Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
Άνδρες
Women Soccerway
Άνδρες
Αγώνες
Διοργανώσεις
Ομάδες
Παίκτες
Διοργανώσεις
Ομάδες
Παίκτες
Δημοφιλών
Premier League
Bundesliga
Serie A
Primera División
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Premier League
Primeira Liga
Premiership
First Division A
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA World Cup Qualifiers
Εθνικό πρωτάθλημα
Αγγλία
Αλβανία
Αργεντινή
Αυστραλία
Αυστρία
Βέλγιο
Βιετνάμ
Βόρειος Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Βουλγαρία
Βραζιλία
Γαλλία
Γερμανία
Γεωργία
Δανία
Δημοκρατία της Ιρλανδίας
Δημοκρατία της Κορέας
Δημοκρατία της Τσεχίας
Εκουαδόρ
Ελβετία
Ελλάδα
Εσθονία
Ηνωμένες Πολιτείες
Ιαπωνία
Ινδία
Ισλανδία
Ισπανία
Ισραήλ
Ιταλία
Καζακστάν
Κινεζική Ταϊπέι
Κολομβία
Κόσοβο
Κροατία
Κύπρος
Λετονία
Λευκορωσία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Μαρόκο
Μαυροβούνιο
Μεξικό
Μολδαβία
Νέα Ζηλανδία
Νησιά Φαρόε
Νορβηγία
Ολλανδία
Ουαλλία
Ουγγαρία
Ουζμπεκιστάν
Ουκρανία
Ουρουγουάη
Παναμάς
Παραγουάη
ΠΓΔΜ
Πολωνία
Πορτογαλί
Ρουμανία
Ρωσία
Σαουδική Αραβία
Σερβία
Σερβία και Μαυροβούνιο
Σκωτία
Σλοβακία
Σλοβενία
Σουηδία
Ταϊλάνδη
Τουρκία
Φινλανδία
Διεθνές Πρωτάθλημα
AFC Women's Club Championship
CAF Women's Champions League
UEFA Women's Champions League
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
Concacaf W Champions Cup
CONMEBOL Libertadores Femenina
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Women's International Champions Cup
Εθνικό
AFC Women's Asian Cup
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Women's Asian Games
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Women's East Asian Games
CAF Women's Africa Cup of Nations
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
UEFA Women's Championship
UEFA Women's Championship Qualification
Women's WC Qualification Europe
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Concacaf Women's World Cup Qualifiers
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Concacaf Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
Concacaf Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Concacaf Women’s Olympic Qualifying
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
CONMEBOL Copa America Femenina
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
Arnold Clark Cup
FIFA Women's World Cup
Olympics Women
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Friendlies Women
Algarve Cup
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
FIFA U20 Women's World Cup
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Women's WC Qualification Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
Friendlies
Σύνοψη
αναμετρήσεις
Παίκτες
Αρχείο
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1908
>
Friendlies 2
Friendlies 3
Friendlies 1
Παγκόσμιο
Arnold Clark Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
FIFA Women's World Cup
Olympics Women
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Friendlies Women
Algarve Cup
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
FIFA U20 Women's World Cup
FIFA U17 Women's World Cup
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
ICC Futures Girls
αναμετρήσεις
Μέρα
Γηπεδούχος
Σκορ/Χρόνος
Φιλοξενούμενη
Τετάρτη
08/01/2020
FT
Μπαρμπέιντος
1 - 4
Καναδάς
Δείτε τους αγώνες
Σάββατο
11/01/2020
FT
Μπαρμπέιντος
1 - 4
Καναδάς
Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη
16/01/2020
FT
Ισλανδία
1 - 0
Καναδάς
Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα
20/01/2020
FT
Ισλανδία
1 - 0
Ελ Σαλβαδόρ
Δείτε τους αγώνες
Σάββατο
01/02/2020
FT
ΗΠΑ
1 - 0
Κόστα Ρίκα
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
26/02/2020
FT
Βουλγαρία
0 - 1
Λευκορωσία
Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη
26/03/2020
17:30
Κροατία
-
Ελβετία
Πέμπτη
26/03/2020
20:45
Ισπανία
-
Γερμανία
Παρασκευή
27/03/2020
02:00
Μεξικό
-
Τσεχία
Παρασκευή
27/03/2020
03:00
Ελλάδα
-
Κόστα Ρίκα
Παρασκευή
27/03/2020
18:00
Δανία
-
Νήσοι Φαρόε
Παρασκευή
27/03/2020
18:30
Βέλγιο
-
Πορτογαλία
Παρασκευή
27/03/2020
20:45
Σλοβενία
-
Τουρκία
Παρασκευή
27/03/2020
20:45
Πολωνία
-
Φινλανδία
Παρασκευή
27/03/2020
20:45
Ουαλία
-
Αυστρία
Παρασκευή
27/03/2020
21:00
Αγγλία
-
Ιταλία
Παρασκευή
27/03/2020
21:00
Γαλλία
-
Ουκρανία
Σάββατο
28/03/2020
02:00
Ελ Σαλβαδόρ
-
Παναμάς
Σάββατο
28/03/2020
03:30
Καναδάς
-
Τρίνινταντ & Τομπάγκο
Σάββατο
28/03/2020
18:00
Σουηδία
-
Ρωσία
Κυριακή
29/03/2020
19:00
Ολλανδία
-
Ισπανία
Κυριακή
29/03/2020
22:00
Ονδούρα
-
Τσεχία
Δευτέρα
30/03/2020
01:00
Μεξικό
-
Ελλάδα
Δευτέρα
30/03/2020
17:00
Ελβετία
-
Βέλγιο
Δευτέρα
30/03/2020
19:30
Πορτογαλία
-
Κροατία
Δευτέρα
30/03/2020
20:45
Αυστρία
-
Τουρκία
Δευτέρα
30/03/2020
20:45
Σλοβενία
-
Αλβανία
Τρίτη
31/03/2020
00:00
Καναδάς
-
Τρίνινταντ & Τομπάγκο
Τρίτη
31/03/2020
18:45
Μολδαβία
-
Ρωσία
Τρίτη
31/03/2020
19:30
Κύπρος
-
Σουηδία
Τρίτη
31/03/2020
20:45
Γερμανία
-
Ιταλία
Τρίτη
31/03/2020
20:45
Πολωνία
-
Ουκρανία
Τρίτη
31/03/2020
21:00
Αγγλία
-
Δανία
Τρίτη
31/03/2020
21:00
Γαλλία
-
Φινλανδία
Τετάρτη
01/04/2020
04:00
Κόστα Ρίκα
-
Παναμάς
Τρίτη
26/05/2020
00:00
Ουκρανία
-
Κύπρος
Τρίτη
26/05/2020
00:00
Τουρκία
-
Αζερμπαϊτζάν
Πέμπτη
28/05/2020
19:30
Ολλανδία
-
Ελλάδα
Παρασκευή
29/05/2020
20:45
Ιταλία
-
Σαν Μαρίνο
Σάββατο
30/05/2020
00:00
Μεξικό
-
Κολομβία
Κυριακή
31/05/2020
00:00
Σλοβενία
-
Πορτογαλία
Κυριακή
31/05/2020
20:45
Ελβετία
-
Γερμανία
Δευτέρα
01/06/2020
00:00
Δανία
-
Νορβηγία
Δευτέρα
01/06/2020
00:00
Κροατία
-
Τουρκία
Τρίτη
02/06/2020
00:00
Ουκρανία
-
Βόρεια Ιρλανδία
Τρίτη
02/06/2020
20:45
Αυστρία
-
Αγγλία
Τρίτη
02/06/2020
20:45
Πολωνία
-
Ρωσία
Τετάρτη
03/06/2020
00:00
Ισλανδία
-
Νήσοι Φαρόε
Πέμπτη
04/06/2020
19:45
Σουηδία
-
Φινλανδία
Πέμπτη
04/06/2020
20:00
Ελβετία
-
Λιχτενστάιν
Πέμπτη
04/06/2020
20:45
Ιταλία
-
Τσεχία
Παρασκευή
05/06/2020
19:30
Ισπανία
-
Πορτογαλία
Σάββατο
06/06/2020
00:00
Ρωσία
-
Σερβία
Σάββατο
06/06/2020
00:00
Νορβηγία
-
Σλοβακία
Σάββατο
06/06/2020
19:30
Ολλανδία
-
Ουαλία
Κυριακή
07/06/2020
00:00
Ουκρανία
-
Ισραήλ
Κυριακή
07/06/2020
15:00
Φινλανδία
-
Εσθονία
Κυριακή
07/06/2020
18:00
Τσεχία
-
Αυστρία
Κυριακή
07/06/2020
18:00
Δανία
-
Σουηδία
Κυριακή
07/06/2020
19:15
Αγγλία
-
Ρουμανία
Δευτέρα
08/06/2020
00:00
Ιράν
-
Ομάν
Δευτέρα
08/06/2020
21:00
Γαλλία
-
Κροατία
Τρίτη
09/06/2020
00:00
Πορτογαλία
-
Μάλτα
Τρίτη
09/06/2020
18:00
Πολωνία
-
Ισλανδία
Πέμπτη
01/10/2020
04:00
Μεξικό
-
Κόστα Ρίκα
Πέμπτη
01/10/2020
FT
Μεξικό
3 - 0
Γουατεμάλα
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
07/10/2020
FT
Δανία
4 - 0
Νήσοι Φαρόε
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
07/10/2020
FT
Κύπρος
1 - 2
Τσεχία
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
07/10/2020
FT
Αυστρία
2 - 1
Ελλάδα
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
07/10/2020
FT
Πολωνία
5 - 1
Φινλανδία
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
07/10/2020
FT
Σλοβενία
4 - 0
Σαν Μαρίνο
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
07/10/2020
FT
Ιταλία
6 - 0
Μολδαβία
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
07/10/2020
FT
Ελβετία
1 - 2
Κροατία
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
07/10/2020
FT
Γερμανία
3 - 3
Τουρκία
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
07/10/2020
FT
Ολλανδία
0 - 1
Μεξικό
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
07/10/2020
FT
Πορτογαλία
0 - 0
Ισπανία
Τετάρτη
07/10/2020
FT
Γαλλία
7 - 1
Ουκρανία
Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη
08/10/2020
FT
Ουζμπεκιστάν
1 - 2
Ιράν
Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη
08/10/2020
FT
Νότιος Αφρική
1 - 1
Ναμίμπια
Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη
08/10/2020
FT
Ρωσία
1 - 2
Σουηδία
Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη
08/10/2020
FT
Βέλγιο
1 - 1
Ακτή Ελεφαντοστού
Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη
08/10/2020
FT
Αγγλία
3 - 0
Ουαλία
Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή
09/10/2020
FT
Ιαπωνία
0 - 0
Καμερούν
Παρασκευή
09/10/2020
FT
Κένυα
2 - 1
Ζάμπια
Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή
09/10/2020
FT
Τυνησία
3 - 0
Σουδάν
Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή
09/10/2020
FT
Μάλι
3 - 0
Γκάνα
Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή
09/10/2020
FT
Μαρόκο
3 - 1
Σενεγάλη
Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή
09/10/2020
FT
Νιγηρία
0 - 1
Αλγερία
Δείτε τους αγώνες
Κυριακή
11/10/2020
FT
Ονδούρα
1 - 1
Νικαράγουα
Δείτε τους αγώνες
Κυριακή
11/10/2020
FT
Κόστα Ρίκα
0 - 1
Παναμάς
Δείτε τους αγώνες
Κυριακή
11/10/2020
FT
Τανζανία
0 - 1
Μπουρουντί
Δείτε τους αγώνες
Κυριακή
11/10/2020
FT
Νότιος Αφρική
1 - 2
Ζάμπια
Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα
12/10/2020
FT
Γκάνα
5 - 1
Κατάρ
Δείτε τους αγώνες
Τρίτη
13/10/2020
16:00
Μάλι
-
Ιράν
Τρίτη
13/10/2020
FT
Ιαπωνία
1 - 0
Ακτή Ελεφαντοστού
Δείτε τους αγώνες
Τρίτη
13/10/2020
FT
Μαρόκο
1 - 1
Ζαΐρ
Δείτε τους αγώνες
Τρίτη
13/10/2020
FT
Νιγηρία
1 - 1
Τυνησία
Δείτε τους αγώνες
Τρίτη
13/10/2020
21:00
Σενεγάλη
-
Μαυριτανία
Τρίτη
13/10/2020
FT
Μεξικό
2 - 2
Αλγερία
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
14/10/2020
FT
Κόστα Ρίκα
0 - 1
Παναμάς
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
11/11/2020
FT
Ελλάδα
2 - 1
Κύπρος
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
11/11/2020
FT
Ρουμανία
5 - 3
Λευκορωσία
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
11/11/2020
18:00
Νορβηγία
-
Ισραήλ
Τετάρτη
11/11/2020
FT
Βουλγαρία
3 - 0
Γιβραλτάρ
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
11/11/2020
FT
Τουρκία
3 - 3
Κροατία
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
11/11/2020
FT
Δανία
2 - 0
Σουηδία
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
11/11/2020
FT
Λουξεμβούργο
0 - 3
Αυστρία
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
11/11/2020
FT
Ολλανδία
1 - 1
Ισπανία
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
11/11/2020
FT
Βέλγιο
2 - 1
Ελβετία
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
11/11/2020
FT
Ιταλία
4 - 0
Εσθονία
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
11/11/2020
FT
Γερμανία
1 - 0
Τσεχία
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
11/11/2020
FT
Πορτογαλία
7 - 0
Ανδόρα
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
11/11/2020
FT
Σλοβενία
0 - 0
Αζερμπαϊτζάν
Τετάρτη
11/11/2020
FT
Πολωνία
2 - 0
Ουκρανία
Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη
11/11/2020
FT
Γαλλία
0 - 2
Φινλανδία
Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη
12/11/2020
FT
Μολδαβία
0 - 0
Ρωσία
Πέμπτη
12/11/2020
FT
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
0 - 2
Ιράν
Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη
12/11/2020
FT
Ουαλία
0 - 0
ΗΠΑ
Πέμπτη
12/11/2020
21:00
Αγγλία
-
Νέα Ζηλανδία
Πέμπτη
12/11/2020
FT
Αγγλία
3 - 0
Ιρλανδία
Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή
13/11/2020
FT
Ιαπωνία
1 - 0
Παναμάς
Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή
13/11/2020
FT
Κόστα Ρίκα
1 - 1
Κατάρ
Δείτε τους αγώνες
Σάββατο
14/11/2020
FT
Σαουδική Αραβία
3 - 0
Τζαμάικα
Δείτε τους αγώνες
Σάββατο
14/11/2020
FT
Μεξικό
3 - 2
Νότια Κορέα
Δείτε τους αγώνες
Κυριακή
15/11/2020
FT
Γουατεμάλα
2 - 1
Ονδούρα
Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα
16/11/2020
FT
ΗΠΑ
6 - 2
Παναμάς
Δείτε τους αγώνες
Τρίτη
17/11/2020
FT
Νότια Κορέα
2 - 1
Κατάρ
Δείτε τους αγώνες
Τρίτη
17/11/2020
FT
Σαουδική Αραβία
1 - 2
Τζαμάικα
Δείτε τους αγώνες
Τρίτη
17/11/2020
FT
Ιαπωνία
0 - 2
Μεξικό
Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη
10/12/2020
FT
ΗΠΑ
6 - 0
Ελ Σαλβαδόρ
Δείτε τους αγώνες
Πίνακες
ENG
FRA
GER
ITA
SPA
#
Ομάδα
ΑΜ
Δ.
Β.
1
Αρσεναλ
28
+46
64
2
Λιβερπουλ
28
+39
64
3
Μάντσεστερ Σίτι
28
+35
63
4
Αστον Βίλα
29
+18
56
5
Τότεναμ
28
+17
53
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.