9 Νοέμβριος 2019

9 Νοέμβριος 2019

Αργεντινή - Primera A

More…
ΟΑ. Excursionistas 2 - 6 San Lorenzo Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. River Plate 6 - 1 Rosario Central Περισσότερες πληροφορίες

Ασία - AFC U19 Women's Championship - 3η/4η Θέση

More…
ΟΑ. Korea Republic U19 9 - 1 Australia U19 Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες

Ασία - AFC U19 Women's Championship - Τελικός

More…
ΟΑ. Korea DPR U19 1 - 2 Japan U19 Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες

Αυστρία - Women's Cup

More…
ΟΑ. Wildcats Krottendorf Π 1 - 1 Π Altenmarkt Περισσότερες πληροφορίες

Αφρική - Women's Olympic Qualifying CAF

More…
ΟΑ. Côte d'Ivoire 0 - 0 Cameroon Περισσότερες πληροφορίες

Βέλγιο - 1e Nationale Women

More…
ΟΑ. SG-Tertre-Hautrage 3 - 1 Famkes Merkem Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Ladies Genk II 2 - 5 White Star Woluwe Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Massenhoven 0 - 2 Eva's Tienen Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Voorwaarts Zwevezele 1 - 5 Eendracht Aalst Περισσότερες πληροφορίες
  Tongeren ΑΚΥΡ. Kontich Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Standard Liège II 3 - 1 Zulte-Waregem Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Mechelen 0 - 3 Gent II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Moldavo 4 - 3 OH Leuven II Περισσότερες πληροφορίες

Βέλγιο - 2e Klasse Women - Group A

More…
ΟΑ. Ladies Harelbeke 2 - 4 Zulte-Waregem II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. SG-Tertre-Hautrage II 0 - 2 Bosdam Beveren Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Wuustwezel 5 - 3 Gent III Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Anderlecht II 3 - 0 Club Brugge II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Havinnes 1 - 4 Sottegem Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Egem Pittem 3 - 0 White Star Woluwe II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Svelta Melsele 7 - 1 Olsa Brakel Περισσότερες πληροφορίες

Βέλγιο - 2e Klasse Women - Group B

More…
  Mechelen II ΑΚΥΡ. Grâce-Hollogne Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Heist 0 - 4 Eendracht Louwel Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Westerlo 1 - 7 RFC de Liege Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. VVC Brasschaat 2 - 3 Chastre Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Perwez 0 - 1 Sibret Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Irlande-Auderghem 0 - 1 Standard Liège III Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Loyers 1 - 1 Wolvertem Merchtem Περισσότερες πληροφορίες

Βουλγαρία - Women's League

More…
ΟΑ. Lokomotiv Stara Zagora 0 - 2 Paldin Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Etar VT 1 - 3 NSA Sofia Περισσότερες πληροφορίες
  Dunav ΑΚΥΡ. Rial Kovachevtsi Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Levski Chepintsi 0 - 0 Super Sport Περισσότερες πληροφορίες

Δανία - 1st Division Women - Group 1

More…
ΟΑ. Damsø 0 - 3 Næsby Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Herlufsholm 8 - 0 FB Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Sundby 1 - 1 B 93 Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Østerbro 2 - 3 Køge Περισσότερες πληροφορίες

Δανία - 1st Division Women - Group 2

More…
ΟΑ. JAI 0 - 2 Vildbjerg Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Romalt 1 - 1 ASA Περισσότερες πληροφορίες

Ελβετία - Nationalliga B Women

More…
ΟΑ. Rapperswil Jona 3 - 1 Schlieren Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Femina Kickers Worb 3 - 2 Luzern II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Yverdon 5 - 1 Derendingen Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Thun 5 - 1 Zürich II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Walperswil 0 - 8 Aarau Περισσότερες πληροφορίες

Ευρώπη - UEFA Women's Championship

More…
ΟΑ. France 6 - 0 Serbia Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες

Ισπανία - Segunda División Femenina - North

More…
ΟΑ. Osasuna 2 - 2 Deportivo Alavés Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. AEM 2 - 1 Madrid II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Athletic Club II 3 - 1 Barcelona II Περισσότερες πληροφορίες

Ισπανία - Segunda División Femenina - South

More…
ΟΑ. Villarreal 0 - 3 Albacete Περισσότερες πληροφορίες

Ισπανία - Primera Nacional Femenina - Group 1

More…
ΟΑ. Deportivo La Coruña II 3 - 1 Atlético Arousana Περισσότερες πληροφορίες

Ισπανία - Primera Nacional Femenina - Group 2

More…
ΟΑ. Aurrerá Vitoria 2 - 2 San Ignacio Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Añorga 5 - 0 Tolosa Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Bizkerre 0 - 3 Pradejón Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Berriozar 2 - 1 Osasuna II Περισσότερες πληροφορίες

Ισπανία - Primera Nacional Femenina - Group 3

More…
ΟΑ. Balears 2 - 0 Vic Riuprimer Περισσότερες πληροφορίες

Ισπανία - Primera Nacional Femenina - Group 4

More…
ΟΑ. Cáceres II 0 - 2 Badajoz Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Santa Teresa II 1 - 3 Real Betis II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Málaga II 5 - 0 San Miguel Περισσότερες πληροφορίες

Ισπανία - Primera Nacional Femenina - Group 5

More…
ΟΑ. Atlético Madrid III 1 - 1 San Pío X Περισσότερες πληροφορίες

Ισπανία - Primera Nacional Femenina - Group 6

More…
ΟΑ. Tacuense II 0 - 2 San Antonio Pilar Περισσότερες πληροφορίες

Ισπανία - Primera Nacional Femenina - Group 7

More…
ΟΑ. Levante III 1 - 1 Albacete II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Almassora 5 - 2 Plaza Argel Περισσότερες πληροφορίες

Μεξικό - Liga MX Femenil

More…
ΟΑ. Juárez 0 - 2 América Περισσότερες πληροφορίες

Νέα Ζηλανδία - National Women's League

More…
ΟΑ. Central Football 2 - 5 Canterbury United Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Capital Football 0 - 2 Northern Lights Περισσότερες πληροφορίες

Ολλανδία - Topklasse Women

More…
ΟΑ. RVVH 0 - 1 Eldenia Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Rijnvogels 1 - 1 Be Quick '28 Περισσότερες πληροφορίες
  SSS ΑΚΥΡ. SteDoCo Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. DTS Ede 4 - 1 Ter Leede Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Eindhoven 3 - 2 Wartburgia Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Woezik 0 - 9 Saestum Περισσότερες πληροφορίες

Ολλανδία - Hoofdklasse Women

More…
ΟΑ. Barendrecht 3 - 5 DSS Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Berkel 4 - 2 Stiens Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. ACV 1 - 3 Wartburgia II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Reiger Boys 3 - 3 Heerenveense Boys Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Knickerbockers 0 - 7 RCL Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Oranje Nassau 4 - 1 Saestum II Περισσότερες πληροφορίες

Ολλανδία - Eerste Klasse Women - Group A

More…
ΟΑ. SSS II 0 - 4 IJFC Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. RVVH II 2 - 3 CSW Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Blauw Geel '55 1 - 3 Sparta / JVOZ Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. IJzendijke 6 - 1 Ter Leede II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Sporting '70 2 - 3 Hercules Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. 't Gooi 5 - 1 Monster Περισσότερες πληροφορίες

Ολλανδία - Eerste Klasse Women - Group B

More…
ΟΑ. Oranje Nassau II 9 - 2 De Weide Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Klarenbeek 1 - 1 Be Quick '28 II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Winsum 2 - 2 Berkum Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. ASC '62 3 - 3 HZVV Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Sint Annaparochie 1 - 1 AZSV Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. DZC '68 3 - 1 Vitesse '63 Περισσότερες πληροφορίες

Ουγγαρία - Nöi NB II

More…
ΟΑ. PELC-Nyárád 6 - 0 Ziccer Περισσότερες πληροφορίες

Παγκόσμιο - Friendlies Women

More…
ΟΑ. Australia 2 - 1 Chile Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Argentina 1 - 0 Colombia Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. England 1 - 2 Germany Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες

Παγκόσμιο - U20 National Team Friendlies Women

More…
ΟΑ. Spain U20 2 - 0 France U20 Περισσότερες πληροφορίες

Πολωνία - I Liga Women

More…
ΟΑ. UKS Łódź II 5 - 1 Raszyn Περισσότερες πληροφορίες

Ρουμανία - Cupa României Feminin

More…
ΟΑ. Banat Girls 13 - 1 ASU Poli Timişoara Περισσότερες πληροφορίες

Σερβία - Super Liga Žene

More…
ΟΑ. Zemun 5 - 0 Požarevac Περισσότερες πληροφορίες

Σλοβακία - I Liga Women

More…
ΟΑ. Nitra 5 - 3 Trenčín Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Poprad 4 - 0 Dukla Banská Bystrica Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Žilina 0 - 4 Spartak Myjava Περισσότερες πληροφορίες

Επιλογή Ημερομηνίας

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 27 +47 79
2 27 +39 57
3 27 +27 50
4 27 +8 44
5 27 +12 41
18+ GambleAware