10 Νοέμβριος 2019

10 Νοέμβριος 2019

Αγγλία - Women's National League - Premier Division - North

More…
ΟΑ. Burnley 0 - 1 Nottingham Forest Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Stoke City 3 - 0 Fylde Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Sunderland 3 - 1 Loughborough Foxes Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Hull City 3 - 6 Middlesbrough Περισσότερες πληροφορίες

Αγγλία - Women's National League - Premier Division - South

More…
ΟΑ. Oxford United 0 - 1 Keynsham Town Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Crawley Wasps 3 - 1 Portsmouth Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Chichester City 0 - 5 Plymouth Argyle Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Yeovil Town 2 - 1 Milton Keynes Dons Περισσότερες πληροφορίες

Αγγλία - Women's National League - Division One - Midlands

More…
ΟΑ. Doncaster Belles 0 - 4 Bedworth United Περισσότερες πληροφορίες

Αγγλία - Women's National League - Division One - North

More…
ΟΑ. Stockport County 3 - 5 Leeds Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Bolton Wanderers 3 - 0 Bradford City Περισσότερες πληροφορίες

Αγγλία - Women's National League - Division One - South-East

More…
ΟΑ. Cambridge City 2 - 2 Stevenage Περισσότερες πληροφορίες

Αγγλία - Women's National League - Division One - South-West

More…
ΟΑ. Poole Town 1 - 4 Buckland Athletic Περισσότερες πληροφορίες

Αγγλία - FA Women's Cup

More…
ΟΑ. Crewe Alexandra LFC Κ 1 - 2 Κ Barnsley Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Durham Cestria 1 - 3 Chester-le-Street Town Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. The New Saints 0 - 4 Chorley Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Leek Town Ladies Κ 1 - 2 Κ Lincoln City Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Wolverhampton 4 - 1 Luton Town Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Ipswich Town 5 - 0 Basildon Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Chesham United 0 - 1 Southampton Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Liverpool Feds 0 - 4 Brighouse Town Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Actonians 2 - 1 AFC Wimbledon Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Southampton WFC 4 - 0 Portishead Περισσότερες πληροφορίες

Αλβανία - Kampionati Femrave

More…
ΟΑ. Vllaznia 2 - 0 Apolonia Περισσότερες πληροφορίες

Αργεντινή - Primera A

More…
ΟΑ. Platense 0 - 2 Independiente Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Boca Juniors 10 - 0 Defensores de Belgrano Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Gimnasia La Plata 1 - 1 Lanús Περισσότερες πληροφορίες

Βουλγαρία - Women's League

More…
ΟΑ. Sevlievo 1 - 0 Enko Plovdiv Περισσότερες πληροφορίες

Βραζιλία - Carioca Women

More…
ΟΑ. Fluminense 0 - 1 Flamengo Περισσότερες πληροφορίες

Γερμανία - 2. Bundesliga Women

More…
ΟΑ. Meppen 1 - 0 Saarbrücken Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες

Γερμανία - Regionalliga Women - Nord

More…
ΟΑ. St. Pauli 1 - 2 Werder Bremen II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Henstedt-Ulzburg 2 - 0 Büppel Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Jesteburg 3 - 1 Walddörfer SV Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Hamburger SV 3 - 0 Meppen II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Burg Gretesch 1 - 2 Holstein Kiel Περισσότερες πληροφορίες

Γερμανία - Regionalliga Women - Nordost

More…
ΟΑ. Union Berlin 6 - 0 Eintracht Leipzig-Süd Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Erzgebirge Aue 3 - 2 USV Jena II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Bischofswerdaer FV 0 - 1 Viktoria Berlin Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Magdeburger FFC 2 - 3 Hohen Neuendorf Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Stern 0 - 6 RB Leipzig Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Phoenix Leipzig 1 - 1 FFV Erfurt Περισσότερες πληροφορίες

Γερμανία - Regionalliga Women - Süd

More…
ΟΑ. Obertürkheim 1 - 0 Hegauer FV Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Hessen Wetzlar 1 - 1 Freiburg II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Neu-Isenburg 1 - 5 Würzburg Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Weinberg 1 - 2 Nürnberg Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Sand II 1 - 0 Jahn Calden Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Forstern 7 - 0 Crailsheim Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Alberweiler 1 - 1 Eintracht Frankfurt Περισσότερες πληροφορίες

Γερμανία - Regionalliga Women - Südwest

More…
ΟΑ. Bad Neuenahr 3 - 2 Wörrstadt Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. FFC 08 Niederkirchen 4 - 1 Bitburg Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Saarbrücken II 2 - 1 Issel Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Göttelborn 3 - 1 Fidei Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Siegelbach 1 - 1 Riegelsberg Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Montabaur 1 - 0 Fortuna Göcklingen Περισσότερες πληροφορίες

Γερμανία - Regionalliga Women - Regular Season

More…
ΟΑ. Vorwärts Köln 3 - 1 Bökendorf Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Herforder SV 0 - 0 Moers Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Recklinghausen 1 - 1 Köln II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Borussia Bocholt 1 - 1 Berghofen Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Budberg 1 - 5 Bochum Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Menden 1 - 0 Borussia M'gladbach II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. SGS Essen II 1 - 3 Alemannia Aachen Περισσότερες πληροφορίες

Δανία - Elitedivisionen

More…
ΟΑ. BSF 1 - 5 VSK Aarhus Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες

Δανία - 1st Division Women

More…
ΟΑ. Aarhus 1900 1 - 4 AaB Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Fortuna Hjørring II 1 - 2 Lyseng Περισσότερες πληροφορίες

Δημοκρατία της Ιρλανδίας - Women's National League

More…
ΟΑ. Cork City 1 - 1 Wexford Youths Περισσότερες πληροφορίες

Δημοκρατία της Τσεχίας - 2. Liga Women

More…
ΟΑ. Baník Ostrava 8 - 1 Líšeň Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Sigma Olomouc 4 - 0 Čáslav Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. ABC Bránik 2 - 2 Teplice Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Hradec Králové 1 - 1 FC Praha Περισσότερες πληροφορίες

Ευρώπη - UEFA Women's Championship

More…
ΟΑ. Moldova 3 - 1 Azerbaijan Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες

Ιαπωνία - Women's Play-offs 1/2

More…
ΟΑ. Cerezo Osaka 0 - 0 Parceiro Nagano Περισσότερες πληροφορίες

Ισπανία - Segunda División Femenina - North

More…
ΟΑ. Zaragoza 4 - 2 Real Oviedo Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Eibar 1 - 0 Seagull Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Parquesol 1 - 5 Atlético Madrid II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Sporting Gijón 0 - 1 Friol Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Pozuelo Alarcón 1 - 0 Racing Santander Περισσότερες πληροφορίες

Ισπανία - Segunda División Femenina - South

More…
ΟΑ. Córdoba 2 - 1 Levante II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Valencia II 3 - 0 Femarguín Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Collerense 0 - 0 Málaga Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Cáceres 2 - 0 Alhama Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Granada 1 - 1 Santa Teresa Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Pozoalbense 3 - 4 UDG Tenerife Sur II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Tacuense 1 - 2 Juan Grande Περισσότερες πληροφορίες

Ισπανία - Primera Nacional Femenina - Group 1

More…
ΟΑ. Sporting Gijón II 2 - 1 Gijón FF Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Oceja 1 - 2 Viajes Interrías Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Victoria FC 0 - 1 Monte Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Racing Santander II 3 - 4 Umia Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Sárdoma 0 - 0 Real Oviedo II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Valladares 3 - 2 Victoria CF Περισσότερες πληροφορίες

Ισπανία - Primera Nacional Femenina - Group 2

More…
ΟΑ. Arratia 4 - 0 Mulier Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Logroño II 1 - 1 Atlético Revellín Περισσότερες πληροφορίες

Ισπανία - Primera Nacional Femenina - Group 3

More…
ΟΑ. Igualada 0 - 1 Sant Gabriel Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Terrassa 2 - 0 Pallejà Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Mallorca Toppfotball 1 - 6 Levante Las Planas Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Huesca 0 - 2 Son Sardina Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Pardinyes 1 - 1 Europa Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Sant Pere Pescador 1 - 5 Espanyol II Περισσότερες πληροφορίες

Ισπανία - Primera Nacional Femenina - Group 4

More…
ΟΑ. Extremadura UD 6 - 0 Hispalis Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Cádiz 3 - 0 Castuera Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. La Rambla 2 - 3 Sporting de Huelva II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Peña El Valle 0 - 7 Almería Περισσότερες πληροφορίες

Ισπανία - Primera Nacional Femenina - Group 5

More…
ΟΑ. DNS de Belen 2 - 2 Tres Cantos Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Alhóndiga 1 - 0 Dinamo Guadalajara Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Samper 3 - 0 Olímpico de León Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. CFF Albacete 2 - 1 Salamanca Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Olímpico Madrid 3 - 3 Rayo Vallecano II Περισσότερες πληροφορίες

Ισπανία - Primera Nacional Femenina - Group 6

More…
ΟΑ. Furia Arona 2 - 0 Tarsa Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Güímar 2 - 2 Julio Suárez Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Juventud San Sebastián 4 - 2 Llamoro Περισσότερες πληροφορίες

Ισπανία - Primera Nacional Femenina - Group 7

More…
ΟΑ. Marítim 2 - 3 Villarreal II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Mislata 1 - 2 Elche Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Discóbolo La Torre 1 - 1 Valencia III Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Lorca 0 - 1 Aldaia Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Murcia Féminas 3 - 4 Ciudad de Murcia Περισσότερες πληροφορίες

Ιταλία - Coppa Italia Women

More…
ΟΑ. Fortitudo Mozzecane 3 - 2 Riozzese Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Vittorio Veneto 2 - 0 Lady Granata Cittadella Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Cesena 2 - 2 Perugia Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Lazio 0 - 2 Roma CF Περισσότερες πληροφορίες

Κροατία - First League Women

More…
ΟΑ. Katarina Zrinski 4 - 1 Viktorija Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Neretva 0 - 4 Dinamo Maksimir Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Agram 3 - 2 Lepoglava Περισσότερες πληροφορίες

Νέα Ζηλανδία - National Women's League

More…
ΟΑ. Southern United 3 - 0 WaiBOP Utd Περισσότερες πληροφορίες

Ολλανδία - Hoofdklasse Women

More…
ΟΑ. Nooit Gedacht 4 - 3 Witkampers Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Nuenen 2 - 0 Buitenveldert Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. DSE 2 - 2 Eindhoven II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Maarssen 4 - 0 Trekvogels Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. 't Zand 4 - 0 Someren / NWC Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Bavel 1 - 1 Fortuna '54 Περισσότερες πληροφορίες

Ολλανδία - Eerste Klasse Women - Group C

More…
ΟΑ. Winkel 4 - 1 De Tukkers Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. De Blokkers 0 - 2 Victoria Boys Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. DVC '26 5 - 0 Velsen Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. SDO 2 - 0 Buitenveldert II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Rigtersbleek 3 - 0 RKDEO Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. SEP 1 - 2 Berghuizen Περισσότερες πληροφορίες

Ολλανδία - Eerste Klasse Women - Group D

More…
ΟΑ. Hontenisse 4 - 1 Kunde Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. HVCH 0 - 1 Eldenia II Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Prinses Irene 3 - 0 UDI '19 Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Orion 1 - 3 Bekkerveld Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. SSS '18 2 - 5 OVV ’67 Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. VDZ 2 - 3 Antibarbari Περισσότερες πληροφορίες

Ουαλλία - Welsh Premier Women's League

More…
ΟΑ. Cardiff City 2 - 1 Briton Ferry Περισσότερες πληροφορίες
  Cardiff Metropolitan ΑΚΥΡ. Llandudno Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Port Talbot Town 4 - 0 Aberystwyth Town Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Swansea City 3 - 0 Abergavenny Περισσότερες πληροφορίες

Ουγγαρία - Nöi NB II

More…
ΟΑ. BVSC 1 - 4 Monori Περισσότερες πληροφορίες

Ουρουγουάη - Campeonato Femenino

More…
ΟΑ. Peñarol 3 - 1 Nacional Περισσότερες πληροφορίες

Παγκόσμιο - Friendlies Women - Friendlies 1

More…
ΟΑ. Japan 2 - 0 South Africa Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες

Παγκόσμιο - Friendlies Women - Friendlies 2

More…
ΟΑ. Belarus 0 - 0 Estonia Περισσότερες πληροφορίες

Παγκόσμιο - Yongchuan Tournament - 3η/4η Θέση

More…
ΟΑ. Canada 3 - 0 New Zealand Περισσότερες πληροφορίες

Παγκόσμιο - Yongchuan Tournament - Τελικός

More…
ΟΑ. Brazil Π 0 - 0 Π China PR Περισσότερες πληροφορίες

ΠΓΔΜ - Prva ŽFL

More…
ΟΑ. Istatov 7 - 0 Ljuboten Περισσότερες πληροφορίες

Πολωνία - I Liga Women

More…
ΟΑ. Respekt Myślenice 1 - 1 Resovia Rzeszów Περισσότερες πληροφορίες

Ρουμανία - Cupa României Feminin

More…
ΟΑ. Zimbrul Tulcea 0 - 11 Selena Constanţa Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Atletic Onix 1 - 9 Universitatea Galaţi Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Paşcani 0 - 2 Navobi Iaşi Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Csikszereda MC 0 - 2 Vulpitele Galbene Roman Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Atletic Olimpia Gherla 0 - 15 Independenţa Baia Mare Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Olimpic Star Cluj 1 - 5 Piros Security Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Dream Team 0 - 6 Universitatea Alexandria Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Activ Slobozia 2 - 13 Fairplay Bucureşti Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. CSM Târgu Mureș 0 - 3 Student Sport Alba Iulia Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Carmen București 4 - 2 Târgovişte Περισσότερες πληροφορίες

Σκωτία - SWPL 1

More…
ΟΑ. Spartans 1 - 5 Celtic Περισσότερες πληροφορίες

Σκωτία - SWPL 2

More…
ΟΑ. Partick Thistle 0 - 2 Dundee United Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Hearts 14 - 1 Hutchison Vale Περισσότερες πληροφορίες

Σλοβακία - I Liga Women

More…
ΟΑ. Spartak Trnava 1 - 1 NMŠK 1922 Bratislava Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Slovan Bratislava 1 - 1 Partizán Bardejov Περισσότερες πληροφορίες

Επιλογή Ημερομηνίας

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 27 +47 79
2 27 +39 57
3 27 +27 50
4 27 +8 44
5 27 +12 41
18+ GambleAware