Labem
|
|
Ντούκλα Πράγας
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Θίστεντ
|
|
Vejgaard
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Widzew Łódź
|
|
Pogoń Grod. Mazowiecki
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Piast Gliwice
|
|
Puszcza Niepołomice
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Μόσελβιτς
|
|
1. FC Merseburg
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Lok Stendal
|
|
Μπορούσια Χίλντεσχαϊμ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
14:00
|
Τασμανία
|
-
|
Ερασιτέχνες Χέρτα Βερολίνου
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
14:00
|
Utrecht II
|
-
|
Γκο Αχεντ Ιγκλς
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Χέσεν Κάσελ
|
|
Χάβελσε
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Πλάουεν
|
|
Bischofswerdaer FV
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
14:00
|
Βικτόρια Ζίσκοφ
|
-
|
Slovan Velvary
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Γκερμάνια Χάλμπερσταντ
|
|
Chemie Leipzig
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
VfL Halle
|
|
Τένις Μπορούσια
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
ASC Dortmund
|
|
TSV Steinbach
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Μπάγερουθ
|
|
Augsburg II
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Οπτικ Ρατενάου
|
|
Makkabi
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Μποέμιανς 1905
|
|
Βικτόρια Ζίσκοφ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Γκρόιτερ Φιρτ
|
|
Βέχεν Βισμπάντεν
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Μπάγερν Αλζενάου
|
|
Ερασιτ΄χνες Κολωνίας
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Σπορτφρεούντε Σιέγκεν
|
|
Ερασιτέχνες Φορτούνα Ντίσελντορφ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Καρλσρούη
|
|
FSV Φρανκφούρτης
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Κολεράιν
|
|
H&W Welders
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Μάιντς
|
|
Progrès Niederkorn
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
FC Gießen
|
|
Barockstadt Fulda-Lehn.
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Hanau 93
|
|
Βικτόρια Ασάφενμπουργκ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Σάουθπορτ
|
|
Μπλάκπουλ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Αουερμπαχ
|
|
Ερφουρτ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
ŁKS Łódź
|
|
Korona Kielce
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
15:00
|
Βίλεμ
|
-
|
Ισελμεερφόγκελς
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
15:00
|
Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ
|
-
|
Rebecq
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Κότμπους
|
|
Ουνιόν Βερολίνου
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Schonnebeck
|
|
Χόμπεργκ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Σάλμροχρ Σάλμταλ
|
|
Rot-Weiß Koblenz
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
15:00
|
Ερασιτέχνες Στουτγκάρδης
|
-
|
FC 1906 Erlensee
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Αλκμααρ
|
|
Λιλ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Χεϊμστέτεν
|
|
Αουγκσμπουργκ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Papenburg
|
|
VFB Ολντενμπουργκ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Ζλιν
|
|
Prostějov
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
16:00
|
Piast Gliwice
|
-
|
Οπάβα
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Σάλτσμπουργκ
|
|
Νις
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Μπέργκις Γκλάντμπαχ
|
|
Düren Merzenich
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
17:00
|
Ομνιγουορλντ
|
-
|
Ντεν Χάαγκ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Pardubice
|
|
Σίγμα Ολομουτς
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
ΜΤΚ
|
|
Ουίπεστ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Σοσό
|
|
Saint-Apollinaire
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
ŁKS Łódź
|
|
Stal Mielec
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Στουρμ Γκρατς
|
|
Φερεντσβάρος
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
St. Valentin
|
|
Σεντ Πόλτεν
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Ελ Γκέϊς
|
|
Ελ Ενταγκ Ελ Χάρμπι
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Χόνβεντ
|
|
Μπάνικ Οστράβα
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Ε.Ν.Παραλιμνίου
|
|
Αχυρώνας Λιοπετρίου
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Π.Α.Ε.Ε.Κ
|
|
Ολυμπιακός Λευκωσίας
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Μασρ
|
|
Ισμαΐλι
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Λβιβ
|
|
Nyva Ternopil
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Μάριμπορ
|
|
Σλοβάτσκο Στάρε Μέστο
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Σλάβια Πράγας
|
|
Φέχερβαρ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Λοριάν
|
|
Ανζέ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Ρεν
|
|
Μπρεστ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Παρί FC
|
|
Τρουά
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
18:00
|
Ρεμς
|
-
|
Στρασβούργο
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Κούικ Μπόις
|
|
Τέλσταρ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Απόλλων Λεμεσού
|
|
Pafos
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Ανόρθωση
|
|
Α.Ε. Λεμεσού
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Mezőkövesd
|
|
Kisvárda
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
18:00
|
Ζαλαεγκερζέγκι
|
-
|
Οσιγιεκ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Νανσί
|
|
Σααρμπρίκεν
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Οσέρ
|
|
Ορλεάν
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Κάεν
|
|
Αμιάν
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Πο
|
|
Νιόρ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Primorje
|
|
Tabor Sežana
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Ζλιν
|
|
Prostějov
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Διναμό Ζάγκρεμπ
|
|
Τσέλιε
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Sand
|
|
Aubstadt
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Puskás
|
|
Οσιγιεκ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
18:30
|
Μοντπελιέ
|
-
|
Κλερμόν
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Νέα Σαλαμίνα
|
|
Εθνικός Αχνας
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
19:00
|
Τουλούζ
|
-
|
Ροντέ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Ρούπελ Μπουμ
|
|
Σεράινγκ
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
Βάρτεκς
|
|
Σλάβεν Κοπρίβνιτσα
|
|
Σάββατο 08/08/2020
|
FT
|
MVV
|
|
Αϊντχόφεν
|
|
Κυριακή 09/08/2020
|
10:00
|
BSC Σαντ 05
|
-
|
Lichtenberg
|
|
Κυριακή 09/08/2020
|
FT
|
Βουπερτάλερ
|
|
Hilden
|
|
Κυριακή 09/08/2020
|
FT
|
Βέστερλο
|
|
Knokke
|
|
Κυριακή 09/08/2020
|
FT
|
Βιέντενμπρουκ
|
|
Βεστφαλία Χέρνε
|
|
Κυριακή 09/08/2020
|
12:15
|
Ντόρντρεχτ
|
-
|
Μπρέντα
|
|
Κυριακή 09/08/2020
|
FT
|
Βέρντερ Βρέμης
|
|
Μπραουνσβάιγκ
|
|
Κυριακή 09/08/2020
|
FT
|
Σβάινφουρτ
|
|
SV Gutenstetten
|
|
Κυριακή 09/08/2020
|
FT
|
Ντε Γκράαφστσαπ
|
|
Φόλενταμ
|
|
Κυριακή 09/08/2020
|
15:00
|
Χάμερ
|
-
|
Μίνστερ
|
|
Κυριακή 09/08/2020
|
FT
|
Viktoria Arnoldsweiler
|
|
Βέγκμπεργκ-Μπέεκ
|
|
Κυριακή 09/08/2020
|
FT
|
Ντρόχτερσεν / Ασελ
|
|
Σβαρτς Βάις Ρέχντεν
|
|
Κυριακή 09/08/2020
|
FT
|
Preussen Espelkamp
|
|
Μπίλεφελντ
|
|
Κυριακή 09/08/2020
|
16:00
|
Βέστερλο
|
-
|
Ρόντα
|
|
Κυριακή 09/08/2020
|
FT
|
Μπέργκις Γκλάντμπαχ
|
|
Borussia Freialdenhoven
|
|
Κυριακή 09/08/2020
|
FT
|
Atlas Delmenhorst
|
|
Μπρέμερ
|
|
Κυριακή 09/08/2020
|
16:30
|
Oleksandria
|
-
|
Βόρσκλα Πολτάβα
|
|
Κυριακή 09/08/2020
|
FT
|
Χέρακλες
|
|
Τσβόλε
|
|
Κυριακή 09/08/2020
|
17:00
|
Φερεντσβάρος
|
-
|
Σπάρτα Πράγας
|
|
Κυριακή 09/08/2020
|
FT
|
Ραμοραντέν
|
|
Σατορού
|
|
Κυριακή 09/08/2020
|
FT
|
Οσναμπρικ
|
|
Σάλκε
|
|
Δευτέρα 10/08/2020
|
FT
|
Αντερλεχτ
|
|
KSVK Γιουνάιτεντ
|
|
Δευτέρα 10/08/2020
|
FT
|
Γκενκ
|
|
RWDM
|
|
Δευτέρα 10/08/2020
|
FT
|
Dinaz Vyshhorod
|
|
Desna
|
|
Δευτέρα 10/08/2020
|
FT
|
Μίντελφαρτ
|
|
Οντένσε
|
|
Δευτέρα 10/08/2020
|
FT
|
Έσμπιεργκ
|
|
Ααρχους Φρέμαντ
|
|
Δευτέρα 10/08/2020
|
FT
|
Μισρ Λελ Μακάσα
|
|
Ceramica Cleopatra
|
|
Δευτέρα 10/08/2020
|
FT
|
Τβέντε
|
|
Φορτούνα Σιτάρντ
|
|
Δευτέρα 10/08/2020
|
FT
|
Μπάλινγκεν
|
|
CfR Pforzheim
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
00:00
|
Sandecja Nowy Sącz
|
-
|
Hutnik Kraków
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Καϊζερσλάουτερν
|
|
Ελβερσμπεργκ
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Νιόρ
|
|
Cholet
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Λίθερχεντ
|
|
Γουίμπλεντον
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Σάλφορντ Σίτι
|
|
Κρου
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Μάνσφιλντ
|
|
Πίτερμπρο
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Rödinghausen
|
|
Ερασιτέχνες Βέρντερ Βρέμης
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Ζόρια Λούχανς
|
|
Dnipro-1
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Karmiotissa
|
|
Αρης Λεμεσού
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
17:00
|
Σλάβια Πράγας
|
-
|
Στουρμ Γκρατς
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Ρέγκενσμπουργκ
|
|
Νυρεμβέργη
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Ντιναμό Κιέβου
|
|
Desna
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Ε.Ν.Παραλιμνίου
|
|
ΑΣΙΛ
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Σριούσμπερι
|
|
Bala Town
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Pardubice
|
|
Μποέμιανς 1905
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Ομόνοια
|
|
Δόξα Κατωκοπιάς
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Σεντ Πόλτεν
|
|
Βικτόρια Πλζεν
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
ΑΕΚ
|
|
Ολυμπιακός Λευκωσίας
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Chomutov
|
|
Ústí nad Labem
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
FA 2000
|
|
LSF
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Μπρενσόι
|
|
Husum
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Νίσμπι
|
|
SfB-Oure
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Εμεν
|
|
Χρόνινγκεν
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
UNA
|
|
Ναϊμέγκεν
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
19:00
|
EHC
|
-
|
MVV
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Κίκερς Εμντεν
|
|
VFB Ολντενμπουργκ
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Κολωνία
|
|
Porz
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Βεστφαλία Χέρνε
|
|
Ομπερχάουζεν
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Wachow/Tremmen
|
|
Οπτικ Ρατενάου
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
Τέλσταρ
|
|
Χολάντια
|
|
Τρίτη 11/08/2020
|
FT
|
TEC
|
|
Ντεν Μπος
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
00:00
|
Ορλεάν
|
-
|
Κλερμόν
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Καρβίνα
|
|
Jastrzębie
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Nieciecza
|
|
Cracovia
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Slovan Liberec II
|
|
Varnsdorf
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
11:00
|
Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ
|
-
|
Πάτρο Εϊσντεν Μαασμέχελεν
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Horn
|
|
Σπάρτα Πράγας
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Βικτόρια Ζίσκοφ
|
|
Βισότσινα Γίχλαβα
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Στουρμ Γκρατς
|
|
Bravo
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Slavia Praha II
|
|
Ερασιτέχνες Νυρεμβέργης
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Καρλσρούη
|
|
Σααρμπρίκεν
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Ουνιόν Βερολίνου
|
|
Βίτσμπουργκερ Κίκερς
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
16:00
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
-
|
Chrudim
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Γκλάντμπαχ
|
|
Βερλ
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Oleksandria
|
|
Kryvbas KR
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Μπρεστ
|
|
Γκινγκάμπ
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
17:00
|
ŁKS Łódź
|
-
|
Kalisz
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Ραπίντ Βιέννης
|
|
Οπάβα
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Αντμίρα
|
|
Μπάνικ Οστράβα
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Amathous
|
|
Α.Ε. Λεμεσού
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Λεχ Πόζναν
|
|
Κίκερς Όφενμπαχ
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Σεντ Πόλτεν
|
|
Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Λίμπερετς
|
|
Blansko
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Μπρνο
|
|
Líšeň
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Ρεν
|
|
Σεντ Ετιέν
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Νέα Σαλαμίνα
|
|
Alki Oroklini
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Τρουά
|
|
Σεντάν
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Αβρανς
|
|
Χάβρη
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Σπάρτα Πράγας
|
|
Wolfsberger AC
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Β 93
|
|
ΑΒ Κοπεγχάγης
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Slavoj Vyšehrad
|
|
Loko Vltavín
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Τσέλιε
|
|
Κόπερ
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Βατενσάιντ
|
|
Ερασιτέχνες Φορτούνα Ντίσελντορφ
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Γιονγκ Αγιαξ
|
|
Utrecht II
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Βικτόρια Ασάφενμπουργκ
|
|
Ερασιτέχνες Χόφενχαϊμ
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Ροντέ
|
|
Πο
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Bersenbrück
|
|
Σπορτφρεούντε Λότε
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Gievenbeck
|
|
Μίνστερ
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Γκούτερσλοχ
|
|
Βιέντενμπρουκ
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Μάριμπορ
|
|
Mura
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
19:30
|
Lierse K
|
-
|
Βέστερλο
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
19:30
|
Χασία Μπίνγκεν
|
PSTP
|
Βάλντχοφ Μανχάιμ
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Χεϊμστέτεν
|
|
Dachau
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Πάτρο Εϊσντεν Μαασμέχελεν
|
|
Lierse K
|
|
Τετάρτη 12/08/2020
|
FT
|
Rodgau
|
|
Μπάγερν Αλζενάου
|
|
Πέμπτη 13/08/2020
|
FT
|
Πάντερμπορν
|
|
Ιρντινγκεν
|
|
Πέμπτη 13/08/2020
|
FT
|
Χόφενχαϊμ
|
|
Βέχεν Βισμπάντεν
|
|
Πέμπτη 13/08/2020
|
FT
|
Βόλος ΝΠΣ
|
|
Ατρόμητος
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
00:00
|
Παρί FC
|
-
|
Chambly-Oise
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Ος
|
|
Αϊντχόφεν
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Σοντερίσκε
|
|
Σίλκεμποργκ
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Μάιντς
|
|
Ερασιτέχνες Σάλκε
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Γκρόιτερ Φιρτ
|
|
Ουντερχάκινγκ
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Αουε
|
|
Κίκερς Όφενμπαχ
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Universitatea Craiova
|
|
Βικτόρια Πλζεν
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Χέρτα
|
|
Viktoria Köln
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
16:00
|
Σάλτσμπουργκ
|
-
|
Liefering
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Desna
|
|
Olimpik Donetsk
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Karmiotissa
|
|
Alki Oroklini
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
16:30
|
Σλάβια Πράγας
|
-
|
Αούστρια Βιέννης
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
17:00
|
Στουτγκάρδη
|
-
|
Μαρσέιγ
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
17:00
|
Wolfsberger AC
|
-
|
Lafnitz
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Sydvest
|
|
Weiche Flensburg
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Horn
|
|
Ερασιτέχνες Μπορούσια Ντόρτμουντ
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Ολυμπιακός Λευκωσίας
|
|
Ονήσιλος Σωτήρας
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Omonia Psevda
|
|
Δόξα Κατωκοπιάς
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Αβάρτα
|
|
Holbæk B&I
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
ΑΠΟΕΛ
|
|
Απόλλων Λεμεσού
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
ΑΕΚ
|
|
Α.Ε. Λεμεσού
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Kirchanschöring
|
|
Μπούτσμπαχ
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
18:00
|
Ντέντερ
|
-
|
Ντινζέ
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Σάλτσμπουργκ
|
|
Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Ανόρθωση
|
|
Pafos
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Ομνιγουορλντ
|
|
Βααλβάικ
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Ερασιτ΄χνες Βόλφσμπουργκ
|
|
Χέσεν Κάσελ
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Βίλεμ
|
|
Φένλο
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Ροντέ
|
|
Μοντπελιέ
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Καμπούρ
|
|
Φόλενταμ
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Σατορού
|
|
Λυών Ντισέρ
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
FT
|
Παρί FC
|
|
Κρετέιγ
|
|
Παρασκευή 14/08/2020
|
20:00
|
Ανόρθωση
|
-
|
Pafos
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
00:00
|
Ντιζόν
|
-
|
Νιμ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
00:00
|
Βισότσινα Γίχλαβα
|
-
|
Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
00:00
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
-
|
Μποέμιανς 1905
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
00:00
|
FSV Φρανκφούρτης
|
-
|
Ντάρμσνταντ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
00:00
|
Nieciecza
|
-
|
Garbarnia Kraków
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Γιονγκ Αλκμααρ
|
|
Utrecht II
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Καρβίνα
|
|
Třinec
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Lierse K
|
|
Λιέγη
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Χβιντόρβε
|
|
Β 93
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
11:00
|
Νίσμπι
|
-
|
Ντάλουμ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Hillerød
|
|
ΑΒ Κοπεγχάγης
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
11:00
|
Admira Praha
|
-
|
Ústí nad Labem
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Górnik Polkowice
|
|
Miedź Legnica
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Berg
|
|
Ιλέρτισεν
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Βόλφσμπουργκ
|
|
Μπραουνσβάιγκ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
11:00
|
Garching
|
-
|
Ερασιτέχνες Ινγκολσταντ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Górnik Zabrze
|
|
Radomiak Radom
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Σπορτφρεούντε Οεστριχ-Ισερλοχν
|
|
Αλεν
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Φρεμ
|
|
Βάνλεσε
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Ανόβερο
|
|
Ρόντα
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Μπλόκχους
|
|
Θίστεντ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Στουτγκάρδης
|
|
Σβάινφουρτ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Μίντελφαρτ
|
|
Sydvest
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Skovshoved
|
|
Slagelse B&I
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Σκάνθορπ
|
|
Ντονκάστερ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Χέρακλες
|
|
Γκο Αχεντ Ιγκλς
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Λίνγκμπι
|
|
Χέλερουπ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Μέμινγκεν
|
|
Landsberg
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
13:00
|
Ολνταμ Αθλέτικ
|
-
|
Ακρινγκτον Στάνλεϊ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
14:00
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
-
|
Μποέμιανς 1905
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Εμεν
|
|
Τέλσταρ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Χέιντενχαϊμ
|
|
Αλταχ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
14:00
|
Bordesholm
|
-
|
Χέιντερ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Κολωνία
|
|
BW Lohne
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Ράντερς
|
|
Ελίτε 3000 Χέλσινγκερ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Γκλάντμπαχ
|
|
Ντούισμπουργκ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Dnipro-1
|
|
Oleksandria
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Βέλμπερτ
|
|
Ομπερχάουζεν
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Μπορούσια Χίλντεσχαϊμ
|
|
Χέσεν Κάσελ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Βικτόρια Ασάφενμπουργκ
|
|
Μπάγερν Αλζενάου
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Barockstadt Fulda-Lehn.
|
|
Aubstadt
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Βουπερτάλερ
|
|
SF Baumberg
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Στόκπορτ
|
|
Φλίτγουντ Τάουν
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
FSV Φρανκφούρτης
|
|
Hessen Dreieich
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Κρόουλι
|
|
Crystal Palace U23
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Τόνμπριτζ Εϊντζελς
|
|
Γουίμπλεντον
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
FA 2000
|
|
KFUM Roskilde
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
14:30
|
Βικτόρια Αμβούργου
|
-
|
Ερασιτέχνες Χόιλστεν Κίελ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Ντόρντρεχτ
|
|
Εξέλσιορ Μαασλούις
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Ουνιόν Βερολίνου
|
|
Διναμό Δρέσδης
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
14:30
|
Μάινς
|
-
|
Βίτσμπουργκερ Κίκερς
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Φράιμπουργκ
|
|
Καρλσρούη
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Αϊντραχτ Σταντάλεντορφ
|
|
Μπαουνάταλ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Κόλτσεστερ
|
|
Τζίλιγχαμ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Μίλτον Κέινς Ντονς
|
|
Κέμπριτζ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Λοριάν
|
|
Γκινγκάμπ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Χέμερτ
|
|
Χέλμοντ Σπορτ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
15:00
|
Ερασιτέχνες Ανόβερο
|
-
|
Hemelingen
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Μόναχο 1860
|
|
Μπάγερουθ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Buch
|
|
Ερασιτέχνες Γκρόιτερ Φιρτ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Στόκπορτ
|
|
Γιουνάιτεντ οφ Μάντσεστερ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Μπόχουμ
|
|
Ιρντινγκεν
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
15:00
|
Warrenpoint Town
|
-
|
Μπανγκόρ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Λίνφιλντ
|
|
Στόουκ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Μπρίστολ Ρόβερς
|
|
Εξετερ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Βέστερλο
|
|
MVV
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Μπίλεφελντ
|
|
Οσναμπρικ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Νυρεμβέργη
|
|
Αουγκσμπουργκ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Χόλστεϊν Κίελ
|
|
Σεντ Πάουλι
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
16:00
|
Στρασβούργο
|
-
|
Μετς
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Ντε Γκράαφστσαπ
|
|
Χέρενφεν
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Jeddeloh
|
|
Ολντενμπουργκ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
16:00
|
Μπρέντα
|
-
|
Ντεν Χάαγκ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Ρέγκενσμπουργκ
|
|
Türkgücü München
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Στουρμ Γκρατς
|
|
Οπάβα
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Ραπίντ Βιέννης
|
|
Λίμπερετς
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Κολωνία
|
|
Deutz
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Χάρτμπεργκ
|
|
Μπάνικ Οστράβα
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Ναντ
|
|
Χάβρη
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Ντιναμό Κιέβου
|
|
Polissya
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Σουίντον
|
|
Κόβεντρι
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Πορτ Βέιλ
|
|
Μπλάκπουλ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Κρου
|
|
Γουόλσολ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Γιάμπλονετς '97
|
|
Βισότσινα Γίχλαβα
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Ζόρια Λούχανς
|
|
Ιλίτσιβετς
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Ανσμπαχ
|
|
Ράιν
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Ζλιν
|
|
Μπρνο
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Στρασβούργο
|
|
Μετς
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Σαντχάουζεν
|
|
Νανσί
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Pipinsried
|
|
Eichstätt
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Σίγμα Ολομουτς
|
|
Prostějov
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Πρίμπραμ
|
|
Ντούκλα Πράγας
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Στράαλεν
|
|
Ναϊμέγκεν
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Σλοβάτσκο Στάρε Μέστο
|
|
Αντμίρα
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Μποέμιανς 1905
|
|
Τέπλιτσε
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Βάτενς
|
|
Universitatea Craiova
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Εθνικός Αχνας
|
|
Xylotympou
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Ανζέ
|
|
Σεντ Ετιέν
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
18:00
|
Ναντ
|
-
|
Σεντ Ετιέν
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Λε Μαν
|
|
Κάεν
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Αλκμααρ
|
|
Μονακό
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Ρεμς
|
|
Μίντιλαντ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Μάριμπορ
|
|
Γκόριτσα
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
18:00
|
Ντομζάλε
|
-
|
Κάπφενμπεργκ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Σάλκε
|
|
Βερλ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Νις
|
|
Ρεν
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Νέα Σαλαμίνα
|
|
Ερμής Αραδίππου
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
19:00
|
Οσέρ
|
-
|
Μπορντό
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Τουλούζ
|
|
Νιόρ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Πο
|
|
Κολομιέρ
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Αμιάν
|
|
Τρουά
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
19:00
|
Λανς
|
-
|
Σπάρτα Ροτ.
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Δουνκέρκη
|
|
Μπουλόν
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Λανς
|
|
Ντιζόν
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
FT
|
Γκρενόμπλ
|
|
Κλερμόν
|
|
Σάββατο 15/08/2020
|
19:30
|
Lierse K
|
-
|
RWDM
|
|
Κυριακή 16/08/2020
|
00:00
|
Χάνσα Λούνεμπεργκ
|
-
|
Μπούσχολς
|
|
Κυριακή 16/08/2020
|
FT
|
Ammerthal
|
|
Ερασιτέχνες Νυρεμβέργης
|
|
Κυριακή 16/08/2020
|
FT
|
Σβάινφουρτ
|
|
Σελιγκενπόρτεν
|
|
Κυριακή 16/08/2020
|
FT
|
Wigry Suwałki
|
|
Stomil Olsztyn
|
|
Κυριακή 16/08/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Ανόβερο
|
|
Ερασιτέχνες Σεντ Πάουλι
|
|
Κυριακή 16/08/2020
|
FT
|
Ντάρμσνταντ
|
|
Τρίερ
|
|
Κυριακή 16/08/2020
|
13:00
|
Χέρακλες
|
-
|
Σπορτφρεούντε Λότε
|
|
Κυριακή 16/08/2020
|
FT
|
Finnentrop / Bamenohl
|
|
Αλεν
|
|
Κυριακή 16/08/2020
|
FT
|
Rastede
|
|
Jeddeloh
|
|
Κυριακή 16/08/2020
|
FT
|
Holzwickeder SC
|
|
Μίνστερ
|
|
Κυριακή 16/08/2020
|
FT
|
Γκενκ
|
|
Ντιφερντάνζ
|
|
Κυριακή 16/08/2020
|
FT
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
Varnsdorf
|
|
Κυριακή 16/08/2020
|
FT
|
Εθνικός Αχνας
|
|
Ολυμπιακός Λευκωσίας
|
|
Δευτέρα 17/08/2020
|
FT
|
Σιντ Τρούιντεν
|
|
KSVK Γιουνάιτεντ
|
|
Δευτέρα 17/08/2020
|
FT
|
Βέιλε
|
|
Ααρχους Φρέμαντ
|
|
Δευτέρα 17/08/2020
|
FT
|
Κόγκε
|
|
Αβάρτα
|
|
Δευτέρα 17/08/2020
|
FT
|
Μπρενσόι
|
|
Skovshoved
|
|
Δευτέρα 17/08/2020
|
FT
|
Αϊντχόφεν
|
|
Γιονγκ PSV
|
|
Δευτέρα 17/08/2020
|
FT
|
Burgdorf
|
|
Χάβελσε
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
00:00
|
Νιούπορτ Κάουντι
|
-
|
Τσίπενχαμ Τάουν
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Μάνσφιλντ
|
|
Nottingham Forest U23
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Τέλσταρ
|
|
Σπάρτα Ροτ.
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Φλίτγουντ Τάουν
|
|
Πορτ Βέιλ
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Μπλάκπουλ
|
|
Μπάροου
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Μπράντφορντ
|
|
Ντονκάστερ
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
15:00
|
Φορτούνα Ντίσελντορφ
|
-
|
Βέχεν Βισμπάντεν
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Μίλτον Κέινς Ντονς
|
|
Στίβενεϊτζ
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Γουότφορντ
|
|
Τζίλιγχαμ
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Κολωνία
|
|
Μπόχουμ
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Αουε
|
|
Πογκόν
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Σάλφορντ Σίτι
|
|
Λίνκολν
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Βόλφσμπουργκ
|
|
Phönix Lübeck
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Oleksandria
|
|
VPK-Ahro Shevchenkivka
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Βερλ
|
|
Μπίλεφελντ
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
ΑΒ Κοπεγχάγης
|
|
Χβιντόρβε
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
18:00
|
Oedt
|
-
|
Μπλάου-Βάις Λίντσερ
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Σάλκε
|
|
Ιρντινγκεν
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Bravo
|
|
Tabor Sežana
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
18:30
|
Eichstätt
|
-
|
Ερασιτέχνες Ινγκολσταντ
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Neuburg
|
|
Augsburg II
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Πλάουεν
|
|
Τσβικάου
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Ριντ
|
|
Βάκερ Μπουργκχάουζεν
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Ναϊμέγκεν
|
|
Ος
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Βααλβάικ
|
|
Μπρέντα
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Eddersheim
|
|
Schott Mainz
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Γκέιτσχεντ
|
|
Καρλάιλ
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
20:00
|
Κάρζον Αστον
|
-
|
Ολνταμ Αθλέτικ
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Σριούσμπερι
|
|
Νουνίτον Ταουν
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Σάουθπορτ
|
|
Ακρινγκτον Στάνλεϊ
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Γουίτον Αλμπιον
|
|
Κρου
|
|
Τρίτη 18/08/2020
|
FT
|
Νάντγουιτς Τάουν
|
|
Κρου
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Σίλκεμποργκ
|
|
Χόρσενς
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Resovia Rzeszów
|
|
Znicz Pruszków
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Zagłębie Sosnowiec
|
|
Odra Opole
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Tychy
|
|
Kalisz
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Ράντερς
|
|
Βίμποργκ
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Ουντερχάκινγκ
|
|
Καρλσρούη
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Μάιντς
|
|
Σβάινφουρτ
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Γκρόιτερ Φιρτ
|
|
Χάλεσερ
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Εμεν
|
|
Χέρακλες
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Βέιλε
|
|
Χόμπρο
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
16:00
|
Μάινς
|
-
|
Στουτγκάρδη
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Ραπίντ Βιέννης
|
|
Juniors OÖ
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Λίντσερ
|
|
Βέρντερ Βρέμης
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Puszcza Niepołomice
|
|
Nieciecza
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Austria Klagenfurt
|
|
Πάντερμπορν
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Έσμπιεργκ
|
|
Ααλμποργκ
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Χάνσα Λούνεμπεργκ
|
|
Ερασιτ΄χνες Βόλφσμπουργκ
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Σκίβε
|
|
Θίστεντ
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
St. Michael
|
|
Κάπφενμπεργκ
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
LFA
|
|
Χέλερουπ
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Πίτερμπρο
|
|
Ντέρμπι Κάουντι
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Ελίτε 3000 Χέλσινγκερ
|
|
Νέστβεντ
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
18:30
|
Σελιγκενπόρτεν
|
-
|
Ερασιτέχνες Νυρεμβέργης
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Εξέλσιορ
|
|
Χέλμοντ Σπορτ
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
19:00
|
Lafnitz
|
-
|
Χάρτμπεργκ
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
VFB Ολντενμπουργκ
|
|
Rödinghausen
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
KFUM Roskilde
|
|
Holbæk B&I
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
TuRU 1880 Ντίσελντορφ
|
|
Ερασιτέχνες Φορτούνα Ντίσελντορφ
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Μίνστερ
|
|
Herbern
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
SVG Göttingen
|
|
Μπορούσια Χίλντεσχαϊμ
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Μπούτσμπαχ
|
|
Unterföhring
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Hessen Dreieich
|
|
Κίκερς Όφενμπαχ
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Türk Gücü Friedberg
|
|
Μπάγερν Αλζενάου
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Βέγκμπεργκ-Μπέεκ
|
|
BCV Glesch / Paffendorf
|
|
Τετάρτη 19/08/2020
|
FT
|
Atherton Collieries
|
|
Ρότσντεϊλ
|
|
Πέμπτη 20/08/2020
|
FT
|
Μπράμπραντ
|
|
VSK Århus
|
|
Πέμπτη 20/08/2020
|
FT
|
Σοντερίσκε
|
|
Φρεντερίτσια
|
|
Πέμπτη 20/08/2020
|
FT
|
Türkgücü München
|
|
Αουγκσμπουργκ
|
|
Πέμπτη 20/08/2020
|
16:30
|
Αλκμααρ
|
-
|
Φορτούνα Σιτάρντ
|
|
Πέμπτη 20/08/2020
|
FT
|
Ομνιγουορλντ
|
|
Ντεν Μπος
|
|
Πέμπτη 20/08/2020
|
FT
|
Hennef 05
|
|
Φορτούνα Κολωνίας
|
|
Πέμπτη 20/08/2020
|
FT
|
Ινγκολσταντ
|
|
Eichstätt
|
|
Πέμπτη 20/08/2020
|
FT
|
Λίπσταντ
|
|
Victoria Clarholz
|
|
Πέμπτη 20/08/2020
|
FT
|
Suderburg
|
|
Χάνσα Λούνεμπεργκ
|
|
Πέμπτη 20/08/2020
|
FT
|
Ουτρέχτη
|
|
Χέρενφεν
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
00:00
|
Ιρντινγκεν
|
-
|
Ανόβερο
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
FT
|
Μπρίστολ Σίτι
|
|
Τσέλτεναμ
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
FT
|
Σεντ Πάουλι
|
|
Ααρχους
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
FT
|
Σριούσμπερι
|
|
Γουόλσολ
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
14:00
|
Ος
|
-
|
MVV
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
14:00
|
Γιονγκ PSV
|
-
|
Φένλο
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
FT
|
Wolfsberger AC
|
|
Horn
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
FT
|
Βαντούζ
|
|
Βιλ
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
FT
|
Νιούπορτ Κάουντι
|
|
Μπρίστολ Ρόβερς
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
FT
|
Μπραουνσβάιγκ
|
|
Διναμό Δρέσδης
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
FT
|
Βάτενς
|
|
Ουνιόν Βερολίνου
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
FT
|
Middlesbrough U23
|
|
Χάρογκεϊτ
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
FT
|
Νόριτς
|
|
Μίλτον Κέινς Ντονς
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
FT
|
Φόλενταμ
|
|
Χρόνινγκεν
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Γκλάντμπαχ
|
|
Ομπερχάουζεν
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
FT
|
Μίντελφαρτ
|
|
Kolding
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
FT
|
Wildon
|
|
Γκράτσερ
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
18:30
|
Ράιν
|
-
|
Ερασιτέχνες Ινγκολσταντ
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
FT
|
Σεντ Γκάλεν
|
|
Αούστρια Λουστενάου
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
FT
|
Σερβέτ
|
|
Thonon Évian
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
19:00
|
Καϊζερσλάουτερν
|
-
|
Μπάγερν Αλζενάου
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
19:00
|
Stripfing
|
-
|
Αούστρια Βιέννης (εράσ.)
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
FT
|
Εξετερ
|
|
Τέιντον Τάουν
|
|
Παρασκευή 21/08/2020
|
FT
|
Οξφορντ Γιουνάιτεντ
|
|
Γουόκινγκ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
00:00
|
Sandecja Nowy Sącz
|
-
|
Garbarnia Kraków
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
SfB-Oure
|
|
Ντάλουμ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Θίστεντ
|
|
VSK Århus
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Μπρενσόι
|
|
Τάρνμπι
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
11:00
|
Βόρφαρτς Στέιρ
|
-
|
Καρλσρούη
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Sementina
|
|
Λουγκάνο
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Ζυρίχη
|
|
Σαφχάουζεν
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Αβάρτα
|
|
KFUM Roskilde
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Κάπφενμπεργκ
|
|
Μπλάου-Βάις Λίντσερ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Bełchatów
|
|
SKRA Częstochowa
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Odra Opole
|
|
Śląsk Wrocław II
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Widzew Łódź
|
|
Tychy
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
11:30
|
Εουπεν
|
-
|
URSL Visé
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
11:30
|
Pullach
|
-
|
Ράιν
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
11:30
|
Ρίο Αβε
|
-
|
Πενιαφέλ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Φρεμ
|
|
Hillerød
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Ααλμποργκ
|
|
Σίλκεμποργκ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Βορμάτια Βορμς
|
|
Schott Mainz
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Eichede
|
|
Ερασιτέχνες Αμβούργου
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Górnik Łęczna
|
|
Znicz Pruszków
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Στουτγκάρδης
|
|
Ιλέρτισεν
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Γουίγκαν
|
|
Καρλάιλ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Μπέντφορντ Τάουν
|
|
Γουίλντστοουν
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Σπάρτα Ροτ.
|
|
Μπρέντα
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Μπονέρ
|
|
Viktoria Köln
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Χιέρινγκ
|
|
Μπλόκχους
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Μπρόντμπι
|
|
Νέστβεντ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Λίνγκμπι
|
|
Χβιντόρβε
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Χεϊμστέτεν
|
|
Ερασιτέχνες Μπάγερν Μονάχου
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Βέιλε
|
|
Βίμποργκ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Χόφενχαϊμ
|
|
Γκρόιτερ Φιρτ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Bełchatów
|
|
Kalisz
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Μπέρμιγχαμ
|
|
Τσάρλτον
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Βίτσμπεργκερ
|
|
Βικτόρια Ασάφενμπουργκ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Ομνιγουορλντ
|
|
Χρόνινγκεν
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Ναϊμέγκεν
|
|
Βααλβάικ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Μάινς
|
|
Σαντχάουζεν
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Αϊντραχτ Μπάμπεργκ
|
|
Μπάγερουθ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Zagłębie Sosnowiec
|
|
Resovia Rzeszów
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Βαλντγκίρμες
|
|
Αϊντραχτ Σταντάλεντορφ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Lok Stendal
|
|
Μαγδεμβούργο
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Kirchanschöring
|
|
Schalding-Heining
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
14:00
|
Garching
|
-
|
Schwabmünchen
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Φλίτγουντ Τάουν
|
|
Μπλάκμπερν
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
ΚΠΡ
|
|
Γουίμπλεντον
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Νορθάμπτον
|
|
Λέιτον Οριεντ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Μάιντς
|
|
Ερασιτέχνες Φορτούνα Ντίσελντορφ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Χάλεσερ
|
|
Ερασιτέχνες Ανόβερο
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
BW Lohne
|
|
Μέπεν
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Αλεν
|
|
Μέμινγκεν
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Μπάγερν Αλζενάου
|
|
Ερασιτέχνες Γκρόιτερ Φιρτ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Μάνσφιλντ
|
|
Ρόδεραμ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Μπρίστολ Ρόβερς
|
|
Φόρεστ Γκριν
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Στόκπορτ
|
|
Ρότσντεϊλ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Μπόλτον
|
|
Ακρινγκτον Στάνλεϊ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Αστον Γιουνάιτεντ
|
|
Σουίντον
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
FA 2000
|
|
Slagelse B&I
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Καμπούρ
|
|
Ντόρντρεχτ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Ντε Γκράαφστσαπ
|
|
Χέρακλες
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
14:30
|
Κάτβαϊκ
|
-
|
Αϊντχόφεν
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Ντόρνμπερν
|
|
Φράιμπουργκ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Ρόντα
|
|
Utrecht II
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Ρέντινγκ
|
|
Τζίλιγχαμ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Σπορτφρεούντε Λότε
|
|
Ερασιτέχνες Βέρντερ Βρέμης
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
15:00
|
Ισελμεερφόγκελς
|
-
|
Τέλσταρ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Φορτούνα Ντίσελντορφ
|
|
Μπόχουμ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Βέχεν Βισμπάντεν
|
|
Ντάρμσνταντ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Μίνστερ
|
|
Jeddeloh
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Μόναχο 1860
|
|
Ρέγκενσμπουργκ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Weiche Flensburg
|
|
Ααρχους Φρέμαντ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Καϊζερσλάουτερν
|
|
Rot-Weiß Koblenz
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Φρέμαντ Αμαγκερ
|
|
Κόγκε
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
15:00
|
Χούσουμερ
|
-
|
Χέιντερ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Οξφορντ Γιουνάιτεντ
|
|
Μπάνμπερι Γιουνάιτεντ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
15:15
|
Γιονγκ Αλκμααρ
|
-
|
AFC
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Βόλφσμπουργκ
|
|
Χόλστεϊν Κίελ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Austria Klagenfurt
|
|
Χάρτμπεργκ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Ards
|
|
Κρουσάντερς
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Γιουνάιτεντ οφ Μάντσεστερ
|
|
Μπάροου
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Μπλάκπουλ
|
|
Εβερτον
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
16:00
|
Σάουθπορτ
|
-
|
Χάντερσφιλντ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Στόουκ
|
|
Μπέρτον Αλμπιον
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Σάλφορντ Σίτι
|
|
Πρέστον
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Aubstadt
|
|
Ανσμπαχ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Γκέιτσχεντ
|
|
Σάντερλαντ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Ντέρμπι Κάουντι
|
|
Ντονκάστερ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Μίλτον Κέινς Ντονς
|
|
Κόβεντρι
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Κρου
|
|
Μπάρνσλεϊ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Μπούτσμπαχ
|
|
Ερασιτέχνες Μόναχο 1860
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Αλταχ
|
|
Χέιντενχαϊμ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Γκλάντμπαχ
|
|
Πάντερμπορν
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
17:00
|
Λίντσερ
|
-
|
Βίτσμπουργκερ Κίκερς
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Λίντσερ
|
|
Καρλσρούη
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Αντμίρα
|
|
Amstetten
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Augsburg II
|
|
Ερασιτέχνες Νυρεμβέργης
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Αούστρια Βιέννης
|
|
Juniors OÖ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Atlas Delmenhorst
|
|
Teutonia Ottensen
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
17:00
|
Σεντ Πόλτεν
|
-
|
Floridsdorfer AC
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Ριντ
|
|
Τσβικάου
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Βάκερ Ίνσμπουργκ
|
|
Ουντερχάκινγκ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Weiz
|
|
Γκράτσερ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Στουρμ Γκρατς
|
|
Lafnitz
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
17:00
|
Deisenhofen
|
-
|
1860 Rosenheim
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Χόφενχαϊμ
|
|
Νυρεμβέργη
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Ξαμάξ
|
|
Σερβέτ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Κολωνία
|
|
Ουνιόν Βερολίνου
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Τβέντε
|
|
Γκο Αχεντ Ιγκλς
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Βάκερ Μπουργκχάουζεν
|
|
Töging
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Viktoria Köln
|
|
Ερασιτ΄χνες Κολωνίας
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
18:00
|
Wolvertem Merchtem
|
-
|
Βέστερλο
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Stripfing
|
|
Floridsdorfer AC
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
19:00
|
Μέερσεν
|
-
|
MVV
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Βαλένθια
|
|
Καστεγιόν
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
19:30
|
Αλμπαθέτε
|
-
|
Λεβάντε
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Εσπανιόλ
|
|
Ουέσκα
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Μπέτις
|
|
Κάντιθ
|
|
Σάββατο 22/08/2020
|
FT
|
Ντεν Χάαγκ
|
|
Φίτεσε
|
|
Κυριακή 23/08/2020
|
FT
|
ΑΒ Κοπεγχάγης
|
|
Βάνλεσε
|
|
Κυριακή 23/08/2020
|
FT
|
Μπράμπραντ
|
|
Χόλστερμπρο
|
|
Κυριακή 23/08/2020
|
FT
|
Χόρσενς
|
|
Χόμπρο
|
|
Κυριακή 23/08/2020
|
FT
|
Ελίτε 3000 Χέλσινγκερ
|
|
LFA
|
|
Κυριακή 23/08/2020
|
FT
|
Ροσκίλντε
|
|
Β 93
|
|
Κυριακή 23/08/2020
|
FT
|
Hessen Dreieich
|
|
Schott Mainz
|
|
Κυριακή 23/08/2020
|
FT
|
Βέιλε
|
|
Sydvest
|
|
Κυριακή 23/08/2020
|
FT
|
ASC Dortmund
|
|
Λίπσταντ
|
|
Κυριακή 23/08/2020
|
FT
|
Χάνσα Λούνεμπεργκ
|
|
Μπορούσια Χίλντεσχαϊμ
|
|
Κυριακή 23/08/2020
|
FT
|
Μπάρμπεκ-Ούλενχορστ
|
|
Αλτόνα 93
|
|
Κυριακή 23/08/2020
|
FT
|
SVG Göttingen
|
|
HSC Hannover
|
|
Κυριακή 23/08/2020
|
FT
|
Nördlingen
|
|
Eichstätt
|
|
Κυριακή 23/08/2020
|
FT
|
ΑΕΚ
|
|
Ατρόμητος
|
|
Κυριακή 23/08/2020
|
FT
|
Βιγιαρεάλ
|
|
Καρταγένα
|
|
Κυριακή 23/08/2020
|
FT
|
Μάλαγα
|
|
Βαγιαδολίδ
|
|
Δευτέρα 24/08/2020
|
FT
|
Γκενκ
|
|
Βέστερλο
|
|
Δευτέρα 24/08/2020
|
FT
|
Αούστρια Λουστενάου
|
|
Βέρντερ Βρέμης
|
|
Δευτέρα 24/08/2020
|
FT
|
Βερλ
|
|
Νόριτς
|
|
Δευτέρα 24/08/2020
|
18:00
|
Σάλκε
|
-
|
Βίτσμπουργκερ Κίκερς
|
|
Δευτέρα 24/08/2020
|
FT
|
Εμεν
|
|
Τσβόλε
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Μπενφίκα
|
|
Μπελενένσες
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Γουίγκαν
|
|
Μπόλτον
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Ιπσουιτς
|
|
Γουέστ Χαμ
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Πλίμουθ
|
|
Μίντλεσμπρο
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Τσάρλτον
|
|
Σάουθεντ
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Τζίλιγχαμ
|
|
Κέμπριτζ
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Σβάινφουρτ
|
|
Ερασιτέχνες Χόφενχαϊμ
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Λουκέρνη
|
|
Ζυρίχη
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Γουίκομ
|
|
Γουέστ Χαμ
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
15:00
|
Νταντί Γιουνάιτεντ
|
-
|
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Νιούκαστλ
|
|
Κρου
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Αουε
|
|
Μαγδεμβούργο
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
16:00
|
Jeddeloh
|
-
|
Ολντενμπουργκ
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
16:00
|
Χέρτα
|
-
|
Μπραουνσβάιγκ
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Τρανμίρ
|
|
Πρέστον
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Στόκπορτ
|
|
Σάλφορντ Σίτι
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Σάντερλαντ
|
|
Καρλάιλ
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Μπλάου-Βάις Λίντσερ
|
|
Αούστρια Βιέννης (εράσ.)
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Κόλτσεστερ
|
|
Πίτερμπρο
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
SDC Πούτεν
|
|
Βααλβάικ
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Μπαουνάταλ
|
|
Χέσεν Κάσελ
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
18:30
|
Vilzing
|
-
|
Schalding-Heining
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Ξαμάξ
|
|
Γιουνγκ Μπόις Β'
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
18:30
|
Βικτόρια Ασάφενμπουργκ
|
-
|
Κίκερς Όφενμπαχ
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Κρίσταλ Πάλας
|
|
Οξφορντ Γιουνάιτεντ
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Χέρακλες
|
|
Τέλσταρ
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Türkgücü München
|
|
Γκρασχόπερς
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Χέιντερ
|
|
Geest 05
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Ανόβερο
|
|
Hemmingen-Westerfeld
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
19:00
|
Rot-Weiß Hadamar
|
-
|
Μπάγερν Αλζενάου
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Βιγιαρεάλ
|
|
Τενερίφη
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Altenoythe
|
|
Jeddeloh
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Westfield
|
|
Γουόκινγκ
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Γουίλντστοουν
|
|
Λούτον
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Μπλάκπουλ
|
|
Μπλάκμπερν
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Μπέρτον Αλμπιον
|
|
Κόβεντρι
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Κόλτσεστερ
|
|
Πίτερμπρο
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Newry City
|
|
Warrenpoint Town
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Brighouse Town
|
|
Χάρογκεϊτ
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Τίβερτον Τάουν
|
|
Εξετερ
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
AFC Rushden & Diamonds
|
|
King's Lynn Town
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Λίνκολν
|
|
Σκάνθορπ
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
20:45
|
Haringey Borough
|
-
|
Ολντερσοτ
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Τσέλτεναμ
|
|
Μπρίστολ Ρόβερς
|
|
Τρίτη 25/08/2020
|
FT
|
Melksham Town
|
|
Σουίντον
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Καρταγένα
|
|
Λεγκανιές
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Βιλ
|
|
Σαφχάουζεν
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Λούγκο
|
|
Πονφεραντίνα
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Καρλσρούη
|
|
Τσβικάου
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Έσμπιεργκ
|
|
Βίμποργκ
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Στουτγκάρδης
|
|
Ερασιτέχνες Γκρόιτερ Φιρτ
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Καρλσρούη
|
|
Σεντ Πόλτεν
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
16:00
|
Μπόχουμ
|
-
|
Λούμπεκ
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Χάντερσφιλντ
|
|
Μπράντφορντ
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Διναμό Δρέσδης
|
|
Νόριτς
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Στουτγκάρδη
|
|
Αμβούργο
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
TSV Steinbach
|
|
Ερασιτέχνες Φορτούνα Ντίσελντορφ
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
17:00
|
Χάντερσφιλντ
|
-
|
Φλίτγουντ Τάουν
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Λαμία
|
|
Βόλος ΝΠΣ
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Χάρτμπεργκ
|
|
Ανόβερο
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
VFB Ολντενμπουργκ
|
|
Βουπερτάλερ
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Einheit Rudolstadt
|
|
Χάλεσερ
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
TuS Haltern
|
|
Ερασιτέχνες Σάλκε
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Σαμπαντέλ
|
|
FC Andorra
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Καϊζερσλάουτερν
|
|
Αστόρια Βάλντορφ
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Μπελιντσόνα
|
|
Λουγκάνο
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Θέλτα
|
|
Οβιέδο
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Ελβερσμπεργκ
|
|
Πιρμάσενς
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Μάλαγα
|
|
Κάντιθ
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Lancy
|
|
Σταντ Λωζάνη Ούτσι
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Αλαβές
|
|
Ουέσκα
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
19:15
|
Lupo-Martini
|
-
|
Μπορούσια Χίλντεσχαϊμ
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Τρίερ
|
|
Rot-Weiß Koblenz
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Union Nettetal
|
|
Στράαλεν
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Μιράντες
|
|
Οσασούνα
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Φορτούνα Σιτάρντ
|
|
Φένλο
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Κρινς
|
|
Γιουβέντους
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Παναθηναϊκός
|
|
ΟΦΗ
|
|
Τετάρτη 26/08/2020
|
FT
|
Μπενφίκα
|
|
Φαρένσε
|
|
Πέμπτη 27/08/2020
|
FT
|
Οντένσε
|
|
Χόρσενς
|
|
Πέμπτη 27/08/2020
|
FT
|
Μπρόντμπι
|
|
Ελίτε 3000 Χέλσινγκερ
|
|
Πέμπτη 27/08/2020
|
FT
|
Χόμπρο
|
|
Σκίβε
|
|
Πέμπτη 27/08/2020
|
FT
|
Γκλάντμπαχ
|
|
Γκρόιτερ Φιρτ
|
|
Πέμπτη 27/08/2020
|
FT
|
Dassendorf
|
|
Ερασιτέχνες Χόιλστεν Κίελ
|
|
Πέμπτη 27/08/2020
|
FT
|
Βααλβάικ
|
|
Σπάρτα Ροτ.
|
|
Πέμπτη 27/08/2020
|
FT
|
Λεβάντε
|
|
Μαγιόρκα
|
|
Παρασκευή 28/08/2020
|
00:00
|
Γκρασχόπερς
|
-
|
Ερασιτέχνες Φράιμπουργκ
|
|
Παρασκευή 28/08/2020
|
FT
|
Βαγιεκάνο
|
|
Εϊμπάρ
|
|
Παρασκευή 28/08/2020
|
12:00
|
Ρίο Αβε
|
-
|
Σοσιεδάδ
|
|
Παρασκευή 28/08/2020
|
FT
|
Μίντιλαντ
|
|
Φρεντερίτσια
|
|
Παρασκευή 28/08/2020
|
FT
|
Νόρντζελαντ
|
|
Κόγκε
|
|
Παρασκευή 28/08/2020
|
FT
|
Σάλκε
|
|
Αρης Λεμεσού
|
|
Παρασκευή 28/08/2020
|
FT
|
Ζυρίχη
|
|
Βιλ
|
|
Παρασκευή 28/08/2020
|
FT
|
Καϊζερσλάουτερν
|
|
Χόμπουργκ
|
|
Παρασκευή 28/08/2020
|
FT
|
Βιτσέντζα
|
|
FeralpiSalò
|
|
Παρασκευή 28/08/2020
|
FT
|
Φίτεσε
|
|
Φορτούνα Ντίσελντορφ
|
|
Παρασκευή 28/08/2020
|
FT
|
Ολνταμ Αθλέτικ
|
|
Ρότσντεϊλ
|
|
Παρασκευή 28/08/2020
|
FT
|
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
|
Πονφεραντίνα
|
|
Παρασκευή 28/08/2020
|
FT
|
Töging
|
|
Μπούτσμπαχ
|
|
Παρασκευή 28/08/2020
|
FT
|
Γρανάδα
|
|
Βαγιαδολίδ
|
|
Παρασκευή 28/08/2020
|
FT
|
Αλμπαθέτε
|
|
Καστεγιόν
|
|
Παρασκευή 28/08/2020
|
FT
|
Εξετερ
|
|
Τρούρο Σίτι
|
|
Παρασκευή 28/08/2020
|
FT
|
Βαλένθια
|
|
Βιγιαρεάλ
|
|
Παρασκευή 28/08/2020
|
FT
|
Μπόλτον
|
|
Κρου
|
|
Παρασκευή 28/08/2020
|
FT
|
Πορτιμονένσε
|
|
Σπόρτινγκ Λισ.
|
|
Παρασκευή 28/08/2020
|
FT
|
Πενιαφέλ
|
|
Σάντα Κλάρα
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
00:00
|
Σπορτφρεούντε Λότε
|
-
|
Χάβελσε
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
00:00
|
Ερασιτέχνες Νυρεμβέργης
|
-
|
Ουλμ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
00:00
|
Μπρίστολ Σίτι
|
-
|
Πόρτσμουθ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
00:00
|
Μπόλτον
|
-
|
Μπλάκμπερν
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Λεγκανιές
|
|
Εϊμπάρ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Λουγκάνο
|
|
Κιάσο
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
11:00
|
Σταντ Λωζάνη Ούτσι
|
-
|
Ξαμάξ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Garching
|
|
Pipinsried
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Χεϊμστέτεν
|
|
Pullach
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Οσασούνα
|
|
Αλαβές
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Μανχάιμ
|
|
Σόνενχοφ Γκροσάσπαχ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Σταντ Λωζάνη Ούτσι
|
|
Μπαβουά
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Πλίμουθ
|
|
Φόρεστ Γκριν
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
12:00
|
Ρίο Αβε
|
-
|
Μποαβίστα
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Ντάρμσνταντ
|
|
Νόριτς
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Σάουθεντ
|
|
Μίλγουολ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Μπράντφορντ
|
|
Γουίγκαν
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
12:30
|
Ομπερνάουλαντ
|
-
|
Ερασιτέχνες Αμβούργου
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Ααλμποργκ
|
|
Ράντερς
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Λίνγκμπι
|
|
Φρέμαντ Αμαγκερ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Χόφενχαϊμ
|
|
Μάινς
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Λέστερ
|
|
Σέφιλντ Γουένσντεϊ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
13:00
|
Phönix Lübeck
|
-
|
Todesfelde
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Σπορτφρεούντε Λότε
|
|
Paderborn II
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Μπρίστολ Σίτι
|
|
Σουίντον
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Αστον Βίλα
|
|
Γουίκομ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Φούλαμ
|
|
Μίλτον Κέινς Ντονς
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Σελιγκενπόρτεν
|
|
Ερασιτέχνες Γκρόιτερ Φιρτ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Πιρμάσενς
|
|
Τρίερ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Αλεν
|
|
Eichstätt
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
14:00
|
Κοπεγχάγη
|
-
|
Σοντερίσκε
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Viktoria Köln
|
|
Ερασιτέχνες Μπορούσια Ντόρτμουντ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Μαγδεμβούργο
|
|
Rödinghausen
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Ιλέρτισεν
|
|
Augsburg II
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Λίπσταντ
|
|
Finnentrop / Bamenohl
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
14:00
|
Sturm Hauzenberg
|
-
|
Schalding-Heining
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Ντάρμσνταντ
|
|
Νόριτς
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Τουν
|
|
Σιόν
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Λέιτον Οριεντ
|
|
Τζίλιγχαμ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Βιέντενμπρουκ
|
|
Σβαρτς Βάις Ρέχντεν
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Βατενσάιντ
|
|
Ερασιτέχνες Σάλκε
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Rodgau
|
|
FSV Φρανκφούρτης
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Μπονέρ
|
|
Monheim
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Μπάγερν Αλζενάου
|
|
Ερασιτέχνες Νυρεμβέργης
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Ολνταμ Αθλέτικ
|
|
Λίνκολν
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Κέμπριτζ
|
|
Ιπσουιτς
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Τσβόλε
|
|
Ουτρέχτη
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Πίτερμπρο
|
|
Κόβεντρι
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Φλίτγουντ Τάουν
|
|
Darlington
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Ολνταμ Αθλέτικ
|
|
Λίνκολν
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Σεντ Γκάλεν
|
|
Φράιμπουργκ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Νορθάμπτον
|
|
Λούτον
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Στουτγκάρδη
|
|
Μπίλεφελντ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Στράτφορντ Τάουν
|
|
Γέοβιλ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Εσεν
|
|
Εμεν
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Βέρντερ Βρέμης
|
|
Χρόνινγκεν
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
15:00
|
Μπάγερν Αλζενάου
|
-
|
Σβάινφουρτ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Μπραουνσβάιγκ
|
|
Χάνσα Ροστόκ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Μπόχολτ
|
|
Μίνστερ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Οξφορντ Γιουνάιτεντ
|
|
ΚΠΡ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Χέιντενχαϊμ
|
|
Ουντερχάκινγκ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Γουέστ Χαμ
|
|
Μπρέντφορντ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Κρίσταλ Πάλας
|
|
Τσάρλτον
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Weiche Flensburg
|
|
Αλτόνα 93
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Jeddeloh
|
|
Μπρινκάμερ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Αλεν
|
|
VFB Ολντενμπουργκ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Φορτούνα Ντίσελντορφ
|
|
Ερασιτέχνες Ανόβερο
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
FC Gießen
|
|
Μπέργκις Γκλάντμπαχ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Αουγκσμπουργκ
|
|
Αλταχ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Χόφενχαϊμ
|
|
Μάινς
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Ντρόχτερσεν / Ασελ
|
|
HSC Hannover
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Κολωνία
|
|
Βόλφσμπουργκ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Aubstadt
|
|
Abtswind
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
16:00
|
Dundela
|
-
|
Γκλεντοράν
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Ballinamallard United
|
|
Warrenpoint Town
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Türkgücü München
|
|
Νυρεμβέργη
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
16:00
|
Ολνταμ Αθλέτικ
|
-
|
Μπλάκπουλ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Νιούκαστλ
|
|
Μπάρνσλεϊ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Γουίλντστοουν
|
|
Κόλτσεστερ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Γουόλσολ
|
|
Μπέρτον Αλμπιον
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
AFC Τότον
|
|
Ιστλιγκ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Σάουθπορτ
|
|
Μπάροου
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Στέινς Τάουν
|
|
Ολντερσοτ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Σάντερλαντ
|
|
Χάρογκεϊτ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Atlas Delmenhorst
|
|
TB Uphusen
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Φένλο
|
|
Στράαλεν
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Βόρσκλα Πολτάβα
|
|
Minai
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Σάλφορντ Σίτι
|
|
Ακρινγκτον Στάνλεϊ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Πορτ Βέιλ
|
|
Ρότσντεϊλ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Γουότφορντ
|
|
Σκάνθορπ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Larne
|
|
H&W Welders
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Λάτσιο
|
|
Τριεστίνα
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Obolon' Kyiv
|
|
Desna
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Πίτερμπρο
|
|
Κόβεντρι
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Ρέγκενσμπουργκ
|
|
Αουγκσμπουργκ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Nördlingen
|
|
Ράιν
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Kolos Kovalivka
|
|
Olimpik Donetsk
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Ντεν Χάαγκ
|
|
Αλκμααρ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Οσναμπρικ
|
|
Χέρενφεν
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Schwabmünchen
|
|
Μέμινγκεν
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Βέρντερ Βρέμης
|
|
Σεντ Πάουλι
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
1880 Wasserburg
|
|
Βάκερ Μπουργκχάουζεν
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Ααράου
|
|
Κρινς
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Παναθηναϊκός
|
|
Λαμία
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Σαλερνιτάνα
|
|
Φερμάνα
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Ατρόμητος
|
|
ΟΦΗ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
18:00
|
Φαμαλικάο
|
-
|
Σοσιεδάδ
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Οβιέδο
|
|
Μιράντες
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Τορίνο
|
|
Νοβάρα
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Γκρασχόπερς
|
|
Λουκέρνη
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Λεβάντε
|
|
Βαλένθια
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Ουντινέζε
|
|
Βιτσέντζα
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
19:00
|
Μπέτις
|
-
|
Φαρένσε
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Λογρονιές
|
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο
|
|
Σάββατο 29/08/2020
|
FT
|
Μαγιόρκα
|
|
Τενερίφη
|
|
Κυριακή 30/08/2020
|
FT
|
Χόρσενς
|
|
Kolding
|
|
Κυριακή 30/08/2020
|
FT
|
Ερασιτ΄χνες Βόλφσμπουργκ
|
|
Ερασιτέχνες Σεντ Πάουλι
|
|
Κυριακή 30/08/2020
|
FT
|
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
|
Λούγκο
|
|
Κυριακή 30/08/2020
|
FT
|
Κοπεγχάγη
|
|
Σίλκεμποργκ
|
|
Κυριακή 30/08/2020
|
FT
|
Ερασιτ΄χνες Κολωνίας
|
|
Βερλ
|
|
Κυριακή 30/08/2020
|
FT
|
Μπορούσια Χίλντεσχαϊμ
|
|
Teutonia Ottensen
|
|
Κυριακή 30/08/2020
|
FT
|
Αϊντραχτ Νόρντερστεντ
|
|
Ομπερνάουλαντ
|
|
Κυριακή 30/08/2020
|
FT
|
ASC Dortmund
|
|
Αλεν
|
|
Κυριακή 30/08/2020
|
FT
|
Juniors OÖ
|
|
Μόναχο 1860
|
|
Κυριακή 30/08/2020
|
15:30
|
Mülheim-Kärlich
|
-
|
Rot-Weiß Koblenz
|
|
Κυριακή 30/08/2020
|
FT
|
Ζόρια Λούχανς
|
|
Inhulets'
|
|
Κυριακή 30/08/2020
|
17:00
|
1860 Rosenheim
|
-
|
Kirchanschöring
|
|
Κυριακή 30/08/2020
|
FT
|
Oleksandria
|
|
Kryvbas KR
|
|
Κυριακή 30/08/2020
|
FT
|
Σάντα Κλάρα
|
|
Νασιονάλ Μαδέιρα
|
|
Κυριακή 30/08/2020
|
FT
|
Gonsenheim
|
|
Schott Mainz
|
|
Κυριακή 30/08/2020
|
18:00
|
Σαμπαντέλ
|
-
|
Ουέσκα
|
|
Κυριακή 30/08/2020
|
FT
|
Κάντιθ
|
|
Εσπανιόλ
|
|
Κυριακή 30/08/2020
|
FT
|
Μάλαγα
|
|
Γρανάδα
|
|
Κυριακή 30/08/2020
|
FT
|
Καρταγένα
|
|
Τενερίφη
|
|
Κυριακή 30/08/2020
|
FT
|
Μπενφίκα
|
|
Μπόρνμουθ
|
|
Κυριακή 30/08/2020
|
FT
|
Σπόρτινγκ Λισ.
|
|
Μπελενένσες
|
|
Δευτέρα 31/08/2020
|
FT
|
Newcastle United U23
|
|
Χάρτλεπουλ
|
|
Δευτέρα 31/08/2020
|
FT
|
Οντένσε
|
|
Μπρόντμπι
|
|
Δευτέρα 31/08/2020
|
FT
|
Μπίσοπς Στόρφορντ
|
|
Λέιτον Οριεντ
|
|
Δευτέρα 31/08/2020
|
FT
|
Βέιλε
|
|
Νόρντζελαντ
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
00:00
|
Ρόδεραμ
|
-
|
Μπέρτον Αλμπιον
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
13:00
|
Σοντερίσκε
|
-
|
Χιέρινγκ
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
Βέχεν Βισμπάντεν
|
|
Καϊζερσλάουτερν
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
Μίντλεσμπρο
|
|
Νιούκαστλ
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
Σουόνσι
|
|
Φόρεστ Γκριν
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
Μίλγουολ
|
|
Κρίσταλ Πάλας
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
Πρέστον
|
|
Μπέρνλι
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
Γκρόιτερ Φιρτ
|
|
Ρέγκενσμπουργκ
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
Μπέρμιγχαμ
|
|
Γουόλσολ
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
Μπρέντφορντ
|
|
Οξφορντ Γιουνάιτεντ
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
17:00
|
Ρέντινγκ
|
-
|
Γουέστ Χαμ
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
Λάτσιο
|
|
Padova
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
Ερμής Αραδίππου
|
|
Αρης Λεμεσού
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
Πάρμα
|
|
Carpi
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
Ντέρμπι Κάουντι
|
|
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
Ράιν
|
|
Ερασιτέχνες Ινγκολσταντ
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
19:00
|
Μπλάκμπερν
|
-
|
Εβερτον
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
Πορτιμονένσε
|
|
Ρέντινγκ
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
Γιουβέντους
|
|
Ααράου
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Χόιλστεν Κίελ
|
|
Βικτόρια Αμβούργου
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
Μαγιόρκα
|
|
Καστεγιόν
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
Ballyclare Comrades
|
|
Carrick Rangers
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
Χιθ Τάουν
|
|
Ντόβερ Αθλέτικ
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
Νόρθγουντ
|
|
Γουίλντστοουν
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
AFC Τότον
|
|
Γουεϊμάουθ
|
|
Τρίτη 01/09/2020
|
FT
|
Μετροπόλιταν Πολίς
|
|
Ολντερσοτ
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
00:00
|
Σάλκε
|
-
|
Viktoria Köln
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
FT
|
Σάντα Κλάρα
|
|
Μορεϊρένσε
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
FT
|
Πάκος Φερέιρα
|
|
Ρίο Αβε
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
FT
|
Μπίλεφελντ
|
|
Ντούισμπουργκ
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
FT
|
Χέρακλες
|
|
Utrecht II
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
FT
|
Minai
|
|
Βόρσκλα Πολτάβα
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
FT
|
Μίλαν
|
|
Νοβάρα
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
FT
|
Beroe
|
|
Chernomorets Burgas
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
FT
|
Hanácká
|
|
Μπάνικ Οστράβα
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
FT
|
Εμπολι
|
|
Ποντεντέρα
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
FT
|
Αστέρας Τρίπολης
|
|
Ατρόμητος
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
FT
|
Τορίνο
|
|
Προ Πάτρια
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
18:30
|
Αλκορκόν
|
-
|
Κάντιθ
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
FT
|
Θέλτα
|
|
Λούγκο
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
FT
|
Εσπανιόλ
|
|
Μάλαγα
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
FT
|
Heeslinger SC
|
|
Ερασιτέχνες Αμβούργου
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
FT
|
Μπενφίκα
|
|
Μπράγκα
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
FT
|
Βιγιαρεάλ
|
|
Σοσιεδάδ
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
FT
|
Λεγκανιές
|
|
Βαγιεκάνο
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
19:00
|
Pro Gorizia
|
-
|
Γκόριτσα
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
FT
|
Rudar Labin
|
|
Istra 1961
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
FT
|
Λεβάντε
|
|
Καρταγένα
|
|
Τετάρτη 02/09/2020
|
FT
|
Μπέτις
|
|
Αλμερία
|
|
Πέμπτη 03/09/2020
|
FT
|
Γιονγκ PSV
|
|
KSVK Γιουνάιτεντ
|
|
Πέμπτη 03/09/2020
|
12:00
|
Λανς
|
-
|
Σαρλερουά
|
|
Πέμπτη 03/09/2020
|
FT
|
Αλκμααρ
|
|
Γάνδη
|
|
Πέμπτη 03/09/2020
|
FT
|
Π.Α.Ε.Ε.Κ
|
|
Ολυμπιακός Λευκωσίας
|
|
Πέμπτη 03/09/2020
|
FT
|
Σπάρτα Πράγας
|
|
Μποέμιανς 1905
|
|
Πέμπτη 03/09/2020
|
FT
|
Virtus Entella
|
|
Virtus Verona
|
|
Πέμπτη 03/09/2020
|
FT
|
Ludogorets
|
|
Sozopol
|
|
Πέμπτη 03/09/2020
|
FT
|
Τσβικάου
|
|
Μπάγερουθ
|
|
Πέμπτη 03/09/2020
|
FT
|
Νέα Σαλαμίνα
|
|
Αναγέννηση Δερύνειας
|
|
Πέμπτη 03/09/2020
|
FT
|
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
|
Λογρονιές
|
|
Πέμπτη 03/09/2020
|
FT
|
Ουντινέζε
|
|
Legnago Salus
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Arda
|
|
Lokomotiv GO
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Obolon' Kyiv
|
|
Kolos Kovalivka
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Σάντα Κλάρα
|
|
Βιζέλα
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Λίμπερετς
|
|
Χράντετς Κράλοβε
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Πρίμπραμ
|
|
Slavoj Vyšehrad
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Γιάμπλονετς '97
|
|
Varnsdorf
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
|
|
Chrobry Głogów
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Chrudim
|
|
Βικτόρια Ζίσκοφ
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
11:00
|
Οστάνδη
|
-
|
Ρούζελαρ
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Βέστερλο
|
|
Σιντ Τρούιντεν
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Οπάβα
|
|
Prostějov
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Χόρσενς
|
|
Έσμπιεργκ
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Οβιέδο
|
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Ρεντ Σταρ Βάασλαντ
|
|
Lierse K
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Εουπεν
|
|
RWDM
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Σερκλ Μπριζ
|
|
Δουνκέρκη
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
14:00
|
Σάλτσμπουργκ
|
-
|
Ερασιτέχνες Μπάγερν Μονάχου
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Βιλ
|
|
Αούστρια Λουστενάου
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
14:00
|
Γκενκ
|
-
|
Βίλεμ
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Σπάρτα Ροτ.
|
|
Ντεν Χάαγκ
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Μπραουνσβάιγκ
|
|
Ντε Γκράαφστσαπ
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Σάλτσμπουργκ
|
|
Türkgücü München
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Λεβερκούζεν
|
|
Αντερλεχτ
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Χρόνινγκεν
|
|
Ναϊμέγκεν
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Ααλμποργκ
|
|
Οντένσε
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
15:00
|
Μετς
|
-
|
Καϊζερσλάουτερν
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
15:00
|
Μπραουνσβάιγκ
|
-
|
Μαγδεμβούργο
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
|
|
Πρέστον
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
KSVK Γιουνάιτεντ
|
|
Πάτρο Εϊσντεν Μαασμέχελεν
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Χάρτμπεργκ
|
|
Μάριμπορ
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Λάτσιο
|
|
Βιτσέντζα
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Yantra 2019
|
|
Etar VT
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Κάλιαρι
|
|
Ολμπια
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Kouris Erimi
|
|
Α.Ε. Λεμεσού
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
17:00
|
Σαντχάουζεν
|
-
|
Βέχεν Βισμπάντεν
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
ŁKS Łódź
|
|
Radomiak Radom
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Νάπολι
|
|
Τέραμο
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Austria Klagenfurt
|
|
Bravo
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Blansko
|
|
Třinec
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Βάκερ Ίνσμπουργκ
|
|
Σούντιρολ
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Ολυμπιακός Λευκωσίας
|
|
Karmiotissa
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Γκιμαράες
|
|
Ακαντέμικο Βισέου
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
18:00
|
Αντμίρα
|
-
|
Αούστρια Βιέννης (εράσ.)
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
18:00
|
Χάρτμπεργκ
|
-
|
Βερόνα
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Τενερίφη
|
|
Λας Πάλμας
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Απόλλων Λεμεσού
|
|
Εθνικός Αχνας
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Alki Oroklini
|
|
Δόξα Κατωκοπιάς
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Ε.Ν.Παραλιμνίου
|
|
Αγία Νάπα
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Ουέσκα
|
|
Σαμπαντέλ
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Νις
|
|
Μονακό
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Ονήσιλος Σωτήρας
|
|
Ανόρθωση
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Φένλο
|
|
Γκλάντμπαχ
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Εϊμπάρ
|
|
Οσασούνα
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
19:30
|
Γρανάδα
|
-
|
Κάντιθ
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Borussia Lindenthal
|
|
Μπονέρ
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Φρομ Τάουν
|
|
Γέοβιλ
|
|
Παρασκευή 04/09/2020
|
FT
|
Σπόρτινγκ Λισ.
|
|
Βαγιαδολίδ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
00:00
|
Σεντ Πόλτεν
|
-
|
Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Μάλαγα
|
|
Αλκορκόν
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
|
Olimpik Donetsk
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Εσπανιόλ
|
|
Αλμερία
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Βαγιεκάνο
|
|
Φουενλαμπράδα
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Λέφσκι Σόφιας
|
|
Vitosha Bistritsa
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
10:00
|
Τσέρνο Μόρε
|
-
|
Dobrudzha 1919
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Βίμποργκ
|
|
Σκίβε
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Paradiso
|
|
Κιάσο
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Dubrava Zagreb
|
|
Σλάβεν Κοπρίβνιτσα
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Οστάνδη
|
|
Knokke
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Piast Gliwice
|
|
Καρβίνα
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο
|
|
Εϊμπάρ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Σοσιεδάδ
|
|
Αλαβές
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Raków Częstochowa
|
|
Widzew Łódź
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Βέρντερ Βρέμης
|
|
Ανόβερο
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Κέτερινγκ
|
|
Σόλιχαλ Μουρς
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Ααρχους
|
|
Νόρντζελαντ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Καϊζερσλάουτερν
|
|
Σαντχάουζεν
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Φίτεσε
|
|
Ντάρμσνταντ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Βερλ
|
|
Οσναμπρικ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Χέρενφεν
|
|
Τσβόλε
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Βέιλε
|
|
Ράντερς
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Ριντ
|
|
Μπλάου-Βάις Λίντσερ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Ζυρίχη
|
|
Βιντερτούρ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Aubstadt
|
|
Ερασιτέχνες Γκρόιτερ Φιρτ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Κολν
|
|
Στόκπορτ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Λέστερ
|
|
Μπλάκμπερν
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Νιούκαστλ
|
|
Στόουκ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Ινγκολσταντ
|
|
Σβάινφουρτ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Αουε
|
|
Διναμό Δρέσδης
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Μπραουνσβάιγκ
|
|
Χέρακλες
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Στουρμ Γκρατς
|
|
Κάπφενμπεργκ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Χέιντενχαϊμ
|
|
Σεντ Γκάλεν
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Χόλστεϊν Κίελ
|
|
Χάνσα Ροστόκ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Φορτούνα Ντίσελντορφ
|
|
Πάντερμπορν
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Ballinamallard United
|
|
Κλίφτονβαϊλ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Limavady United
|
|
Κολεράιν
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
15:30
|
Κολωνία
|
-
|
Ουτρέχτη
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Σάλκε
|
|
Μπόχουμ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Μαγδεμβούργο
|
|
Βόλφσμπουργκ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Μπολόνια
|
|
FeralpiSalò
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
15:30
|
Κολωνία
|
-
|
Ιρντινγκεν
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
15:30
|
Αϊντραχτ Φρανκφούρτης
|
-
|
Μάινς
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Μπρόμλεϊ
|
|
Κρέι Γουόντερερς
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Λίντσερ
|
|
Ρέγκενσμπουργκ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Ballyclare Comrades
|
|
Κρουσάντερς
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Dundela
|
|
Carrick Rangers
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Τουν
|
|
Κρινς
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Μάργκεϊτ
|
|
Ντόβερ Αθλέτικ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Ρόιστον Τάουν
|
|
King's Lynn Town
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Κρίσταλ Πάλας
|
|
Μπρόντμπι
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Γουέστ Χαμ
|
|
Μπόρνμουθ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Στουτγκάρδη
|
|
Στρασβούργο
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Γουίνγκεϊτ & Φίνκλεϊ
|
|
Μπόρεχαμ Γουντ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Ιστλιγκ
|
|
Whitehawk
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Γουεϊμάουθ
|
|
Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Χάνγουελ Τάουν
|
|
Ολντερσοτ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Ilkeston Town
|
|
Νοτς Κάουντι
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Γουίλντστοουν
|
|
Ντάρτφορντ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Larne
|
|
Warrenpoint Town
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Εβερτον
|
|
Πρέστον
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Μπράιτον
|
|
Γουέστ Μπρόμιτς
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Ζόρια Λούχανς
|
|
Oleksandria
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Dnipro-1
|
|
Inhulets'
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
AFC Χόρντσερτς
|
|
Ντάγκεναμ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
16:30
|
Padova
|
-
|
Κιέβο
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Λούγκο
|
|
Μαγιόρκα
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Kolos Kovalivka
|
|
Ντιναμό Κιέβου
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Αμβούργο
|
|
Χέρτα
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Βάκερ Ίνσμπουργκ
|
|
Türkgücü München
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Amstetten
|
|
Αούστρια Βιέννης
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
ΟΦΗ
|
|
Εργοτέλης
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Λαμία
|
|
Λάρισα
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Ουνιόν Βερολίνου
|
|
Νυρεμβέργη
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Ρόμα
|
|
Σαμπενετετέζε
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Σαλερνιτάνα
|
|
Τερνάνα
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Μαρίτιμο
|
|
Ρίο Αβε
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
18:00
|
Ρόμα
|
-
|
Μπενεβέντο
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Παναθηναϊκός
|
|
ΠΑΟΚ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Τορίνο
|
|
Προ Βέρτσελι
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Međimurje Čakovec
|
|
Σλάβεν Κοπρίβνιτσα
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Θέλτα
|
|
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Τβέντε
|
|
Εμεν
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
19:00
|
Ααράου
|
-
|
Λουκέρνη
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
19:00
|
Βάκερ Μπουργκχάουζεν
|
-
|
1860 Rosenheim
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Αλμπαθέτε
|
|
Λεγκανιές
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Ατρόμητος
|
|
Ολυμπιακός
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Βαλένθια
|
|
Καρταγένα
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Σίλκεμποργκ
|
|
Χιέρινγκ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Πονφεραντίνα
|
|
Οβιέδο
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Μπέτις
|
|
Γρανάδα
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Μπράγκα
|
|
Βαγιαδολίδ
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Μπενφίκα
|
|
Ρεν
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Βιγιαρεάλ
|
|
Λεβάντε
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Σοσιεδάδ
|
|
Οσασούνα
|
|
Σάββατο 05/09/2020
|
FT
|
Αλεσάντρια
|
|
Σαμπντόρια
|
|
Κυριακή 06/09/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Νυρεμβέργης
|
|
Ερασιτέχνες Ινγκολσταντ
|
|
Κυριακή 06/09/2020
|
FT
|
Σεντ Πάουλι
|
|
Σοντερίσκε
|
|
Κυριακή 06/09/2020
|
FT
|
Φράιμπουργκ
|
|
Górnik Zabrze
|
|
Κυριακή 06/09/2020
|
FT
|
Χρόνινγκεν
|
|
Μπίλεφελντ
|
|
Κυριακή 06/09/2020
|
FT
|
Ρέγκενσμπουργκ
|
|
Βόρφαρτς Στέιρ
|
|
Κυριακή 06/09/2020
|
FT
|
Φράιμπουργκ
|
|
Σαντχάουζεν
|
|
Κυριακή 06/09/2020
|
FT
|
Κρεμονέζε
|
|
Legnago Salus
|
|
Κυριακή 06/09/2020
|
FT
|
Wolfsberger AC
|
|
Juniors OÖ
|
|
Κυριακή 06/09/2020
|
FT
|
Τριεστίνα
|
|
Κόπερ
|
|
Κυριακή 06/09/2020
|
FT
|
Σπαλ
|
|
Ποντεντέρα
|
|
Κυριακή 06/09/2020
|
FT
|
Φρέμαντ Αμαγκερ
|
|
Χβιντόρβε
|
|
Κυριακή 06/09/2020
|
FT
|
Πάρμα
|
|
Εμπολι
|
|
Κυριακή 06/09/2020
|
FT
|
Βερόνα
|
|
Γκόριτσα
|
|
Κυριακή 06/09/2020
|
FT
|
Βις Πέζαρο
|
|
Ασκολι
|
|
Κυριακή 06/09/2020
|
FT
|
Αστέρας Τρίπολης
|
|
Ολυμπιακός Βόλου
|
|
Κυριακή 06/09/2020
|
FT
|
Λογρονιές
|
|
Μιράντες
|
|
Κυριακή 06/09/2020
|
FT
|
Λεβάντε
|
|
Καστεγιόν
|
|
Κυριακή 06/09/2020
|
FT
|
Φιορεντίνα
|
|
Λουκέζε
|
|
Κυριακή 06/09/2020
|
FT
|
Derthona
|
|
Σαμπντόρια
|
|
Δευτέρα 07/09/2020
|
00:00
|
Μπρόντμπι
|
-
|
Λίνγκμπι
|
|
Δευτέρα 07/09/2020
|
FT
|
Λίνγκμπι
|
|
Κοπεγχάγη
|
|
Δευτέρα 07/09/2020
|
FT
|
Χόρσενς
|
|
Φρεντερίτσια
|
|
Δευτέρα 07/09/2020
|
FT
|
Νόρντζελαντ
|
|
Ααρχους
|
|
Δευτέρα 07/09/2020
|
16:30
|
Kolos Kovalivka
|
-
|
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
|
Δευτέρα 07/09/2020
|
FT
|
Οντένσε
|
|
Μίντιλαντ
|
|
Τρίτη 08/09/2020
|
00:00
|
Σόλιχαλ Μουρς
|
-
|
Κέτερινγκ
|
|
Τρίτη 08/09/2020
|
FT
|
Γιουνγκ Μπόις
|
|
Λωζάνη
|
|
Τρίτη 08/09/2020
|
FT
|
Μόντσα
|
|
Λέκο
|
|
Τρίτη 08/09/2020
|
18:00
|
Τσβικάου
|
-
|
Βίτσμπουργκερ Κίκερς
|
|
Τρίτη 08/09/2020
|
FT
|
Λουκέρνη
|
|
Βόλεν
|
|
Τρίτη 08/09/2020
|
FT
|
Ααράου
|
|
Köniz
|
|
Τρίτη 08/09/2020
|
19:30
|
Βέιλε
|
-
|
Weiche Flensburg
|
|
Τρίτη 08/09/2020
|
20:00
|
Γουέστ Μπρόμιτς
|
-
|
Γέοβιλ
|
|
Τρίτη 08/09/2020
|
FT
|
Γουέστον-Σούπερ-Μέιρ
|
|
Γέοβιλ
|
|
Τρίτη 08/09/2020
|
FT
|
Hartley Wintney
|
|
Ιστλιγκ
|
|
Τρίτη 08/09/2020
|
20:30
|
Χάλιφαξ
|
-
|
Μόσλεϊ
|
|
Τρίτη 08/09/2020
|
FT
|
Μπίλπιρ Τάουν
|
|
Τσέστερφιλντ
|
|
Τρίτη 08/09/2020
|
FT
|
Κλάιθιροϊ
|
|
Χάλιφαξ
|
|
Τρίτη 08/09/2020
|
FT
|
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
|
Ιστμπουρν Μπόρο
|
|
Τρίτη 08/09/2020
|
FT
|
Μπάιλιρικεϊ Τάουν
|
|
Μπόρεχαμ Γουντ
|
|
Τρίτη 08/09/2020
|
FT
|
Ντόρτσεστερ Τάουν
|
|
Γουεϊμάουθ
|
|
Τρίτη 08/09/2020
|
20:45
|
Αστον Γιουνάιτεντ
|
-
|
Ολτρινχαμ
|
|
Τρίτη 08/09/2020
|
FT
|
Herne Bay
|
|
Ντόβερ Αθλέτικ
|
|
Τρίτη 08/09/2020
|
FT
|
Χέις & Γιέντινγκ Γιουνάιτεντ
|
|
Γουίλντστοουν
|
|
Τρίτη 08/09/2020
|
FT
|
Dungannon Swifts
|
|
Dollingstown
|
|
Τρίτη 08/09/2020
|
FT
|
Larne
|
|
Ντέρι
|
|
Τετάρτη 09/09/2020
|
FT
|
Σαμπαντέλ
|
|
Μπανταλόνα
|
|
Τετάρτη 09/09/2020
|
FT
|
Σπάρτα Πράγας
|
|
Βικτόρια Ζίσκοφ
|
|
Τετάρτη 09/09/2020
|
FT
|
Τζένοα
|
|
Carpi
|
|
Τετάρτη 09/09/2020
|
FT
|
Τσιταντέλα
|
|
Virtus Verona
|
|
Τετάρτη 09/09/2020
|
FT
|
Tabor Sežana
|
|
San Luigi
|
|
Τετάρτη 09/09/2020
|
FT
|
Chemie Leipzig
|
|
Blau-Weiß Zorbau
|
|
Τετάρτη 09/09/2020
|
FT
|
Σανταντέρ
|
|
Σοσιεδάδ Β'
|
|
Τετάρτη 09/09/2020
|
19:30
|
Εσαλένς
|
-
|
Ξαμάξ
|
|
Τετάρτη 09/09/2020
|
FT
|
Κάντιθ
|
|
Αλμερία
|
|
Τετάρτη 09/09/2020
|
FT
|
Φουενλαμπράδα
|
|
Χετάφε
|
|
Τετάρτη 09/09/2020
|
FT
|
Μέιντενχεντ Γιουνάιτεντ
|
|
AFC Bournemouth U23
|
|
Τετάρτη 09/09/2020
|
FT
|
Πιατσέντσα
|
|
Σαμπντόρια
|
|
Τετάρτη 09/09/2020
|
FT
|
Γκιμαράες
|
|
Μορεϊρένσε
|
|
Πέμπτη 10/09/2020
|
FT
|
Τζένοα
|
|
Καραρέζε
|
|
Πέμπτη 10/09/2020
|
FT
|
Πάρμα
|
|
Προ Σέστο
|
|
Πέμπτη 10/09/2020
|
FT
|
Φάνο
|
|
Ασκολι
|
|
Παρασκευή 11/09/2020
|
FT
|
Βασιλεία
|
|
Σααρμπρίκεν
|
|
Παρασκευή 11/09/2020
|
FT
|
ΠΑΣ Γιάννινα
|
|
Λεβαδειακός
|
|
Παρασκευή 11/09/2020
|
FT
|
Σπαλ
|
|
Βις Πέζαρο
|
|
Παρασκευή 11/09/2020
|
FT
|
Augsburg II
|
|
Ερασιτέχνες Ρέγκενσμπουργκ
|
|
Παρασκευή 11/09/2020
|
FT
|
Φιορεντίνα
|
|
Γκροσέτο
|
|
Παρασκευή 11/09/2020
|
FT
|
Νάπολι
|
|
Πεσκάρα
|
|
Παρασκευή 11/09/2020
|
FT
|
Βαντούζ
|
|
Türkgücü München
|
|
Παρασκευή 11/09/2020
|
FT
|
Ιλέρτισεν
|
|
Schwaben Augsburg
|
|
Παρασκευή 11/09/2020
|
FT
|
Eltersdorf
|
|
Ερασιτέχνες Γκρόιτερ Φιρτ
|
|
Παρασκευή 11/09/2020
|
FT
|
Αουερμπαχ
|
|
Τσβικάου
|
|
Παρασκευή 11/09/2020
|
FT
|
Βάκερ Μπουργκχάουζεν
|
|
1880 Wasserburg
|
|
Παρασκευή 11/09/2020
|
FT
|
Μπούτσμπαχ
|
|
Deisenhofen
|
|
Παρασκευή 11/09/2020
|
FT
|
Χεϊμστέτεν
|
|
Unterföhring
|
|
Παρασκευή 11/09/2020
|
FT
|
Morpeth Town
|
|
Χάρτλεπουλ
|
|
Παρασκευή 11/09/2020
|
FT
|
Newry City
|
|
Dungannon Swifts
|
|
Παρασκευή 11/09/2020
|
FT
|
Τέιντον Τάουν
|
|
Γέοβιλ
|
|
Παρασκευή 11/09/2020
|
FT
|
Warrenpoint Town
|
|
Armagh City
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Έλτσε
|
|
UCAM Murcia
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
11:30
|
Γκιμαράες
|
-
|
Ζιλ Βιθέντε
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Σαλερνιτάνα
|
|
Virtus Francavilla
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Λίμινγκτον
|
|
Σόλιχαλ Μουρς
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Aubstadt
|
|
Βίτσμπεργκερ
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Μπάγερουθ
|
|
Ammerthal
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Σελιγκενπόρτεν
|
|
Ερασιτέχνες Νυρεμβέργης
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Χάλεσερ
|
|
Μπραουνσβάιγκ
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Στόκπορτ
|
|
Κάρζον Αστον
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Μέμινγκεν
|
|
Sonthofen
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Μπρόμλεϊ
|
|
Ντάρτφορντ
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Donaustauf
|
|
Schalding-Heining
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Σεντ Γκάλεν
|
|
Türkgücü München
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Knockbreda
|
|
Γκλέναβον
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Γκλεντοράν
|
|
Μπανγκόρ
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Αταλάντα
|
|
Προ Σέστο
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Κρουσάντερς
|
|
Dundela
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Ballyclare Comrades
|
|
Ballymena United
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Haringey Borough
|
|
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Γκίσλεϊ
|
|
Χάλιφαξ
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
16:00
|
King's Lynn Town
|
-
|
Μπρέιντρι Τάουν
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Κόνκορντ Ρέιντζερς
|
|
Μπόρεχαμ Γουντ
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Salisbury
|
|
Ιστλιγκ
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Γουεϊμάουθ
|
|
Πουλ Τάουν
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
16:00
|
Spennymoor Town
|
-
|
Χάρτλεπουλ
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Εμπσφιλντ Γιουνάιτεντ
|
|
Ολντερσοτ
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Τορκί
|
|
Χίμιλ Χίμπστεντ Τάουν
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Αλφρετον Τάουν
|
|
Νοτς Κάουντι
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Φόλκεστοουν Ινβίκτα
|
|
Ντόβερ Αθλέτικ
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Γουίλντστοουν
|
|
Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Μπολόνια
|
|
Virtus Entella
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Χάιτσιν Τάουν
|
|
Μπαρνέτ
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
16:00
|
Τορίνο
|
-
|
Σαμπντόρια
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Νάντγουιτς Τάουν
|
|
Ολτρινχαμ
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Eichstätt
|
|
Ανσμπαχ
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Carrick Rangers
|
|
Annagh United
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Ελγκιν
|
|
Λόσιμαουθ
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Κοζέντσα
|
|
Βιμπονέζε
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Τσιταντέλα
|
|
Σούντιρολ
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Βερόνα
|
|
Κρεμονέζε
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Φιορεντίνα
|
|
Ρετζιάνα
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Λέτσε
|
|
Μονόπολι
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Εμπολι
|
|
Λουκέζε
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Φροζινόνε
|
|
Λάτσιο
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Σαραγόσα
|
|
Χετάφε
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Μπενεβέντο
|
|
Ρετζίνα
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
19:00
|
Μπανταχόθ
|
-
|
Αλμερία
|
|
Σάββατο 12/09/2020
|
FT
|
Βιτσέντζα
|
|
Μόντσα
|
|
Κυριακή 13/09/2020
|
FT
|
Πάρμα
|
|
Τζένοα
|
|
Κυριακή 13/09/2020
|
17:00
|
Τσιταντέλα
|
-
|
Τριεστίνα
|
|
Κυριακή 13/09/2020
|
FT
|
Ουντινέζε
|
|
Βενέτσια
|
|
Κυριακή 13/09/2020
|
20:30
|
Σπόρτινγκ Λισ.
|
-
|
Νάπολι
|
|
Τρίτη 15/09/2020
|
FT
|
Τορκί
|
|
AFC Bournemouth U23
|
|
Τρίτη 15/09/2020
|
FT
|
Κροτόνε
|
|
Βιμπονέζε
|
|
Τρίτη 15/09/2020
|
FT
|
Σεβίλλη
|
|
Λεβάντε
|
|
Τρίτη 15/09/2020
|
FT
|
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
|
Ντάλγουιτς Χάμλετ
|
|
Τρίτη 15/09/2020
|
20:00
|
Γκλεντοράν
|
-
|
Ards
|
|
Τρίτη 15/09/2020
|
FT
|
Σλαφ Τάουν
|
|
Μπόρεχαμ Γουντ
|
|
Τρίτη 15/09/2020
|
20:30
|
Μέιτλοκ Τάουν
|
PSTP
|
Τσέστερφιλντ
|
|
Τρίτη 15/09/2020
|
FT
|
Τέλφορντ Γιουνάιτεντ
|
|
Ρέξαμ
|
|
Τρίτη 15/09/2020
|
FT
|
Σίβιλ Σέρβις Στρόλερς
|
|
Εδινβούργο Σίτι
|
|
Τρίτη 15/09/2020
|
FT
|
Σεντ Αλμπανς Σίτι
|
|
Γουίλντστοουν
|
|
Τρίτη 15/09/2020
|
FT
|
Χάμπτον & Ρίτσμοντ
|
|
Ιστλιγκ
|
|
Τρίτη 15/09/2020
|
FT
|
Ντάρτφορντ
|
|
Ολντερσοτ
|
|
Τρίτη 15/09/2020
|
FT
|
Κάρζον Αστον
|
|
Ολτρινχαμ
|
|
Τρίτη 15/09/2020
|
FT
|
Γκίσλεϊ
|
|
Στόκπορτ
|
|
Τρίτη 15/09/2020
|
FT
|
Dundela
|
|
Γκλέναβον
|
|
Τρίτη 15/09/2020
|
FT
|
Γουίτον Αλμπιον
|
|
Μάκλεσφιλντ
|
|
Τρίτη 15/09/2020
|
FT
|
Μπρόμλεϊ
|
|
Τσέλμσφορντ Σίτι
|
|
Τετάρτη 16/09/2020
|
FT
|
Αταλάντα
|
|
Νοβάρα
|
|
Τετάρτη 16/09/2020
|
FT
|
Τσιταντέλα
|
|
Πιατσέντσα
|
|
Τετάρτη 16/09/2020
|
FT
|
Pordenone
|
|
Βενέτσια
|
|
Τετάρτη 16/09/2020
|
FT
|
Μπρέσια
|
|
Ρενάτε
|
|
Τετάρτη 16/09/2020
|
17:00
|
Virtus Entella
|
-
|
Ποντεντέρα
|
|
Τετάρτη 16/09/2020
|
FT
|
ΠΑΣ Γιάννινα
|
|
Karaiskakis
|
|
Τετάρτη 16/09/2020
|
FT
|
Γκόριτσα
|
|
Τριεστίνα
|
|
Τετάρτη 16/09/2020
|
FT
|
Πίζα
|
|
Γκροσέτο
|
|
Τετάρτη 16/09/2020
|
FT
|
Virtus Entella
|
|
Λουκέζε
|
|
Τετάρτη 16/09/2020
|
FT
|
Πεσκάρα
|
|
Τερνάνα
|
|
Τετάρτη 16/09/2020
|
FT
|
Ταραγόνα
|
|
Σαραγόσα
|
|
Πέμπτη 17/09/2020
|
FT
|
Γουόκινγκ
|
|
Dorking Wanderers
|
|
Πέμπτη 17/09/2020
|
FT
|
Pordenone
|
|
Ραβένα
|
|
Πέμπτη 17/09/2020
|
FT
|
Τριεστίνα
|
|
Tabor Sežana
|
|
Πέμπτη 17/09/2020
|
FT
|
East Kilbride
|
|
Αλμπιον Ρόβερς
|
|
Παρασκευή 18/09/2020
|
FT
|
Βιτσέντζα
|
|
Σούντιρολ
|
|
Παρασκευή 18/09/2020
|
FT
|
Τσιταντέλα
|
|
Μάντοβα
|
|
Παρασκευή 18/09/2020
|
17:00
|
Ιντερ
|
-
|
Καραρέζε
|
|
Παρασκευή 18/09/2020
|
FT
|
Μόντσα
|
|
Αλεσάντρια
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
00:00
|
Μπλιθ Σπάρτανς
|
-
|
Χάρτλεπουλ
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
10:00
|
Έλτσε
|
-
|
Ατλέτικο Μπαλεάρες
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Αταλάντα
|
|
Κόμο
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Αλφρετον Τάουν
|
|
Τσέστερφιλντ
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Huddersfield Town Res.
|
|
Ολτρινχαμ
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
East Kilbride
|
|
Στρανράερ
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Πίτερχεντ
|
|
Φρέισμπορο
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Εϊρ Γιουνάιτεντ
|
|
Στέρλινγκ Αλμπιον
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Λέτσε
|
|
Nardò
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Κιντερμίνστερ
|
|
Ρέξαμ
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Ουντινέζε
|
|
Σπαλ
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Γκλεντοράν
|
|
H&W Welders
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Kelty Hearts
|
|
Ερντρι Γιουνάιτεντ
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Caledonian Braves
|
|
Αλμπιον Ρόβερς
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Μοντρόουζ
|
|
Νταντί
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Μπρέσια
|
|
Λέκο
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Στενχάουσμιουρ
|
|
Ντανφέρμλιν
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Ballinamallard United
|
|
Dungannon Swifts
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Penicuik Athletic
|
|
Εδινβούργο Σίτι
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Κρουσάντερς
|
|
Queen's University
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Σεντ Αλμπανς Σίτι
|
|
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Εμπσφιλντ Γιουνάιτεντ
|
|
Ντόβερ Αθλέτικ
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Γουίλντστοουν
|
|
Ντάλγουιτς Χάμλετ
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
King's Lynn Town
|
|
Κέτερινγκ
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Σλαφ Τάουν
|
|
Γουεϊμάουθ
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Τορκί
|
|
Τσίπενχαμ Τάουν
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Σόλιχαλ Μουρς
|
|
Hereford
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Ιστλιγκ
|
|
Ιστμπουρν Μπόρο
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Χάλιφαξ
|
|
Μπόστον Γιουνάιτεντ
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Larne
|
|
Annagh United
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Πόρτανταουν
|
|
Ards
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Τέλφορντ Γιουνάιτεντ
|
|
Νοτς Κάουντι
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Βιτσέντζα
|
|
Legnago Salus
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Ards Rangers
|
|
Κρουσάντερς
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Αταλάντα
|
|
Ραβένα
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Limavady United
|
|
Ballymena United
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Padova
|
|
Ρετζιάνα
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Λέτσε
|
|
Città di Fasano
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Απόλλων Σμύρνης
|
|
Ολυμπιακός Βόλου
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
17:00
|
Κιέβο
|
-
|
Giana Erminio
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Ασκολι
|
|
Matelica Calcio
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Μόντενα
|
|
Βενέτσια
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
17:30
|
FeralpiSalò
|
-
|
Virtus Entella
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Σπέτσια
|
|
Πιστογιέζε
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Εμπολι
|
|
Βις Πέζαρο
|
|
Σάββατο 19/09/2020
|
FT
|
Λάτσιο
|
|
Μπενεβέντο
|
|
Κυριακή 20/09/2020
|
FT
|
Παναθηναϊκός
|
|
Λεβαδειακός
|
|
Τρίτη 22/09/2020
|
00:00
|
Ρέξαμ
|
-
|
Τέλφορντ Γιουνάιτεντ
|
|
Τρίτη 22/09/2020
|
14:00
|
Ιστλιγκ
|
-
|
Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ
|
|
Τρίτη 22/09/2020
|
FT
|
Κέιθ
|
|
Ελγκιν
|
|
Τρίτη 22/09/2020
|
20:00
|
H&W Welders
|
-
|
Γκλέναβον
|
|
Τρίτη 22/09/2020
|
FT
|
Hereford
|
|
Σόλιχαλ Μουρς
|
|
Τρίτη 22/09/2020
|
20:30
|
Χίμιλ Χίμπστεντ Τάουν
|
-
|
Μπόρεχαμ Γουντ
|
|
Τρίτη 22/09/2020
|
FT
|
Ερντρι Γιουνάιτεντ
|
|
Αλμπιον Ρόβερς
|
|
Τρίτη 22/09/2020
|
FT
|
Ρέιθ Ρόβερς
|
|
Στενχάουσμιουρ
|
|
Τρίτη 22/09/2020
|
FT
|
Χάμπτον & Ρίτσμοντ
|
|
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
|
Τρίτη 22/09/2020
|
FT
|
Ντάρτφορντ
|
|
Ντόβερ Αθλέτικ
|
|
Τρίτη 22/09/2020
|
20:45
|
Χίμιλ Χίμπστεντ Τάουν
|
-
|
Γουίλντστοουν
|
|
Τρίτη 22/09/2020
|
FT
|
Σλαφ Τάουν
|
|
Ολντερσοτ
|
|
Τρίτη 22/09/2020
|
FT
|
Ντάγκεναμ
|
|
Κόνκορντ Ρέιντζερς
|
|
Τρίτη 22/09/2020
|
FT
|
Γέοβιλ
|
|
Μπαθ Σίτι
|
|
Τρίτη 22/09/2020
|
FT
|
Μπανγκόρ
|
|
Πόρτανταουν
|
|
Τρίτη 22/09/2020
|
20:45
|
Νοτς Κάουντι
|
-
|
Χάρογκεϊτ
|
|
Τρίτη 22/09/2020
|
FT
|
Αλόα
|
|
Στρανράερ
|
|
Τρίτη 22/09/2020
|
FT
|
Αλφρετον Τάουν
|
|
Ολτρινχαμ
|
|
Τρίτη 22/09/2020
|
FT
|
Γκλέναβον
|
|
Dollingstown
|
|
Τετάρτη 23/09/2020
|
FT
|
Αλμπιον Ρόβερς
|
|
Νταμπάρτον
|
|
Παρασκευή 25/09/2020
|
FT
|
Γκλεντοράν
|
|
Warrenpoint Town
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Γκέιτσχεντ
|
|
Χάρτλεπουλ
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Τσέστερφιλντ
|
|
Γκίσλεϊ
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
14:00
|
Σάουθπορτ
|
-
|
Ρέξαμ
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Dungannon Swifts
|
|
Banbridge Town
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Σβάινφουρτ
|
|
Ερασιτέχνες Νυρεμβέργης
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Μπάγερουθ
|
|
Eichstätt
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Στόκπορτ
|
|
Κιντερμίνστερ
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Πόρτανταουν
|
|
Dundela
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Σεντ Αλμπανς Σίτι
|
|
King's Lynn Town
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Ερντρι Γιουνάιτεντ
|
|
Κουίν οφ Σάουθ
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Μοντρόουζ
|
|
Μπρέχιν
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Κολεράιν
|
|
Annagh United
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Knockbreda
|
|
Larne
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Ελγκιν
|
|
Ινβερνές
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Ιστ Φάιφ
|
|
Ντανφέρμλιν
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Λίσμπουρν Ντίστιλερι
|
|
Κρουσάντερς
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Κρουσάντερς
|
|
Ballinamallard United
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Dorking Wanderers
|
|
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Κάρζον Αστον
|
|
Χάλιφαξ
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Μέιντστοουν Γιουνάιτεντ
|
|
Ντόβερ Αθλέτικ
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Γουίλντστοουν
|
|
Σλαφ Τάουν
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
16:00
|
Ντάγκεναμ
|
-
|
Τσέλμσφορντ Σίτι
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Σόλιχαλ Μουρς
|
|
Λίμινγκτον
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Γουεϊμάουθ
|
|
Εμπσφιλντ Γιουνάιτεντ
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Τόνμπριτζ Εϊντζελς
|
|
Ολντερσοτ
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Ολτρινχαμ
|
|
AFC Φάιλντ
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
16:00
|
Μπαθ Σίτι
|
-
|
Τορκί
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Ντάρτφορντ
|
|
Μπαρνέτ
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
16:00
|
Τέλφορντ Γιουνάιτεντ
|
-
|
Μάκλεσφιλντ
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Κλίφτονβαϊλ
|
|
Newry City
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
16:00
|
Γέοβιλ
|
-
|
AFC Bournemouth U23
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Νοτς Κάουντι
|
|
Γιορκ
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Αρμπρόουθ
|
|
Φόρφαρ
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Χαρτς
|
|
Πάτρικ Θιστλ
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Ballymena United
|
|
Queen's University
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Ιστλιγκ
|
|
Χίμιλ Χίμπστεντ Τάουν
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Μπρόμλεϊ
|
|
Ντάλγουιτς Χάμλετ
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Χάμπτον & Ρίτσμοντ
|
|
Γουόκινγκ
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Γέλινγκ Γιουνάιτεντ
|
|
Μπόρεχαμ Γουντ
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Loughgall
|
|
Dungannon Swifts
|
|
Σάββατο 26/09/2020
|
FT
|
Απόλλων Σμύρνης
|
|
Ιωνικός
|
|
Τρίτη 29/09/2020
|
00:00
|
Loughgall
|
-
|
Γκλέναβον
|
|
Τρίτη 29/09/2020
|
FT
|
Φλίτγουντ Τάουν
|
|
Χάλιφαξ
|
|
Τρίτη 29/09/2020
|
FT
|
Gonsenheim
|
|
Μπάγερν Αλζενάου
|
|
Τρίτη 29/09/2020
|
20:00
|
Γκλεντοράν
|
-
|
Queen's University
|
|
Τρίτη 29/09/2020
|
FT
|
Φόρφαρ
|
|
Μπρέχιν
|
|
Τρίτη 29/09/2020
|
FT
|
Ερντρι Γιουνάιτεντ
|
|
Αλμπιον Ρόβερς
|
|
Τετάρτη 30/09/2020
|
FT
|
Πάτρικ Θιστλ
|
|
Εϊρ Γιουνάιτεντ
|
|
Τετάρτη 30/09/2020
|
FT
|
Ballyclare Comrades
|
|
Γκλέναβον
|
|
Παρασκευή 02/10/2020
|
FT
|
Κολεράιν
|
|
Loughgall
|
|
Σάββατο 03/10/2020
|
15:00
|
Queen's University
|
-
|
Πόρτανταουν
|
|
Σάββατο 03/10/2020
|
15:00
|
Γκλεντοράν
|
-
|
Dundela
|
|
Σάββατο 03/10/2020
|
FT
|
Κλίφτονβαϊλ
|
|
Warrenpoint Town
|
|
Σάββατο 03/10/2020
|
16:00
|
Στρανράερ
|
-
|
Ballymena United
|
|
Σάββατο 03/10/2020
|
FT
|
Dungannon Swifts
|
|
Portstewart
|
|
Σάββατο 03/10/2020
|
FT
|
Κολεράιν
|
|
Dergview
|
|
Τρίτη 06/10/2020
|
00:00
|
Limavady United
|
-
|
Γκλέναβον
|
|
Τετάρτη 07/10/2020
|
FT
|
Ντάρμσνταντ
|
|
Σαντχάουζεν
|
|
Τετάρτη 07/10/2020
|
FT
|
Καρλ Τσάις Ιένα
|
|
Τσβικάου
|
|
Τετάρτη 07/10/2020
|
FT
|
Βέρντερ Βρέμης
|
|
Σεντ Πάουλι
|
|
Τετάρτη 07/10/2020
|
FT
|
Newry City
|
|
Γκλέναβον
|
|
Πέμπτη 08/10/2020
|
FT
|
Αλαβές
|
|
Οσασούνα
|
|
Πέμπτη 08/10/2020
|
FT
|
Τσβόλε
|
|
Ουτρέχτη
|
|
Πέμπτη 08/10/2020
|
FT
|
Μάινς
|
|
Καρλσρούη
|
|
Πέμπτη 08/10/2020
|
FT
|
Σάλκε
|
|
Πάντερμπορν
|
|
Πέμπτη 08/10/2020
|
FT
|
Φράιμπουργκ
|
|
Στουτγκάρδη
|
|
Πέμπτη 08/10/2020
|
FT
|
Χέρενφεν
|
|
Χέρακλες
|
|
Πέμπτη 08/10/2020
|
FT
|
Βιντερτούρ
|
|
Βαντούζ
|
|
Πέμπτη 08/10/2020
|
FT
|
Ουνιόν Βερολίνου
|
|
Ανόβερο
|
|
Πέμπτη 08/10/2020
|
FT
|
Βαγιαδολίδ
|
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο
|
|
Πέμπτη 08/10/2020
|
FT
|
Ντόρνμπερν
|
|
Σεντ Γκάλεν
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Sepsi
|
|
Petrolul 52
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Μπάνικ Οστράβα
|
|
Blansko
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Βικτόρια Ζίσκοφ
|
|
Μποέμιανς 1905
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Ναντ
|
|
Ανζέ
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Χάλαντας
|
|
Ζαλαεγκερζέγκι
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
ΜΤΚ
|
|
Βάσας
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Λίμπερετς
|
|
Ντούκλα Πράγας
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Strumska slava
|
|
Montana
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Paks
|
|
Kaposvári Rákóczi
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
CSKA 1948 Sofia
|
|
Etar VT
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Γιουνγκ Μπόις
|
|
Ξαμάξ
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Αϊντραχτ Φρανκφούρτης
|
|
Βίτσμπουργκερ Κίκερς
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Ντομζάλε
|
|
Austria Klagenfurt
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
14:15
|
Μόντσα
|
-
|
Κιάσο
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Αούστρια Λουστενάου
|
|
Σαφχάουζεν
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Χέιντενχαϊμ
|
|
Αουγκσμπουργκ
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
15:00
|
Ντομζάλε
|
-
|
Tabor Sežana
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Γκρασχόπερς
|
|
Λωζάνη
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Ρίβερ Πλέιτ
|
|
Νιούελς Ολντ Μπόις
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Λουκέρνη
|
|
Κρινς
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Beroe
|
|
Sozopol
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Μπόχουμ
|
|
Μπίλεφελντ
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Βέροια
|
|
ΠΑΣ Γιάννινα
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
16:00
|
Ααράου
|
-
|
Ζυρίχη
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Ερμής Αραδίππου
|
|
Αχυρώνας Λιοπετρίου
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Αλταχ
|
|
Βάκερ Ίνσμπουργκ
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Ααράου
|
|
Στρασβούργο
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Ρεν
|
|
Λοριάν
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Απόλλων Λεμεσού
|
|
Αρης Λεμεσού
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Ολυμπιακός Λευκωσίας
|
|
Δόξα Κατωκοπιάς
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Lafnitz
|
|
Χάρτμπεργκ
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
18:00
|
Wolfsberger AC
|
-
|
Τσέλιε
|
|
Παρασκευή 09/10/2020
|
FT
|
Annagh United
|
|
Dungannon Swifts
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
FT
|
Τσέρνο Μόρε
|
|
Dobrudzha 1919
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
FT
|
Hermannstadt
|
|
Sepsi
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
FT
|
Universitatea Craiova
|
|
Argeș
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
FT
|
Chindia Târgovişte
|
|
Academica Clinceni
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
FT
|
Kisvárda
|
|
Nyíregyháza Spartacus
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
FT
|
Metalac GM
|
|
Voždovac
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
FT
|
Rukh Vynnyky
|
|
Veres Rivne
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
FT
|
TSC
|
|
Inđija
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
FT
|
Ζόρια Λούχανς
|
|
Inhulets'
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
FT
|
Μπάγερουθ
|
|
Ερασιτέχνες Ινγκολσταντ
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
FT
|
Dnipro-1
|
|
FSC Mariupol'
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
15:00
|
Κολεράιν
|
-
|
Ballinamallard United
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
FT
|
Ludogorets
|
|
Lokomotiv GO
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
FT
|
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
|
|
Septemvri Simitli
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
FT
|
Tsarsko selo
|
|
Minyor Pernik
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
FT
|
Πόρτανταουν
|
|
PSNI
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
FT
|
Spartak Subotica
|
|
Bačka Palanka
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
16:00
|
Πόρτανταουν
|
-
|
Annagh United
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
16:00
|
Γκλεντοράν
|
-
|
Institute
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
FT
|
Αστέρας Τρίπολης
|
|
Απόλλων Σμύρνης
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
FT
|
Αλεν
|
|
Schonnebeck
|
|
Σάββατο 10/10/2020
|
FT
|
Μάριμπορ
|
|
Στουρμ Γκρατς
|
|
Κυριακή 11/10/2020
|
FT
|
Rukh Vynnyky
|
|
Bukovyna
|
|
Κυριακή 11/10/2020
|
FT
|
Ural
|
|
Ρούμπιν Καζάν
|
|
Τρίτη 13/10/2020
|
FT
|
Ερασιτέχνες Αμβούργου
|
|
Dassendorf
|
|
Σάββατο 17/10/2020
|
14:00
|
Βελέζ Σάρσφιλντ
|
-
|
Ουρακάν
|
|
Σάββατο 17/10/2020
|
FT
|
Κολόν Σάντα Φε
|
|
Ροζάριο Σεντράλ
|
|
Σάββατο 17/10/2020
|
16:00
|
Karlburg
|
-
|
Ερασιτέχνες Νυρεμβέργης
|
|
Τετάρτη 21/10/2020
|
FT
|
Εστουδιάντες
|
|
Estudiantes Río Cuarto
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Οπάβα
|
|
Καρβίνα
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Χράντετς Κράλοβε
|
|
Μποέμιανς 1905
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε
|
|
Táborsko
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Οστάνδη
|
|
Δουνκέρκη
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Αούστρια Λουστενάου
|
|
Βαντούζ
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Μπάνικ Οστράβα
|
|
Líšeň
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Liefering
|
|
Ερασιτέχνες Μπάγερν Μονάχου
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Argeș
|
|
Unirea Bascov
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Αχυρώνας Λιοπετρίου
|
|
Ολυμπιακός Λευκωσίας
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
|
|
Beroe
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Γκόριτσα
|
|
Τσέλιε
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
ΑΠΟΕΛ
|
|
Alki Oroklini
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Βέρντερ Βρέμης
|
|
Σεντ Πάουλι
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Ριντ
|
|
Βόρφαρτς Στέιρ
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Σεντ Ετιέν
|
|
Γκρενόμπλ
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Χάρτμπεργκ
|
|
Κάπφενμπεργκ
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Ανζέ
|
|
Νιόρ
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Στουτγκάρδη
|
|
Χέιντενχαϊμ
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Horn
|
|
Σεντ Πόλτεν
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Rapid Wien II
|
|
Αντμίρα
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Γκινγκάμπ
|
|
Μπρεστ
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Juniors OÖ
|
|
Στουρμ Γκρατς
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Κόπερ
|
|
Tabor Sežana
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
HNK Gorica
|
|
Kustošija
|
|
Παρασκευή 13/11/2020
|
FT
|
Σμούχα
|
|
El Olympi
|
|
Σάββατο 14/11/2020
|
FT
|
Lokomotiva Zagreb
|
|
Ιντερ Ζάπρεσιτς
|
|
Σάββατο 14/11/2020
|
FT
|
Ανόβερο
|
|
Βόλφσμπουργκ
|
|
Παρασκευή 20/11/2020
|
FT
|
Ελ Γκούνα
|
|
Ασγουάν
|
|
Παρασκευή 20/11/2020
|
14:00
|
Σμούχα
|
-
|
Ελ Ενταγκ Ελ Χάρμπι
|
|
Σάββατο 21/11/2020
|
FT
|
Politehnica Iași
|
|
Bradu Borca
|
|
Κυριακή 22/11/2020
|
00:00
|
Γουάντι Ντέγκλα
|
-
|
ΕΝΠΠΙ
|
|
Δευτέρα 23/11/2020
|
FT
|
Ελ Ενταγκ Ελ Χάρμπι
|
|
Ασγουάν
|
|
Τρίτη 24/11/2020
|
FT
|
Ελ Γκέϊς
|
|
Ισμαΐλι
|
|
Τρίτη 24/11/2020
|
FT
|
Ελ Ενταγκ Ελ Χάρμπι
|
|
Ελ Γκούνα
|
|
Τρίτη 24/11/2020
|
FT
|
Ελ Γκέϊς
|
|
Ghazl El Mehalla
|
|
Πέμπτη 26/11/2020
|
FT
|
ΕΝΠΠΙ
|
|
Ελ Γκούνα
|
|
Πέμπτη 26/11/2020
|
FT
|
Ελ Ενταγκ Ελ Χάρμπι
|
|
Γουάντι Ντέγκλα
|
|
Πέμπτη 26/11/2020
|
FT
|
Ceramica Cleopatra
|
|
El Dakhleya
|
|
Πέμπτη 26/11/2020
|
FT
|
Πύραμιντς
|
|
National Bank of Egypt
|
|
Παρασκευή 27/11/2020
|
15:00
|
Ceramica Cleopatra
|
-
|
El Dakhleya
|
|
Σάββατο 28/11/2020
|
00:00
|
Ελ Ενταγκ Ελ Χάρμπι
|
-
|
National Bank of Egypt
|
|
Σάββατο 28/11/2020
|
FT
|
Ceramica Cleopatra
|
|
Ασγουάν
|
|
Κυριακή 29/11/2020
|
00:00
|
Ελ Ενταγκ Ελ Χάρμπι
|
-
|
ΕΝΠΠΙ
|
|
Κυριακή 29/11/2020
|
FT
|
Peninsula Power
|
|
Brisbane Roar
|
|
Κυριακή 29/11/2020
|
FT
|
National Bank of Egypt
|
|
Ισμαΐλι
|
|
Κυριακή 29/11/2020
|
FT
|
Πύραμιντς
|
|
Σμούχα
|
|
Τρίτη 01/12/2020
|
FT
|
National Bank of Egypt
|
|
Ελ Ενταγκ Ελ Χάρμπι
|
|
Τρίτη 01/12/2020
|
FT
|
Ghazl El Mehalla
|
|
Al Ahli Benghazi
|
|
Τετάρτη 02/12/2020
|
FT
|
Ceramica Cleopatra
|
|
Petrojet
|
|
Τετάρτη 02/12/2020
|
FT
|
Γουάντι Ντέγκλα
|
|
Ασγουάν
|
|
Τετάρτη 02/12/2020
|
FT
|
ΕΝΠΠΙ
|
|
Σμούχα
|
|
Πέμπτη 03/12/2020
|
14:00
|
Ghazl El Mehalla
|
-
|
Ελ Ενταγκ Ελ Χάρμπι
|
|
Πέμπτη 03/12/2020
|
FT
|
Πύραμιντς
|
|
Al Ahli Benghazi
|
|
Παρασκευή 04/12/2020
|
FT
|
Γουάντι Ντέγκλα
|
|
Ceramica Cleopatra
|
|
Σάββατο 05/12/2020
|
FT
|
Αλ Μοκαλούν
|
|
Ασγουάν
|
|
Κυριακή 06/12/2020
|
FT
|
Ασγουάν
|
|
El Shorta
|
|
Τρίτη 22/12/2020
|
00:00
|
Σάντος Λαγκούνα
|
-
|
Γουαδαλαχάρα
|
|
Τετάρτη 23/12/2020
|
00:00
|
Tijuana
|
-
|
Νεκάξα
|
|
Τετάρτη 23/12/2020
|
00:00
|
Ατλας
|
-
|
Κερετάρο
|
|
Τετάρτη 23/12/2020
|
FT
|
Μοντερέι
|
|
Cancún
|
|
Κυριακή 27/12/2020
|
00:00
|
Atlético San Luis
|
-
|
Mineros de Zacatecas
|
|
Τρίτη 29/12/2020
|
FT
|
Energetik-BGU
|
|
Isloch
|
|
Τρίτη 29/12/2020
|
FT
|
Μοντερέι
|
|
Σάντος Λαγκούνα
|
|
Τετάρτη 30/12/2020
|
00:00
|
Mazatlán
|
-
|
Durango
|
|
Τετάρτη 30/12/2020
|
FT
|
Tijuana
|
|
Κουλιάκαν
|
|
Τετάρτη 30/12/2020
|
FT
|
Γουαδαλαχάρα
|
|
Atlético San Luis
|
|